18 червня 2024 року в черговий раз до Немішаївського коледжу завітали поважні гості – представники Японського агентства міжнародного співробітництва JICA в рамках співпраці між Міністерством освіти і науки України, Міністерством аграрної політики та продовольства України та коледжем з питань розвитку навчально-виробничих лабораторій.
Представниками Міністерств були Дмитро Завгородній – заступник Міністра освіти і науки України, Маркіян Дмитрасевич – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.
Директор Володимир Альохін презентував результати співпраці з агентством міжнародного співробітництва JICA (Японія), інтеграцію в освітній процес коледжу наданої технічної допомоги від народу Японії, ознайомив з наявною матеріально-технічною базою, провівши екскурсію територією. Поважні гості обговорили напрацювання шляхів подальшої співпраці в рамках реалізації японсько-українського проекту.
Колектив коледжу в черговий раз засвідчив високий рівень наявної навчально-виробничої бази, що підтвердили всі учасники заходу.
Дякуємо за допомогу коледжу, що надається за підтримки народу Японії, в рамках японсько-української програми, що впроваджується агентством міжнародного співробітництва JICA (Японія) у партнерстві із Міністерством аграрної політики та продовольства України для ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України», https://www.jica.go.jp, https://minagro.gov.ua., https://nfk.in.ua і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.