Адміністративно-господарський підрозділ

«Праця закінчується , але добре виконана робота не пропаде»
Марк Порцій Катон Старший

Адміністративно-господарський підрозділ

Робота адміністративно-господарського підрозділу, яку координує Щека Валерій Іванович, спрямована на поліпшення матеріально-технічної бази коледжу, утримання в належному санітарному та гігієнічному стані навчальних, службових та побутових приміщень, постійний розвиток рівня побутових умов для студентів, працівників коледжу та благоустрій території.

Головним завданням АГП є виявлення господарських проблем та кваліфікованого їх рішення, для забезпечення належного пожежного та санітарно-технічного стану, зберігання приміщень, відновлення та оновлення майна коледжу.

Колектив коледжу постійно турбується про покращення та зміцнення матеріально-технічної бази закладу освіти.    Постійно проводяться капітальні та косметичні ремонтні роботи в навчальних корпусах, гуртожитках, навчально-виробничих лабораторіях, службових приміщеннях.  Завдяки дбайливим рукам наших прибиральниць та двірників завжди в чистоті навчальні корпуси, прилегла територія.

Інженерно-технічний персонал АГП відповідально ставиться до виконання своїх обов’язків, забезпечуючи розвиток інфраструктури коледжу. Постійно проводиться видалення сухостійних дерев, благоустрій та озеленення території, облаштування клумб.

У складному механізмі, яким є заклад освіти, немає другорядних деталей. Лише чітка взаємодопомога структурних підрозділів, помножені на професіоналізм кожного працівника і відповідальність за доручену ділянку роботи забезпечують ефективну і плідну роботу коледжу.

6
7
8