Гордість відділення "Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання"

Гордість відділення

ВІДМІННИКИ ТА ТІ, ХТО ДОБРЕ НАВЧАЮТЬСЯ,

 – студенти, які захищають честь коледжу в навчанні на вузівському та міжвузівському рівнях.

 А також ті, на яких завжди можна покластися в питаннях розвитку коледжу ­– наші активісти!

hubarevych

 Губаревич Сергій – студент групи М – 21, староста, товариський, енергійний, спортсмен, займається боксом в Бучанському спортивному клубі ” Патріот”, та займає призові місця, а також робить внесок в розвиток і популяризацію Олімпійського боксу.

 

Ніколаєнко Максим – студент відділення “Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання”, староста групи, відмінно навчається.
Учасник ІІ Науково-практичної конференції “Шляхи розвитку науки, освіти, суспільства в умовах сьогодення”.
Приймає активну участь у житті коледжу та відділення. Має чітко виражену життєву позицію, глибоке почуття патріотизму. Завжди уважний, готовий прийти на допомогу.
Максим Ніколаєнко – гордість не тільки групи М-41, відділення “Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання”, а й коледжу.

Кіріяк Ростислав – студент відділення “Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання”, голова відділу спорту студентського самоврядування .
Ростислав переймається та дбає про фізичне виховання молоді, організовуючи різні спортивні заходи та змагання.
Наполегливий, відповідальний, старанний, розсудливий.
Завжди уважний, готовий прийти на допомогу.

Побірайко Ольга  – студентка групи Т-31, навчається за спеціальністю 275.03 Транспортні технології, майбутній інженер з безпеки руху.
Cтароста групи, активна, цілеспрямована, відмінно навчається.
Учасник ІІ Науково-практичної конференції «Шляхи розвитку науки, освіти, суспільства в умовах сьогодення», виступала з доповіддю «Інноваційний дизайн і філософія бренду вантажівки Dexen.

Олег Сазонов – студент відділення “Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання”, група Т-31, спеціальність «Транспортні технології». Дуже майстровитий, любить працювати з технікою, тому і навчається за дуальною формою навчання, працює в машино-тракторному парку коледжу. Із задоволенням бере активну участь у всіх сільськогосподарських процесах, де задіяна техніка – і на полі, і на тваринницькій фермі.

Віктор Степанюк – студент відділення “Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання”, група Т-41, спеціальність «Транспортні технології», відмінник, претендент на отримання диплома з відзнакою. Надзвичайно відповідальний і старанний, має хист до техніки, тому навчання поєднує з роботою в машино-тракторному парку коледжу за дуальною формою навчання.