Новини
коледжу

Профорієнтаційна робота студентів відділення "Аграрний бізнес"

Студенти відділення «Аграрний бізнес» Немішаївського фахового коледжу продовжують допомагати учням зробити правильний вибір професії. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів
Е. Фромм писав: «Якщо людина хоче стати майстром у якому-небудь мистецтві, йому має бути підпорядковане все її життя. Власна особистість стає інструментом у практиці мистецтва, інструментом, який треба підтримувати в такому стані, щоб він міг виконувати свої особливі функції».
Бажаємо, щоб усі ваші мрії завжди збувалися. Щоб вони збулися, треба лише дуже-дуже цього захотіти. Намагатися здійснити свою мрію, не боячись перешкод.
«Найкраща порада, яку можна дати юнацтву: Знайди що-небудь, що тобі подобається робити, а потім знайди кого-небудь, хто буде тобі за це платити» – Кетрін Уайтхорн

Профорієнтація в Пісківському ліцеї

13 лютого 2024 року студентка спеціальності 275 ” Транспортні технології (на автомобільному транспортні), майбутня Інженер з безпеки руху, провела профорієнтаціїйну роботу для школярів в Пісківський ліцей “Лідер”.
Розповіла школярам про коледж, роздала профорієнтаційні матеріали і запросила відвідати День відкритих дверей 17 лютого 2024 року.
 
 
 
 
 
 

Психологічний тренінг для студентів

У співпраці з представниками Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» започатковано проведення психологічних тренінгів для студентів ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБІП України». В переважній більшості учасниками тренінгу стали студенти спеціальності «Соціальна робота», адже їм подібні навики знадобляться в майбутній професійній діяльності.
Тренінг з психо-емоційного розвантаження за методикою Джеймса Гордона проводили психологи Анна Владикіна, Зоя Строката соціальний працівник Анастасія Бовздаренко. Вони ознайомили студентів з теоретичними основами медицини психіки та тіла. Після цього перейшли до емпіричної діяльності, а саме – прийому «Три малюнка». Ця вправа може допомогти відкрити себе, знайти відповіді на запитання про те, як справлятися зі стресовими ситуаціями, спрямована на самоусвідомлення і є формою самовираження.
Як і будь-яка проективна методика, вона дозволила поглянути учасникам тренінгу на себе та свою проблему під іншим кутом, побачити нове, а головне – допомагає віднайти шляхи подолання проблеми.
Загалом, подібні тренінги допомагають студентам опанувати реакціями свого тіла у стресових ситуаціях і зберегти своє ментальне здоров’я.

Профорієнтаційна робота студентської ради

Профорієнтаційна робота відіграє важливу роль у житті абітурієнтів, допомагаючи їм зрозуміти свої інтереси, здібності та вибрати успішну кар’єрну траєкторію.
3 лютого члени студентської ради ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБІП України» Лахадінов Ростислав (М-32), Романенко Іван (Т-21) та Бочко Юлія (Е-42) провели бесіду з молоддю Димерської ОТГ. Учасниками нашої зустрічі стали учні 8 та 9 класів.
В таких заходах ми використовуємо різноманітні методи та стратегії, щоб забезпечити наших слухачів інформацією та підтримкою у процесі вибору професії.
В ході нашої бесіди ми спостерігаємо позитивні результати та хороші відгуки про наш коледж. Члени студентської ради вже знайшли потенційних абітурієнтів які планують вступати у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБІП України». 
З нетерпінням чекаємо всіх у найкращому коледжі!

Профорієнтація в ліцеї

Викладач циклової комісії фізичного виховання та захисту України Моргун В.В. провів профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів Макарівського ліцею №1.
Профорієнтація в ліцеї – це процес, спрямований на допомогу учням у виборі майбутньої професії та власного кар’єрного шляху.
Завдання викладача – надати учням достатньо інформації та підтримки для того, щоб вони могли усвідомлено обирати свою майбутню професійну діяльність і реалізовувати свої таланти та здібності саме в Немішаївському фаховому коледжі.
Віктор Володимирович провів з учнями змістовну розмову про їхні цілі та очікування від навчання в коледжі. Також розказав про умови вступу, програми навчання та можливості, які надає коледж та запросив на День відкритих дверей 17 лютого 2024 року.
Чекаємо на нових абітурієнтів – 2024!

Вітаємо призера

Десікевич Владислав, студент 4 курсу групи Е-42 відділення “Електрифікація та відновлювальна енергетика”, протягом 3-5.02.2024 р. прийняв участь в триденному шаховому турнірі з нормами виконання розряду в центрі творчого навчання “Kiwi” (м. Буча)
Владислав здобув довгоочікуваний 2 розряд, та посів друге місце!
Бажаємо ніколи не сумніватися в собі та своїх силах, постійно прагнути до високих нагород! Удачі, завзяття і наполегливості! І нехай сила, сміливість, підтримка близьких та вдача завжди допомагають здобути перемогу!
Пишаємось здобутками наших студентів!
 
 
 

гурток "Екологія"

У коледжі продовжує працювати гурток “Екологія”.
Студенти мають можливість прийняти участь у різноманітних конкурсах від Київської обласної Малої академії наук учнівської молоді, отримати нові знання і досвід, а також додаткові бали до рейтингу на стипендію і сертифікат про позашкільну освіту.
До участі в гуртку запрошуються студенти 1-2 курсів (до 18 років). Поки заняття проходитимуть дистанційно. Зареєструватися можна за посиланням:

Розпочинаємо весняний семестр

02 лютого відбулося чергове засідання педагогічної ради Немішаївського фахового коледжу, на якому колектив на чолі з директором Альохіним В.І. підводив підсумки роботи за перший осінній семестр та визначав пріоритетні завдання на весняний семестр навчального року.
Розглянули і обговорили чимало важливих питань, зокрема, про поточний стан справ у коледжі, про підготовку до вступної кампанії 2024 року та організацію профорієнтаційної роботи, про організацію освітнього процесу у весняного семестрі,про ліквідацію академічної заборгованості та проведення практичної підготовки здобувачів освіти в коледжі та багато інших вагомих напрацювань.
За результатами педради прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати подальший вектор роботи та розвитку коледжу.
 

Всеукраїнська виставка бджільництва 2024

Виставкова діяльність формує імідж інноваційного освітянина, є однією з найбільш динамічних сфер сучасної світової економіки, оскільки відіграє важливу роль у зміцненні міжнародних зв’язків, просуванні нових видів практико-орієнтованої продукції та реформуванні освітньої галузі. Викладач дисципліни “Технологія виробництва продукції бджільництва” Ігор Васильович Ведмідь відвідав Всеукраїнську виставку бджільництва 2024, що пройшла у місті Черкаси 3 лютого 2024р .
На виставці було представлено багато виробників обладнання для утримання бджіл та виробництва різних продуктів бджільництва. Крім того виставка об’єднала як виробників так і працівників освіти з бджільництва, зокрема Національного університету біоресурсів і природокористування України , Гадяцького аграрного училища та людей, які небайдужі до нашого коледжу, адже Олександр Столяров, виробник вуликів ППУ фірми “BEEHOUSE” активно допомагає зміцнювати матеріально-технічну базу нашого коледу надавши зразки своєї продукції для практичного навчання студентів. В рамках виставки відбулася конференція «Формування закупівельної ціни на мед». Зміст і теми конференції актуальні, сучасні та прогресивні. Також обговорення напрямків ліквідації проблем галузі є корисним як для виробників меду та бджолопродукції так і для майбутніх пасічників, які планують присвятити своє життя роботі з бджолою.

Профорієнтація в Біотехнологічному ліцеї «Ра́довель»

Тримаємо естафету з профорієнтації!
Проведення профорієнтації серед учнівської молоді є важливою складовою, оскільки дає можливість ознайомити майбутніх абітурієнтів із різновидами спеціальностей, особливостями процесу навчання в різних закладах освіти, а також з перевагами студентського життя, а головне- допомагає обрати майбутній рід занять. З метою допомоги у виборі майбутнього навчального закладу та спеціальності студенти нашого коледжу відвідують старшокласників. Вони із захопленням діляться враженнями про навчання,про цікаве та активне студентське життя і власним прикладом надихають ровесників.
Так, 1 лютого студент першого курсу групи Е-12 відділення “Електрифікації та відновлювальної енергетики” Іван Гуцалюк відвідав з профорієнтаційною метою Опорний навчальний заклад Біотехнологічний ліцей «Ра́довель» у селі Радовель Олевського району Житомирської області, в якому ще донедавна навчався.
Іван повідомив учням інформацію про спеціальності, ознайомив з електронними буклетами та надав QR-коди з інформацією про вступ до Немішаївського фахового коледжу, розказав про особливості навчального процесу та умови проживання у студентському гуртожитку. Запросив учнів завітати на День відкритих дверей і зробити свій вибір.

конструктивна співпраця із колегами НУБіП

Шлях до успіху відкритий для будь-кого, хто думає насамперед про надання послуг і якісне виконання своєї роботи – Генріх Форд
Приємно, що ми будуємо конструктивну співпрацю із колегами на партнерських засадах, у діалозі, в обміні досвідом, пропозиціями щодо удосконалення програм підготовки фахівців із соціальної роботи. Одна із таких продуктивних зустрічей відбулася в НУБіП України на кафедрі соціальної роботи та реабілітації, у ході якої обговорили із завідувачкою кафедри Іриною Сопівник, доцентом кафедри Оксаною Міхеєвою, головою циклової комісії соціальної роботи та фінансово економічних дисциплін Немішаївського фахового коледжу Юрієм Біланом навчальні плани, освітні програми, можливості для працевлаштування випускників, облаштування навчальних лабораторій, мотивацію студентів до навчання, кадрове забезпечення тощо. Науково-педагогічні працівники кафедри соціальної роботи та реабілітації подарували для бібліотеки коледжу навчальні посібники, видані у 2023 році («Зелена соціальна робота», «Соціальна робота із сім’ями, дітьми та молоддю»). Особлива увага була приділена обов’язковому освітньому компоненту – «Зелена соціальна робота», що визначає унікальність і особливість освітньо-професійної програми.
Завідувач відділення «Аграрний бізнес» Тетяна Костенко

профорієнтаційна робота у Гружчанській гімназії

Шукаєш свій шлях у професійному світі?
Немішаївський фаховий коледж – твій крок до успішної кар’єри!
З метою надати повну інформацію про сучасний заклад у сфері фахової освіти студент Немішаївського фахового коледжу відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання» Ларчиков Назар (гр. М-32) провів профорієнтаційну бесіду із учнями 9-го класу Гружчанської гімназії Бишівської сільської ради Фастівського району. Нинішній студент коледжу Ларчиков Назар а в минулому учень Гружчанської гімназії розповів про свій досвід навчання в Немішаївському коледжі, зокрема про переваги та перспективи навчання.
Учням було цікаво поспілкуватись із тим, хто вже обрав свій шлях і отримати відповіді на їх запитання. Учні були запрошені відвідати наш коледж на День відкритих дверей 17 лютого.
Долучайся до нас та обирай своє майбутнє разом з ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»!

Профорієнтація студентів відділення "Аграрний бізнес"

Для сучасної молоді визначитися з вибором майбутньої професії, а отже, і власної долі, нині є завданням недостатнім. Учні повинні розуміти, що вони мають обрати не просто улюблену, а й актуальну в майбутньому професію, і зробити цей вибір слід не в останньому класі і вони вже зараз мають планувати стратегію власного життя, орієнтуватись в системі найрізноманітніших неоднозначних цінностей. І в цьому їм допомагають студенти відділення «Аграрний бізнес» Немішаївського фахового коледжу Шевчук Марія, Дерев’янко Євген, які провели зустрічі в Бучанському ліцеї № 3 Бучанської міської ради Київської області та Шибенській філії Опорного закладу освіти “Новозаліський ліцей” Бородянської селищної ради Київської області.
 
 

Профорієнтація у Качалівській філії ОЗО та Бучанському ліцеї №3

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатен працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. І тут важливо не помилитися — віддати перевагу тій професії, яка найбільше відповідає здібностям, покликанню, знанням, потенціалу. З цією метою студенти ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБІП України ” відділення Аграрний бізнес Чистакова Юлія, Бровченко Владислав, Гарбар Ілона та Касалап Юлія провели профорієнтаційні заходи у Качалівській філії ОЗО та Бучанському ліцеї №3, запросивши школярів на день відкритих дверей 17 лютого та приєднатися у майбутньому до нашої колежанської родини!
 

Подяка представникам АТЗТ "Миронівський хлібопродукт"

Адміністрація та колектив “ВСП Немішаївський фаховий коледж НУБІП України ” дякує представникам АТЗТ “Миронівський хлібопродукт”, які сьогодні завітали до коледжу на свято випускного з подарунками та щирими побажаннями до випускників відділення “Технології харчового виробництва”.
Візит відбувся у межах співпраці між підприємством та нашим закладом освіти.
Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт-це одна з провідних агропромислових компаній на території України.
Наш коледж пишається такими друзями!
Дякуємо вам за співпрацю!
 

Вітаємо випускників відділення "Технології харчового виробництва"

Дорогі випускники відділення “Технології харчового виробництва”!
Щиро вітаємо вас з успішним завершенням навчання!
Сьогодні знаменна, визначна подія у випускників відділення “Технології харчового виробництва” спеціальності 181 Харчові технології, освітньо-професійної програми Зберігання, консервування та переробка молока.
Ви стали фахівцями своєї справи та впевнено крокуєте у професійне життя!
Перед вами відкрилися тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність вам допоможуть знання, уміння та навички, отримані у стінах нашого Немішаївського коледжу.
Ми вже не називаємо вас дітьми – ви дорослі, впевнені в собі люди, здатні приймати самостійні рішення і вирішувати свою подальшу долю.
Вона розпише ваше життя по-своєму, та знайте, що важливо в цьому житті залишатися людиною, пам’ятати своє коріння, своїх батьків, своїх наставників, не забувати тих, хто пліч-о-пліч допомагав вам у важливі хвилини життя стати особистістю.
Пам’ятайте своїх викладачів, які провели вас тернистим шляхом в країну професійних знань і навичок.
Бажаємо всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!
Хай Вам щастить, любі випускники !

Профорієнтація в шибенському озо

Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів. Студентка групи Ф-21 Гарбаренко Марія відвідала свою школу Шибенську філію ОЗО та розповіла про професії, які можливо здобути у Немішаївському фаховому коледжі і запросила на навчання!

 

 

 

Кваліфікаційний іспит

Відповідно до графіку освітнього процесу 23 січня 2024 року було організовано та проведено кваліфікаційний іспит майбутнім фахівцям спеціальності 181 Харчові технології, освітньо-професійної програми Зберігання, консервування та переробка молока у очному та дистанційному форматах. Директор коледжу, Володимир Ілліч Альохін висловив свою підтримку студентам, запевнив їх, що кваліфікаційний іспит є шансом продемонструвати свої знання та навички. Завдячуючи Збройним силам України ніщо не завадило здобувачам освіти успішно завершити своє навчання в коледжі- скласти іспит та підтвердити наявність фахових знань, професійних навичок і умінь та здатність приймати правильні рішення у конкретних виробничих ситуаціях.
Після оголошення результатів, голова комісії к.с.-г. наук, доцент Наталія Михайлівна Слободянюк наголосила студентам, що результати іспиту це нагорода за їх наполегливість і працелюбність, закликала не зупинятися на досягнутому і продовжувати навчання за обраною спеціальністю окресливши переваги навчання в базовому закладі – Національному університеті біоресурсів і природокористування України.
Дорогі наші студенти вітаємо вас з позитивними результатами! Бажаємо вам мирного неба, невичерпної енергії та мотивації у подальших звершеннях. Пам’ятайте, що головний безперервний іспит – життя, очікує вас попереду. Сподіваємося, що ті знання, досвід, моменти, які ви отримали за час навчання у нашому закладі стануть для вас теплими спогадами і міцною опорою.

Профорієнтаційна робота відділення "аграрний бізнес"

Наша місія: сформувати якісний майбутній інтелектуальний фонд нації, навчити дитину бути успішною, навчити радіти життю!
Навколо нас існує світ, який відповість на всі питання. Джерелами інформації можуть бути: батьки, вчителі, знайомі, довідники, Інтернет. Але саме друзі, які вчора сиділи за партами, а сьогодні носять горде звання – студент, розкажуть про обраний фах, чим він цікавий, перспективи працевлаштування і прекрасні студентські роки!!!
Чим більше Ви знаєте про світ професій, тим ясніше уявляєте те з чого вибирати.
А у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» є багатий вибір, особливо на відділенні «Аграрний бізнес» де навчаються студенти Дмитрів Ю., Клименко І., Митрофанов З. (гр.А-31, куратор Примаченко Є.І.), які провели зустрічі: Комунальний заклад “Здвижівська гімназія № 14” Бучанської міської ради Київської області, Академічний ліцей №2 та №4 Обухівської міської ради Київської області та Переяславський академічний ліцей № 1 Переяславської міської ради

Профорієнтаційна робота в КЗГЗЗСО-№8

Співпраця студентів та викладачів на відділенні “Ветеринарна медицина”-це гарантований успіх!!!
Так сьогодні я студентка
відділення “Ветеринарна медицина”
група В-22 Стародуб Інна Олегівна долучилася до
проведення профорієнтаційної роботи в КЗГЗЗСО-№8.
Зустрілась з учнями 9 класів,розповіла про коледж,спеціальності, дозвілля, харчування,та переваги обрання навчання саме у Немішаєвському фаховому коледжі!!!
 
 
 

Профорієнтація в Тетіївських ліцеях №1 та №2

Вибір професії – важливий крок в житті кожної людини. Важливо також вірно обрати навчальний заклад для отримання знань.
Я, Вурсалова Дарина, студентка відділення Ветеринарна медицина ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України”. Навчаюся за Освітньо-професійною програмою Єдине здоров’я.
Під час канікул завітала у заклад в якому навчалася- Тетіївський ліцей номер 1 та відвідала ліцей номер 2 з метою запросити на навчання у найкращий фаховий заклад освіти. В коледжі можна здобути фахові знання з багатьох спеціальностей. Одночасно можна займатися спортом, художньою та науковою діяльністю.
Я, задоволена що обрала саме цей навчальний заклад і запрошую вступників обирати Немішаївський фаховий коледж для здобуття професії.

Профорієнтація у Бучанському ліцеї №3

Сьогодні мені було приємно зустрітися зі своїми однолітками в школі яку я закінчила. Дуже люблю тварин та з 10 років займаюсь волонтерством) Я мрію відкрити свій притулок, щоб допомогти як умога більшій кількості тварин .Переконана, що від здоров’я, психологічно стану тварин які нас оточують залежить фізичний стан та успішна діяльність людей. Тому і навчаюся на спеціальності Ветеринарна медицина, за ОПП Єдине здоров’я. У Бучанському ліцеї номер 3 провела профорієнтаційний захід, поділилася позитивними враженнями, запросила на навчання у ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України”.
Студентка групи В-13
Тузинська Дарина
 

Підвищення кваліфікації викладачами відділення ТХВ

“Те, що ми знаємо – це крапля, а те, що ми не знаємо, це океан” – Ісаак Ньютон. Освіта – це вклад у власне майбутнє та в майбутнє нації. Тому педагогічні працівники відділення “Технології харчового виробництва” натхненно й з радістю освоюють новітні технології викладання та дізнаються про нестандартні інструменти навчання вже сьогодні, адже ознайомлення з інформаційно-комунікативними технологіями у поєднанні з класичними методами й прийомами – запорука якісного педагогічного вдосконалення. Теми викладачами були обрані задля роботи з студентами, які мають особливі освітні потреби забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного здобувача фахової передвищої освіти.
 

стажування у Варшавському університеті

Викладач ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України” Шупик Олександр Васильович пройшов стажування у Варшавському університеті природничих наук на ветеринарному факультеті.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота в коледжі спрямована на те, щоб достукатись до кожного потенційного абітурієнта, допомогти йому обрати ту спеціальність, яка буде актуальною для нього і в подальшому за якою він зможе працевлаштуватись та стати фахівцем високого рівня, прославляти не тільки імя коледжу, а й усієї України. Так студенти групи ЕФС-21 Понеділкова Мирослава та Дуда Єлизавета відвідали Немішаївський ліцей №2 та розповіли про спеціальності, які є в коледжі, і запросили на навчання!
 
 
 
 
 

Профорієнтаційна робота студентів

Розвиток та самореалізація молоді є безумовною суспільною цінністю!
Усвідомлений вибір професії — важливий крок до успішної особистісної та професійної самореалізації молоді, розвитку майбутньої кар’єри та життєвих пріоритетів, а профорієнтація є одним із найважливіших аспектів розвитку підлітків, який сприяє їхньому майбутньому професійному успіху. Студентська молодь гр. А-21 Заєць Богдан, А-31 Лотенков Ярослав відділення «Аграрний бізнес» активно долучаються до профорієнтаційних заходів і надають інформацію своїм одноліткам про вибір професії, особливості освітнього процесу та цікаве студентське життя у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України».
 
 
 

Популяризація коледжу-перспектива набору-2024!

Тільки но учні повернулися сповнені сил і наснаги до навчання після зимових канікул, як працівники коледжу активізували роботу по набору 2024.
В рамках проведення профорієнтаційних заходів викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Н.Моргун, С.Скуратівська, О.Хоменко, А.Яригін, А.Перевозник 17 січня відвідали Ставищенську гімназію Брусилівської селищної ради, Брусилівський ліцей №1 ім. І. Огієнка, Брусилівський ліцей імені Г.Готовчиця. Викладачі зустрілися із адміністраціями шкіл, провели роз’яснювальні бесіди з учнями випускних класів на предмет вибору майбутніх професій,акцентуючи увагу на професіях аграрного профілю, які все більше набирають актуальності на ринку, розповіли про діяльність ВСП «Немішаївський фаховий коледж» та перспективи його розвитку, про можливості освітнього і творчого зростання особистості в стінах коледжу, здійснили короткий екскурс по сайту коледжу, що містить інформацію про освітні спеціальності.
Учні уважно слухали та отримали відповіді на запитання, що їх цікавили.
На завершення бесіди всі отримали інформаційні буклети та запрошення на майбутні профорієнтаційні заходи, які будуть проводитися в нашому навчальному закладі.
Сподіваємось, що слухачі зроблять правильний вибір і вже цього року поповнять студентські лави Немішаївського фахового коледжу.

Найважливіший крок у житті – вибір професії

Які професії зараз найпопулярніші, престижні, затребувані, високооплачувані? Про це вели мову з адміністрацією закладів освіти Макарівської ОТГ представники Немішаївського фахового коледжу Українець Н.М. та Цах В.В..
Ще в минулому році було укладено угоди про співпрацю між ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБІП України» та колективами загальноосвітніх закладів освіти Макарівської ОТГ, зокрема, Червонослобідського ліцею, Великокарашинського ліцею, Плахтянської гімназії та складені координаційні плани з проведення профорієнтаційних заходів.
Представники коледжу обговорили з керівництвом закладів освіти подальші дії співпраці та проведення профорієнтаційних заходів – Дні відкритих дверей, майстер-класи, відеолекції, онлайн-зустрічі – на 2024 рік як на базі коледжу, так і на базі закладів освіти.
Допомогти випускникам школи зробити правильний вибір – це завдання профорієнтаційної роботи.

Різдво крокує Україною

Різдво крокує Україною попри усі намагання ворога зіпсувати наше свято, життя, долю.
Привітати зі Святом Свят ректора Станіслава Ніколаєнка та весь колектив НУБіП України завітав аматорський колектив Немішаївського фахового коледжу з святковою колядою. Колоритні національні і казкові герої – Котигорошко, Дракон, Отаман, та особливо знахарки скетч шоу «Сила трьох» щирими словами віншувань піднесли настрій усім глядячам і подарували позитивні емоції.
Непереборна віра в ЗСУ і нашу Перемогу не залишать ворогам ніякого шансу. Перемога буде за нами!
В Новому році всім бажаєм,
Щоби в нашім ріднім краї
Засяяла скоріше якомога
Омріяна, жадана ПЕРЕМОГА!
Вимете нехай Дракон
ворогів усіх хвостом
І нарешті УКРАЇНА
СТАНЕ ВІЛЬНА І ЩАСЛИВА!

Профорієнтаційна робота

Обрання майбутньої професії – важливий етап в житті кожної людини. З метою допомогти учням 9-го класу обрати правильний шлях у подальшому навчанні та кар’єрному розвитку викладачі ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України», Криворучко Яна Сергіївна, Шепелюк Леся Миколаївна і студентка першого курсу коледжу Горбаченко Даша завітали до Мирчанської гімназії.
Учні були проінформовані про освітню діяльність, спеціальності, кваліфікації, які отримують випускники, перспективи навчання, кар’єрного та особистого зростання, матеріально-технічну базу, соціальну інфраструктуру коледжу, наявність необхідної для абітурієнтів інформації в соціальних мережах і на сайті Немішаївського фахового коледжу.
Ще вчора Горбаченко Даша була учениця Мирчанської гімназії і як всі випускники стояла на шляху вибору майбутньої професії. Сьогодні Даша, студентка першого курсу коледжу, поділилась інформацією про студентське життя, можливості розкриття своїх здібностей у навчальний і позанавчальний час. В кінці зустрічі представники коледжу гостинно запросили учнів відвідати найкращий коледж.
Дякуємо директору школи Крицькій Наталії Миколаївні за гостинність і сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи. Тож, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, віримо в нашу перемогу і чекаємо майбутніх студентів в єдиній родині Немішаївського фахового коледжу!

Профорієнтаційна робота відділення ветеринарна медицина

Профорієнтація є важливим етапом у житті кожної людини, допомагаючи зробити свідомий та обдуманий вибір щодо кар’єрного шляху. Це процес визначення та вибору професійного шляху, який найкраще відповідає інтересам, здібностям, цілям та особистим характеристикам конкретної людини.
Впродовж 20.12-22.12.23р. викладачі відділення «Ветеринарна медицина» Немішаївського фахового коледжу відвідали з профорієнтаційною метою Михайлівсько-Рубежівський ліцей, Дмитрівський ліцей, Блиставицьку ЗОШ I-III ст., КЗ «Гаврилівський заклад ЗСО I-III ступенів» №8.
Викладачі запросили учнів на Дні відкритих дверей, де потенційні абітурієнти безпосередньо приймуть участь у майстер-класах відділень коледжу.
Дякуємо адміністрації закладів освіти за професійну спрямованість випускників.

захист щоденників звітів

28 грудня 2023р. на відділенні «Технології харчового виробництва» було проведено студентську конференцію, під час якої відбувся захист щоденників-звітів по проходженню виробничої переддипломної практики зі спеціальності “Харчові технології.
Приємно що ТОВ” Миронівський хлібопродукт” надав можливість студентам працювати на надсучасному обладнанні, ознайомитися з основними аспектами харчової галузі та кожному особисто взяти участь у виробничо-технологічних процесах. Програма практики виконана в повному обсязі, про що свідчили оформлені щоденники-звіти та презентаційні виступи студентів.
Комісією були відзначені позитивні враження майбутніх технологів від проходження практики.

Профорієнтаційна робота

Я, Шамало Данило студент “Немішаївського фахового коледжу” групи Е-31 відділення ЕВЕ навчаюсь за спеціальністю “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка “. 22.12.2023 р. відвідав Дружнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, де розповів учням випускних класів про наш коледж, а також про мою цікаву спеціальність.

 

 

 

Рік незламності

22 грудня Київська обласна бібліотека для дітей організувала надзвичайно потужний і цікавий захід “Рік незламності”, який з радістю відвідали працівники бібліотеки Немішаївського фахового коледжу.

Захід присвячений підведенню підсумків року та прийдешньому святу Різдва Христового.
Звучали музичі різдвяні твори, почесні гості дарували бібліотеці книги (частково подаровані книги скоро потраплять і в нашу бібліотеку коледжу, але про це пізніше)
Обговорювали важливі теми: стан і місце бібліотек в сучасному світі, адже бібліотеки не тільки сховище книжок , а на сьогодні є пунктом незламності та психологічної підтримки. Частинку того настрою хотілось привести і в наш рідний коледж , щоб атмосфера Різдва і сподівання що все буде добре прийшла і в наш дім.
Враження від заходу та від самої бібліотеки прекрасні.
Трохи про саму бібліотеку:
– до штату входить 56 працівників, які є універсальними солдатами у своїй сфері ( привітні, щирі, готові стати тобі другом та психологом водночас;
– складається з багатьох відділів, що з першого погляду і не осягнеш, зокрема,
– відділ обслуговування від 0 до 4 класу ;
– відділ обслуговування від 5 до 11 класу;
– бібліографічний відділ ;
– методичний відділ ;
– відділ масової роботи та організації дозвілля.
Як багато хочеться сказати…
Це не просто сховище книг – це місце стійкості, підтримки і захисту, спортивна бібліотека, музична бібліотека …..
– площа 2000 кв.м.;
– фонд більше 200 000 книжок,
фонд своєчасно поповнюється сучасною українською літературою для дітей та юнацтва;
– читачів – 10 000 , на жаль для такої бібліотеки це замало але враховуючи теперішній час раді і цьому;
– гуртки ( комп’ютерної графіки та дизайну, живопису, ляльковий театр, різні майстеркласи для малечі)
– заходи раз на тиждень обов’язково , іноді заважає та зриває заходи повітряна тривога, адже сховища поряд не має . Але заходи все одно проводять.
‌Хочеться набратись досвіду роботи та енергії, яка б’є через край від прекрасної директора Єрко Галини Георгіївни та співробітників комунального закладу Київської обласної ради “Київська бібліотека для дітей”.
Можу з впевненістю сказати, що Київська обласна бібліотека на Русанівській – це місце, яке, відвідавши вперше, хочеться відвідати ще неодноразово!

Профорієнтаційна робота відділення аграрний бізнес

Вибір професії є важливим етапом у житті кожної людини.Це процес,який вимагає уважного вивчення своїх інтересів, здібностей та цілей.Обирати майбутню професію – це не лише вибір кар’єри,а й визначення того, як ми проводимо більшість часу у своєму житті.

Викладачі відділення “Аграрний бізнес” циклової комісії соціальної роботи і фінансово-економічних дисциплін протягом 19-21/12 2023р.здійснили виїзди в освітні заклади
Ворзельський ліцей № 10
Михайлівсько-Рубежівський ліцей Ірпінської міської ради
Бучанський ліцей № 4
Мироцька гімназія № 12
Мета нашої зустрічі з учнями шкіл полягає у сприянні учням у визначенні майбутньої професії .Під час презентації були представлені різні сфери професійної діяльності, відзначенні переваги кожної з них.Учні мали можливість активно обговорювати свої інтереси та питання, отримувати відповіді на запитання та ділитися власними думками щодо того,як вони бачать свою майбутню професійну діяльність.
Зустріч робить наголос на тому,що саме учень має вирішальне слово в обранні професії.
Подібні зустрічі підтверджують корисність отриманої інформації для майбутнього кар’єрного розвитку.

Профорієнтаційна робота відділення ТХВ

Профорієнтація продовжується…

20 грудня 2023 року завідувачі лабораторій відділення “Технології харчового виробництва” Деремед І.О та Науманн Л.О здійснили виїзд до шкіл с.Загальці, Дружня, Нова Гребля Київської області. Впродовж зустрічі з учнями вищезгаданих шкіл завідувачі проводили профорієнтаційні бесіди та детально ознайомлювали учнів з світом професій фахового спрямування, здобути які можна у ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України” , а також поширювали інформаційні листівки та проводили анкетування. Крім того, учні були запрошені на День відкритих дверей, щоб переконатися у правдивості наших слів на власні очі.Також запропонували учням підписатися на сторінки коледжу у різних соціальних мережах та побачити чим живе наш коледж щодня. Впродовж зустрічей було домовлено про підписання договорів стосовно співпраці зі школами. Щиро вдячні дирекції та адміністрації шкіл за їх гостинність.
Підготували: Деремед І.О. , Науманн Л.О.

Профорієнтаційна робота відділення ЕВЕ

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати.

Викладачі відділення “Електрифікація та відновлювальна енергетика ” протягом
19 – 21.12.2023 року, провели виїзди в заклади загальної середньої освіти Київської області. Провели зустрічі з учнями випускних класів та адміністрацією шкіл з метою ознайомлення з навчанням в “Немішаївському фаховому коледжі”. Дякуємо керівництву закладів за допомогу в організації зустрічі!
 

Профорієнтаційна робота відділення ЕТСМО

Мотивація професійного вибору, відношення студента до закладу освіти, його професійна орієнтація та життєві плани в багатьох випадках залежать від інформації, яку він отримає на найбільш важливому етапі складного та суперечливого процесу професійного самовизначення.

20-21 грудня 2023 року викладачі відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання» Грязнова І.В., Лоїк О.А., Мельченко Н.І., Мирончук В.М. завітали з профорієнтаційним візитом в середню загальноосвітню школу № 93 Подільського району в м. Києві, Качалівську філію опорного закладу освіти «Загальцівський ліцей». У ході поїздки поспілкувалися з учнями випускних класів. Надали детальну інформацію про спеціальності підготовки, особливості вступу, аудиторний та лабораторний фонд, посилену практичну підготовку, соціально-побутові умови. Також наголошувалося на перевагах навчання у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України», серед яких: зручність транспортного сполучення, якісний кадровий склад, потужне студентське самоврядування, студентські спортивні секції та художні гуртки. Запросили випускників на день відкритих дверей щоб побачити все на власні очі.
Висловлюємо вдячність дирекції відвіданих закладів за сприяння в проведенні профорієнтаційних заходів.
Дякуємо ЗСУ за можливість безпечно проводити профорієнтаційну роботу.

Професійна орієнтація

Я, Мельничук Ростислав, студент “Немішаївського фахового коледжу” групи Е-31 відділення ЕАСГ навчаюсь за спеціальністю “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка “. 21.12.2023 р. відвідав Клавдіївський ліцей ім.Олександра Рибалки, де розповів учням випускних класів про наш коледж, а також про мою цікаву спеціальність.
 
 
 
 
 
 
 

Професійна орієнтація

Я, студент відділення ЕАСГ групи Е-31 Левківський Олександр, 20.12.2023 року відвідав стіни рідної школи “Бабинецький заклад загальної середньої школи I-III ступенів №13”, з метою ознайомити учнів випускних класів з Немішаївським фаховим коледжем. Я навчаюся за спеціальністю “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка “, тож розповів про всі переваги вибору саме цієї спеціальності. Адже бути електриком дуже престижно. Завдяки постійному розвитку технологій, електрики завжди будуть високо цінуватися на ринку праці. Попит на професіоналів у цій галузі невпинно зростає. Тож рекомендую вступати на енергетика!
 
 
 
 

Професійна орієнтація

Професійна орієнтація – складова освітнього процесу, спрямована на надання допомоги учневі у визначенні й виборі конкретної професії на основі виявлення й оцінки його загальних і спеціальних здібностей, здатностей, інтересів, потреб і об’єктивних умов професійної підготовки і працевлаштування, заходи, спрямовані на ознайомлення людини з її здібностями й можливостями для того, щоб запропонувати їй вибрати одну з найбільш підходящих для неї професій з врахуванням потреб виробництва.
19-20 грудня 2023 року викладачі Цупер-Король Валентина, Атаманчук Світлана, Купраш Любов, Латушко Олексій та студентка спеціальності 181 “Харчові технології” Блищик Катерина відвідали наступні заклади освіти:
19.12.2023. комунальний заклад “Бабинецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 13; ” Здвижівська гімназія 14.
20.12.2023. Опорний заклад освіти “Новозаліський ліцей”; Шибенська філія опорного закладу освіти ” Новозаліський ліцей”.
Учні були проінформовані з перспективами навчання у ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБІП України”, переліком спеціальностей відповідно освітньо професійних програм, можливістю здобути робітничі професії. Студентка Блищик Катерина поділилась власними враженнями від навчання в коледжі.
 Дякуємо ЗСУ за можливість безпечно проводити профорієнтаційну роботу!

профорієнтаційна робота

Завданням профорієнтації є ознайомлення учнів зі спеціальностями закладу освіти, допомога зробити учням правильний свідомий вибір професії та їхні перспективи у подальшому житті.
У рамках виконання плану з профорієнтаційної роботи, 19.12.2023р. викладачами ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України ” Сергієм ІВАЩЕНКО та Оленою ІВАЩЕНКО була проведена профорієнтаційна робота в Пилиповицькій гімназії Бучанського району Київської області.
Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя молодої людини та як вона впевнено в житті буде себе почувати.
Викладачі провели бесіди інформаційного характеру з учнями 9 класу.
Були презентовані:
  • спеціальності, за якими ведеться підготовка у коледжі;
  • які посади здобувачі освіти зможуть обіймати після закінчення закладу;
  • умови вступу;
  • написання та структура мотиваційного листа;
  • переваги здобуття освіти в коледжі;
  • навчально-матеріальна база коледжу;
  • організація освітнього процесу;
  • дозвілля студентів.
Також акцентувалася увага щодо переваг навчання на підготовчих курсах, де вступники зможуть отримати додаткові бали.
Викладачі запросили школярів приїздити на Дні відкритих дверей, які часто проходять у коледжі , де можна взяти безпосередню участь у різноманітних майстер-класах.
 На завершення заходу кожен учасник отримав листівки профорієнтаційного характеру.
Сподіваємося, що проведення таких заходів стане для школярів компасом у їх подальшому професійному самовизначенні та допоможе зробити правильний вибір майбутньої професії.
Адміністрація коледжу висловлює подяку в.о.директора Пилиповицького ліцею Наталії ДІДКОВСЬКІЙ у сприянні проведення профорієнтаційної роботи.
 Дякуємо нашим захисникам за можливість працювати, навчати та вчитися.

Медична конференція

Викладач ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» кандидат ветеринарних наук Шупик Олександр 16 грудня 2023 року брав участь та був спікером на медичній конференції, організованій Українською Академією Біологічної Медицини «Хвороби регуляції з позицій патогенетичного міждисциплінарного підходу. Від тварини до людини».
Олександр Васильович виступив з доповіддю «Основні підходи біорегуляційної терапії при інфекційних захворюваннях у тварин. Практичний досвід».
Студенти групи В-33 Немішаївського фахового коледжу підтримали свого куратора і стали учасниками медичної конференції, отримали подарунки і сертифікати про участь.

традиції та обряди

15 грудня викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Лукерченко Т.П., Грицак В.О. та Городник К.В. провели показовий театралізований виховний захід «Народні грудневі свята в Україні: традиції та обряди», де студенти груп В-21, ХТ-21 через призму сучасності заглянули в минуле та відчули красу і поезію давніх звичаїв і обрядів під час святкування у грудні. Стали учасниками чудових свят української молоді – дівчата ворожили, «гадали – долю взнавали» на Катерини, «молодь гуляла» на андріївських вечорницях, дізнались як «Наум вів дітей на ум», як на Сави іменинників вітали, на Варвари дівчата хлопців «пирхунами» частували.
Такий захід виховує повагу та любов до традицій рідного народу, до української народної пісні, інтерес до вивчення минулого рідного краю, прагнення зберегти народні звичаї та обряди.

Літопис груп нового набору

Викладачі відділення «Ветеринарна медицина» дбають не тільки про фахові знання і вміння, а й про духовно-моральне та національно-патріотичне виховання своїх студентів.
Куратори перших курсів Овчарук Н.П., Шевчук О.Є., Данильчук Д.Ю., Ремизовська Г.Г. розпочали «Літопис груп нового набору».
Згідно плану куратори і викладачі провели ряд виховних заходів, зокрема,
«Герої сьогодення», «Не шкодуйте слів любові» (Ремизовська Г.Г., Колесник В.М.); «Герої не вмирають», «Герої України нашого часу» (Слободчик В.С., Пташник Г.О.); «Моя сім’я, моя родина в житті і долі України» (Ландаренко Л.С., Шупик О.В.), «Державні символи України» (Шинкарук М.С., Овчарук Н.П., Овчарук В.М.).
Для студентів та викладачів відділення провели зустріч з доктором медичних наук, професором Анатолієм Павловичем Радзіховським, випускником та гордістю нашого відділення, ім’я якого присвоєно НВЛ «Навчально-діагностичний центр ветеринарної медицини».
Окрім професійних компетентностей ми маємо передати молодому поколінню соціальний досвід, багатства духовної культури рідного народу, його національної ментальності, своєрідності світогляду й на основі цього формувати справжнього національно свідомого громадянина України.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕй

На День відкритих дверей до ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» завітали учні 9 класу Пісківського ліцею «Лідер». Пригощаючись цукерками різних кольорів, діти розділились на дві групи і вирушили у подорож локаціями, розміщеними на п’яти відділеннях коледжу.
Від запропонованих майстер-класів у ліцеїстів перехоплювало дух.
Майбутні абітурієнти вчилися визначати якість молочної сировини в лабораторії «Якість та безпека харчових продуктів та продовольчої сировини» на відділенні «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»;
розмножувати саджанці в лабораторії «Квітникарство» на відділенні «Аграрний бізнес»;
регулювали паливну форсунку двигуна на вприск тиску, знайомилися з різними пристроями та обладнанням на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс машин і обладнання»;
на відділенні «Ветеринарна медицина» вчилися робити ін’єкції та накладати шви, стали свідками проведення ветеринарної операції, робити ультразвукове обстеження коням;
на відділенні «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» складали схему вентилятора, дізналися принцип роботи сонячної електростанції, «розумного будинку», торкалися до магічної кулі та загадували бажання, яке сьогодні на всіх одне.
Поподорожувавши такими цікавими і незвичними локаціями, діти опинилися на найсмачнішій – коледжанській кав’ярні, де смакували студентськими смаколиками та випічкою, поповнюючи запаси енергії
Дякуємо нашим захисникам, які докладають усіх можливих і неможливих зусиль аби наше спільне найголовніше бажання – Переможний Мир в Україні – здійснилося!

ВИХОВНА ГОДИНА ДО ДНЯ ІНФОРМАТИКИ

Викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Городник К.В., Лукерченко Т.П., Ніколаєнко А.І. 14 грудня 2023 року провели відкриту виховну годину до Міжнародного дня Інформатики.
Під час виховної години здобувачі освіти ознайомилися з поняттям «інформатика», інформаційними процесами та інформаційними технологіями, а також виконали інтерактивні вправи для формування інформатичних компетентностей. Зокрема, переглянули навчальні відео щодо історії виникнення та розвитку комп’ютерів, про smart-технології та штучний інтелект.
 
 
 
 

Звіт директора коледжу

Підведення підсумків та аналіз роботи учасників освітнього процесу за 2023 рік в Немішаївському фаховому коледжі
Звіт директора коледжу – це можливість проаналізувати роботу колективу, порадіти успіхам і досягненням, поділитися викликами та планами на майбутнє.
08 грудня 2023 року в актовій залі будинку культури Немішаївського фахового коледжу відбулися збори трудового колективу, на якому заслухали звіт директора Володимира Альохіна «Аналіз роботи учасників освітнього процесу коледжу за 2023 рік».
Попередньо текст звіту був розміщений на сайті коледжу для розгляду і обговорення на засіданнях всіх структурних підрозділів.
Почесними гостями зборів стали Микола Цвiлiховський, декан факультету ветеринарної медицини, доктор біологічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук України, Голова Наглядової ради коледжу та Вадим Ткачук, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку, доктор економічних наук, професор, який доєднався онлайн, а також роботодавці та друзі.
Володимир Альохін розпочав свій виступ зі слів вдячності та шани захисникам України, завдяки яким ми маємо можливість працювати і навчатися. Співробітники нашої коледжанської родини також стоять на варті нашої держави в складі різних військових підрозділів Збройних Сил України – це Руслан Лоїк, Віктор Петрук, Василь Мельник, Петро Салюк, Вячеслав Серьожкін, Андрій Гребенюк
Ми всі щиро вдячні нашим захисникам! Колектив коледжу не стоїть осторонь, а допомагає ЗСУ – коштами, продуктами, обслуговуванням військових, виготовлення окопних свічок, маскувальних сіток та ін.. Свою премію директор Володимир Альохін передав Ігорю Мікушеву – Голові БФ «Дикі шершні» з виготовлення FPV дронів.
Володимир Ілліч зазначив, що весь трудовий колектив коледжу сумлінно і відповідально працював над втіленням в життя поставлених завдань та над виконанням рішень зборів трудового колективу 2022 року – не дивлячись на умови військового стану
практично всі завдання виконано або ж ведеться робота над їх реалізацією. В своєму виступі коротко проаналізував роботу щодо освітньої, виробничої, виховної, соціальної діяльності колективу, всіх структурних підрозділів.
Директор зауважив, що в складних умовах військового стану Немішаївський коледж продовжує надавати якісні освітні послуги з підготовки фахівців, продовжує роботу зі збереження майна, поповнення та оновлення матеріально-технічної бази.
Директор щиро подякував за співпрацю і підтримку ректорату НУБІП України та особисто ректору Станіславу НІКОЛАЄНКО, Ользі Василевській-Смаглюк, депутатам обласної, районної та місцевої рад, ДУ « НМЦ вищої та фахової передвищої освіти», КОДА, Департаменту освіти і науки КОДА, КОР, Управління АПК КОДА, Інституту картоплярства НААН України, Бучанській РДА, меценатам, особливо ТОВ АТ «Каргіл», благодійникам, волонтерам, роботодавцям, друзям за надану допомогу і підтримку.
Колективу подякував за самовіддану і натхненну щоденну роботу, за підготовку кваліфікованих фахівців та формування національно свідомої, інтелектуальної, духовно зрілої молоді.
Вадим Ткачук передав колективу щирі вітання від ректора Станіслава Ніколаєнка, відмітив позитивні тенденції, потужні зміни та ефективну життєдіяльність і працездатність коледжу, та зазначив, що ми всі маємо максимально мобілізувати зусилля на забезпечення високої якості освіти.
Микола Цвiлiховський зазначив, що не дивлячись на всі труднощі, складнощі, виклики нинішнього життя, колектив коледжу прагне до позитивної динаміки розвитку. Побажав всім нам скорішої перемоги, миру, фінансової стабільності та подальшого ефективного розвитку.
Відбулося активне обговорення звіту та розгляд інших важливих питань, зокрема, звіт про роботу профспілкового комітету та ревізійної комісії з фінансової діяльності профспілки у 2023 році. Обговорили питання внесення змін та доповнень до Колективного договору та Положення ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України», про виконання Закону України «Про запобігання корупції» та обрання делегатів на конференцію трудового колективу НУБіП України.
Всі виступаючі відмітили вагомі позитивні зрушення в коледжі за поточний такий нелегкий рік.
На зборах підведено підсумок діяльності, схвалено звіт директора та роботу профкому, позитивно оцінено роботу та зазначено конкретні досягнення трудового колективу, окреслено стратегічні завдання на 2024 рік щодо забезпечення якості надання освітніх послуг.
Завдяки спільним зусиллям всіх учасників освітнього процесу, ми віримо, що зможемо досягти ще більших висот. Плануємо продовжувати розвивати наш коледж, удосконалюючи педагогічну майстерність та створюючи сприятливе середовище для навчання та розвитку наших студентів. Дякуємо всім за внесок та підтримку.
Всі ми щиро сподіваємося, що Новий 2023 рік принесе всім нам таку очікувану Перемогу, Мир, добробут, успіх і процвітання!
Олена Кищук, практичний психолог

практичне заняття з дисципліни "Вступ до спеціальності"

8 грудня 2023р. викладачем Інною Олегівною Деремед було проведено практичне заняття з дисципліни “Вступ до спеціальності” на тему “Оцінка якості молочних продуктів” для здобувачів освіти ОПП “Зберігання, консервування та переробка молока”.
Студенти провели порівняльну оцінку цільномолочної та кисломолочної продукції.
Звертали увагу на рівень кислотності, вмісту жиру та смакові характеристики продукції, що з’являються внаслідок різних видів технологічної обробки (пастеризування, пряження, сквашування) та навчились описувати смакові відчуття технологічними термінами.
Було смачно і весело.

веселі старти

Веселе дозвілля у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» 
Спортивні естафети між гуртожитками завершилися з великим успіхом!  вихователі гуртожитків разом з цикловою комісією фізичного виховання організували веселі старти приурочені дню Збройних сил України
Дякуємо всім учасникам за захопливі змагання та море позитивних емоцій. Було видно великий командний дух та взаємодопомогу. Особливі вітання переможцям та всім, хто взяв активну участь!
 
 
 
 

практичне заняття з дисципліни "Прикладна хімія"

5 грудня 2023р здобувачі освіти ОПП “Зберігання, консервування та переробка молока” на навчальних заняттях з дисципліни “Прикладна хімія” під керівництвом викладача Раїси Голуб вивчили способи вираження концентрації розчинів та навчилися самостійно розраховувати та готувати розчини різної концентрації.
 
 
 
 
 

Дякуємо ЗСу!

Співробітники Немішаївської коледжанської родини як справжні патріоти стали на захист нашої держави в складі різних військових підрозділів Збройних Сил України.
Низький уклін, шана і подяка нашим колегам, випускникам, які зі зброєю в руках виборюють свободу і незалежність.
З відділення “Ветеринарна медицина” захищати Україну пішли Салюк Петро Миколайович, Петрук Віктор Іванович, Герасименко Олексій. Займаються волонтерською діяльністю Шупик Кирил, Мурга Ірина, Поліщук Лоліта, Суляєва Галина, Сергієнко Аліна.
Світла пам’ять випускникам відділення, які віддали життя за Україну:
Глущенко Валерій, випускник 1996 року;
Жало Михайло, випускник 2011року;
Горобенко Андрій, випускник 2018 року;
Іванченко Олександр, випускник 2019 року.
Напередодні Дня Збройних Сил України та Дня Святого Миколая на відділення завітав Салюк Петро Миколайович. Емоційною, теплою, щирою, зі сльозами на очах, була зустріч студентів групи В-33 зі своїм першим куратором.
Ми висловлюємо подяку всім, хто причетний до оборони України та її захисту.
Наші щирі вітання з прийдешніми святами!
Завдяки захисникам ми маємо працювати, навчати, навчатися!
Колектив відділення «Ветеринарна медицина»