Коледж пишається
Честь і славу закладу освіти приносять його вихованці. За понад столітню історію існування Немішаївський фаховий коледж
підготував понад 35 000 спеціалістів. Їхні долі склалися по-різному. Та для кожного з них коледж – старт у доросле життя, трамплін у високість власних задумів і злетів, шлях до професійного зростання. Де б не працювали наші випускники, їх життєва дорога завжди повертається до рідної Alma mater, де відбувалося їх особистісне становлення. Коледж пишається науковими та практичними
досягненнями своїх випускників. Своєю сумлінною працею вони зміцнюють нашу державу, приносять користь суспільству.
Ми пишаємося нашими випускниками:
Анатолій Павлович Радзіховський (народився 20 лютого 1942 р.) — доктор медичних наук (1986), професор (1992) кафедри загальної та невідкладної хірургії НМАПО імені П. Л. Шупика; Заслужений діяч науки і техніки України (1996), Заслужений художник України (1993), академік Української академії наук (1993), Академії інженерних наук України (1995), Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем (2009), Почесний академік Національної академії мистецтв України (2017);
Лауреат Державної премії України (1986), всеукраїнських премій — «Визнання» (2002), «Золотий Орфей» (2004), імені Платона (2005); міжнародних премій — «Дружба» (2002), імені Михайла Ломоносова (2007) та імені Віктора Глушкова (2008).
Випускник Немішаївського коледжу 1960 року (тоді Мироцький зооветеринарний технікум).
Зробив вагомий внесок у розвиток вітчизняної медицини, створив сучасну хірургічну школу. Є автором і співавтором 526 наукових праць, зокрема — 53 монографій, 2 двотомних хірургічних атласів, словника, 52 авторських свідоцтв та патентів, 15 методичних рекомендацій. Автор понад 350 живописних робіт в усіх жанрах.
Анатолій Павлович – лікар від Бога, художник та публіцист, лицар козацтва і славний син України.
В 2023 році на відділенні «Ветеринарна медицина» облаштовано нову навчально-виробничу лабораторію, якій присвоєно почесне ім’я нашого талановитого випускника – «Навчальний лікувально-діагностичний центр ветеринарної медицини ім. Радзіховського А.П.»
Козачок Володимир Степанович – з відзнакою закінчив Мироцький ветеринарний технікум у 1952 році. Професор, доктор ветеринарних наук, тривалий час був на посаді завідувача кафедри тропічної ветеринарії паразитології НУБіП України. Наукова діяльність пов’язана з вивченням патології органів травлення у тварин і розробкою методів ранньої діагностики. Результати науково-методичної роботи вчений опублікував у 120 працях.
Професор В.С. Козачок зробив вагомий внесок у розвиток ветеринарної науки, підготовку і виховання висококваліфікованих фахівців для країн Азії, Африки, Латинської Америки, Європи, чим сприяв престижу і авторитету навчального закладу та вітчизняної ветеринарної медицини в світі. За вагомі здобутки у розвитку тропічної ветеринарної медицини нагороджений медалями і грамотами, знаком «Відмінник освіти України».
Бусол Володимир Олександрович – випускник Мироцького ветеринарного технікуму 1955 року. Доктор ветеринарних наук (1983), професор (1984), академік НААНУ (1990), Заслужений діяч науки і техніки України (2016). Державна премія України в галузі науки і техніки (2016).
В 1990 році було обрано дійсним членом і першим віце-президентом УААН (1991–96). . Від 1998 – завідувач кафедри Національного аграрного університету (нині НУБіП України). Автор 4 монографій та понад 200 публікацій. Ним розроблено значну кількість рекомендацій, настанов, методичних вказівок та програм. Головний редактор науково-тематичного збірника «Ветеринарна медицина», співавтор проектів «Про ветеринарну медицину», «Про основи науково-технічної політики», «Національні програми розвитку сільськогосподарського виробництва України на 1996-2054рр» .
Підготував більше 20 кандидатів та 10 докторів наук.
Основний напрям наукових досліджень – епізоотологія та інфекц. патологія тварин. Вивчає діагностику і специф. профілактику лейкозу й туберкульозу тварин.
Гринжевський Микола Васильович – випускник 1955 року Мироцького ветеринарного технікуму.
Кандидат економічних наук (1973 р), Заслужений працівник сільського господарства України (1996 р.),
професор Національного аграрного університету (1998), академік Української технологічної академії (1996 р.). Є автором і співавтором 13 книг, 25 рекомендацій і 160 наукових статей, має два авторські свідоцтва і три патенти на винаходи.
1975 –1986 рр.. – очолював Головне управління рибництва Міністерства сільського господарства.
З 1993 року був призначений директором Інституту рибного господарства УААН.
За участі Гринжевського М.В. в Україні вперше було розроблено методи ідентифікації риб за допомогою електронних мікрочипів, що підтверджено патентом, а також рекомендації по рибогосподарській експлуатації водойм в Україні, заводський спосіб відтворення раків та інше.
3 січня 2006 р. Гринжевський М.В. очолює відділ міжнародного науково-технічного співробітництва і інтелектуальної власності Інституту рибного господарства.
Достоєвський Павло Петрович – випускник 1956 року відділення «Ветеринарна медицина» Мироцького ветеринарного технікуму, професор, генерал-полковник державної служби ветеринарної медицини України, Почесний академік НААН України.
Сінько Василь Данилович – випускник 1954 р. відділення «Ветеринарна медицина» Мироцького ветеринарного технікуму український політик. Голова Київської обласної державної адміністрації (19 липня 1995 – 21 вересня 1996), голова Київської обласної ради (25 вересня 1990 – квітень 1998).
Андрієць Дмитро – у 2002 році випускник відділення «Аграрний бізнес», співак, автор музики та слів українських пісень, Заслужений артист України.
З успіхом закінчив агробіологічний факультет Національний університет біоресурсів і природокористування України. Згодом вступив до аспірантури, успішно захистив дисертацію і здобув ступінь кандидата наук. У репертуарі співака більше 50-ти пісень різного жанру. Це дуже різноманітний музичний матеріал: від народних пісень до популярної класики, від рокмузики до пісень у жанрі попмузики. Дмитро мав багато виступів за межами України — в США, Італії, Польщі, Німеччині, Словаччині, Білорусі. Він співпрацює з багатьма українськими поетами та композиторами — Народними артистами України: Вадимом Крищенком, Олександром Злотником, Ніколо Петрашем, Миколою Куценком та іншими.
У 2017 році творчий доробок співака здобув належну нагороду, Дмитро Андрієць отримав звання Заслужений артист України. Надзвичайно глибокий, іскристий тембр голосу співака зачаровує слухачів та дарує приємні емоції. Співак постійно розширює горизонти своєї творчості.