Гордість відділення "Ветеринарна медицина"

Гордість відділення

ВІДМІННИКИ ТА ТІ, ХТО ДОБРЕ НАВЧАЮТЬСЯ,

 – студенти, які захищають честь коледжу в навчанні на вузівському та міжвузівському рівнях.

 А також ті, на яких завжди можна покластися в питаннях розвитку коледжу ­– наші активісти!

Гафарова Олександра

Студентка відділення “Ветеринарна медицина”.

Займає активну громадську позицію,  відмінно навчається. Приймає участь у  житті коледжу та відділення.  Активна учасниця гуртка «Дослідники ветеринарних проблем». Учасниця ІІ Науково-практичної конференції “Шляхи розвитку науки, освіти, суспільства в умовах сьогодення”.

Кожан Олександра 

Студентка відділення “Ветеринарна медицина”.

Староста групи, відмінно навчається, бере участь у житті коледжу та відділення. Активна учасниця гуртка «Дослідники ветеринарних проблем». Учасниця ІІ Науково-практичної конференції “Шляхи розвитку науки, освіти, суспільства в умовах сьогодення”.

Кравченко Андрій

Студент відділення “Ветеринарна медицина”.

Займає активну громадську позицію,  відмінно навчається. Приймає участь у  житті коледжу та відділення. Активний учасник гуртка «Дослідники ветеринарних проблем».

Кузьменко Ольга 

Студентка відділення “Ветеринарна медицина”.

Займає активну громадську позицію,  відмінно навчається. Приймає участь у  житті коледжу та відділення. Активна учасниця гуртка «Дослідники ветеринарних проблем». Приймала участь у VI Міжнародній студентський конференції, ІІ Науково-практичній конференції “Шляхи розвитку науки, освіти, суспільства в умовах сьогодення”.

Марковський Олексій

Студент відділення “Ветеринарна медицина”.

Займає активну громадську позицію,  відмінно навчається. Приймає участь у  житті коледжу та відділення. Нагороджений Листом-Подякою від Національної поліції в Київський області за участь у відкритому чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками серед молоді «Юний кінолог» та взаємодію з поліцією Київщини.

Цвілій Саша

Студентка відділення “Ветеринарна медицина”.

Староста групи. Відмінниця. Має чітко виражену життєву позицію. Приймає активну участь у житті відділення, навчального закладу.  Впродовж навчання  практикується у ветеринарних клініках як асистент, проводить просвітницьку діяльність,  займається профорієнтацію. Впродовж багатьох років  Саша залучена до волонтерських заходів, духовної та матеріальної підтримки наших захисників.