Кав’ярня, їдальня

Не хлібом єдиним…

Молодь – це наше майбутнє, від якого залежить соціально-економічне благополуччя нашої країни і здоров’я населення в наступні роки. Однією з найважливіших складових здорового способу життя є раціональне харчування.

Сучасно обладнане приміщення їдальні коледжу розраховане на 260 місць,  гостинно відчиняє свої двері для відвідувачів та надає послуги з організації повноцінного харчування студентів і працівників.

Перед їдальнею стоїть основне завдання – забезпечення якісним та повноцінним харчуванням як студентства, так і працівників коледжу. Студентська їдальня – це  місце, де студент може не тільки поїсти, а ще й відпочити, випити чашечку гарячого чаю чи почитати книгу. Комфортні умови в їдальні створюються завдяки організованому чергуванню студентів усіх відділень.  У їдальні є вільний доступ до мережі Інтернет.

За рахунок використання  вирощеної продукції на колекційно-дослідному полі, в теплицях коледжу вартість харчування у студентській їдальні здешевлюється. Завдяки сприянню студентського профкому щоденне меню урізноманітнюється вітамінами. Важливим є чергування студентів кожного відділення в їдальні під час харчування. Організовано харчування працівників на полі під час польових робіт.

Наші студенти на перерві між заняттями мають можливість зробити перекус, випити смачної запашної кави, поспілкуватися в кав’ярні «Коліжанка». Тут подають відвідувачам окрім кави, чаю, напоїв смачні закуски, картоплю фрі, пиріжки, випічку, приготовану вправними кулінарами нашої їдальні та  студентами-практикантами відділення «Харчові технології». 

Дякуємо нашим працівникам їдальні за смачні страви, приготовлені з любов’ю.