Гордість відділення Технології харчового виробництва"

Гордість відділення

ВІДМІННИКИ ТА ТІ, ХТО ДОБРЕ НАВЧАЮТЬСЯ,

 – студенти, які захищають честь коледжу в навчанні на вузівському та міжвузівському рівнях.

 А також ті, на яких завжди можна покластися в питаннях розвитку коледжу ­– наші активісти!

Марія Ткачук


Студентка відділення «Технології харчового виробництва» спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». Доброзичлива, старанна, завжди готова прийти на допомогу друзям. Неодноразово брала участь в освітніх та культурно-масових заходах коледжу:
фестиваль «Непереможна Україна»;
ІІ науково-практична конференція «Шляхи розвитку науки, освіти, суспільства в умовах сьогодення» на базі Немішаївського фахового коледжу.

Блищик Катерина

Студентка відділення «Технології харчового виробництва» спеціальності 181 «Харчові технології», є старостою групи ХТ-31, навчається на відмінно. Дівчина з великим серцем і доброю душею, яка робить великі справи задля Перемоги. Волонтерка, має активну громадянську позицію. Катерина активно долучається до плетіння маскувальних сіток для фронту.

Сірий Назар


Студент відділення «Технології харчового виробництва»
спеціальності 181 «Харчові технології».
Відповідальний, активний в освітньому процесі, займається дослідницькою діяльністю. У вільний від навчання час розробив установку для утворення біогазу із органічних відходів, про яку і доповідав на ІІ науково-практичній конференції «Шляхи розвитку науки, освіти, суспільства в умовах сьогодення», що проводився у Немішаївському фаховому коледжі