Гордість відділення "Аграрний бізнес"

Гордість відділення

ВІДМІННИКИ ТА ТІ, ХТО ДОБРЕ НАВЧАЮТЬСЯ,

 – студенти, які захищають честь коледжу в навчанні на вузівському та міжвузівському рівнях.

 А також ті, на яких завжди можна покластися в питаннях розвитку коледжу ­– наші активісти!

shevchuk

Шевчук Марія – студентка відділення «Аграрний бізнес».

Активна, відповідальна, дуже старанна, надзвичайно доброзичлива і привітна дівчина. Зайняла І місце у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики, що проводилася на освітній онлайн-платформі «На урок». Брала участь у інтелектуальній грі «Брейн-ринг», яка відбувалася на базі ВСП «Боярський фаховий коледж НУБіП України».
Брала участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання економіки, обліку та фінансів в Україні» на базі ВСП «Ірпіньський фаховий коледж НУБіП України». Двічі брала участь у конференції «Кліматичні зміни та сільське господарство. Перспективи підвищення ефективності аграрного виробництва», яка проводилася на базі нашого коледжу.

Василик Анна  – студентка відділення “Аграрний бізнес”.

Староста групи. Відмінниця. Має чітко виражену життєву позицію. Приймає активну участь у житті відділення,  коледжу.  Майбутній соціальний працівник, тож впродовж навчання  активно   включилася в роботу в закладах, що надають соціальну допомогу населенню. Брала  участь у І та ІІ Науково-практичній конференції “Шляхи розвитку науки, освіти, суспільства в умовах сьогодення”, що щорічно проводиться на базі коледжу.

Возняк Світлана  навчається за спеціальністю 231 «Соціальна робота» на відділенні «Аграрний бізнес». З перших днів зарекомендувала себе як відповідальна, старанна, доброзичлива студентка.  Одногрупники виявили до неї довіру і вибрали старостою групи.
Допитливість, гострий розум, ерудиція, прагнення оволодівати новими вершинами знань характеризують студентку. Світлана відмінниця, бере участь у науково-практичних конференціях різного рівня, інтернет – олімпіадах, виховних заходах, театралізованих  дійствах, в спортивних змаганнях. Має активну життєву позицію, глибоке почуття патріотизму. Завжди уважна, з приємною посмішкою, готова прийти на допомогу.
Світлана Возняк – гордість не тільки групи ЕФС-11, відділення «Аграрний бізнес», а й коледжу.

Понеділкова Мирослава  – студентка відділення «Аграрний бізнес»


Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»
Староста групи. Відмінниця. Має чітко виражену життєву позицію. Приймає активну участь у житті відділення та закладу освіти.  Бере участь та займає призові місця на предметних олімпіадах, у брейн-рингу, доєднувалась до ініціативи Global Money Week. Мирослава залучена до волонтерських заходів, духовної та матеріальної підтримки наших захисників.

Митрофанов Захар  – студент  відділення «Аграрний бізнес»


Спеціальність «Агрономія». Староста групи. Займає активну громадську позицію,  відмінно навчається.  Бере активну участь у  житті коледжу та відділення. Демонструє здатність та вміння застосовувати практичні  вміння  в  навчально-виробничій лабораторії «Колекційно-дослідне поле».

Петриченко Олег – студент відділення “Аграрний бізнес”.
Відмінник навчання та активний учасник громадського життя коледжу, агроном “за покликанням”, фахівець з практичних питань по вирощуванню сільськогосподарських культур.