Гордість відділення "Аграрний бізнес"

Гордість відділення

ВІДМІННИКИ ТА ТІ, ХТО ДОБРЕ НАВЧАЮТЬСЯ,

 – студенти, які захищають честь коледжу в навчанні на вузівському та міжвузівському рівнях.

 А також ті, на яких завжди можна покластися в питаннях розвитку коледжу ­– наші активісти!

desikevych

Десікевич Владислав
Студент ІV курсу
Займає активну громадську позицію, відмінно навчається. Отримав сертифікат учасника ІІ науково-практичної конференції. Приймає участь у житті коледжу та відділення. Активно грає в шаховому клубі і має честь бути помічником судді на офіційних турнірах з нормою виконання розрядів.

loyik

Лоїк Артур
Випускник 2021 року відділення “Електрифікація та відновлювальна енергетика”, посів перше місце та отримав золоту медаль за участь у фіналі Кубку України з УШУ у розділі САНЬДА (вікова категорія 16-17 років, вага 60 кг).

havrutenko

Гаврутенко Олег
студент відділення «Електрифікація та відновлювана енергетика», група Е-22.
Спортсмен, неодноразовий учасник спортивних змагань різних рівнів. Цьогоріч здобув ІІІ місце у змаганнях з настільного тенісу серед юнаків Немішаївського фахового коледжу НУБіП України.

Гуцалюк Іван, студент відділення «Електрифікація та відновлювана енергетика», групи Е-12. Наполегливий, відповідальний, старанний, розсудливий. Бере участь у районних спортивних змаганнях, конкурсах. Під час змагання з настільного тенісу серед юнаків НФК НУБіП України здобув ІІ почесне місце.

Сінгатулін Дмитро, студент  І курсу відділення «Електрифікація та відновлювана енергетика». Скромний, товариський , стриманий, врівноважений, енергійний з великим самовладанням. Спортсмен, зайняв перше місце в чемпіонаті Київської області з баскетболу.

Субота Данило, студент відділення «Електрифікація та відновлювана енергетика», група Е-12.  З дитинства займається футболом. Нагороджений кубком “Найкращий бомбардувальник”. Неодноразово отримував Почесні грамоти та медалі Київської обласної ради.

Рожик Ярослав
Студент ІІ курсу. Займає активну громадську позицію, добре навчається. активно займається спортом, а саме: легка атлетика, футбол, тяжка атлетика. Зайняв призові місця, отримав кубок Кращого гравця, та багато інших нагород. Також отримав сертифікат учасника у ІІ науково-практичній конференції.

Щерба Олександр

студент групи Е-31 відділення Електрифікація та відновлювальна енергетика. Активно займається спортом. Срібний призер, отримав срібну медаль Київської області з футболу серед юнаків 2006-2007 р.н.,  здобув звання «Найкращий захисник».

Ус Богдан.
Студент ІІІ курсу, Займає активну громадську позицію, добре навчається, спортсмен. З дитинства займається спортом, обожнює велосипеди, тож і обрав вид спорту Маунтенбайк, отримав кубок Київської області.