Відділення «Ветеринарна медицина»: шлях до нових стратегій у фаховій передвищій освіті
Зустрічатись із стейкхолдерами для відділення «Ветеринарна медицина» ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» – це вже системна практика задля поліпшення якості освіти, зокрема для модернізації та актуалізації освітньо-професійних програм «Ветеринарна медицина» і «Єдине здоров’я» зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина».
У засіданні круглого столу «Стратегії ветеринарної медицини в аспекті фахової передвищої освіти» взяли участь стейкхолдери, які є фахівцями та мають досвід у сфері управлінської та практичної діяльності ветеринарної медицини, а саме Ярослав і Денис ТИЩЕНКИ (ветеринарний центр «Алден-Вет»), Олексій КОРОВІН (ветеринарна клініка «ЮККА»), Іван ЯКИМЕНКО (ветеринарна клініка «Зоолюкс»), Юрій ЛИСЕНКО (ветеринарна клініка «Великий ветеринар»), Володимир МАРКОВСЬКИЙ (ветеринарна клініка «Зоовет Центр»), Олександр БРОВІНСЬКИЙ (ветеринарна клініка «Мірра-Вет»).
З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор коледжу, к. с.-г. н. Володимир АЛЬОХІН та з акцентував увагу на історії створення й розвитку закладу освіти, зміни напряму підготовки за період його функціонування для забезпечення конкурентоспроможності, напрями модернізації управлінської діяльності.
Завідувач відділення «Ветеринарна медицина», к.вет.н. Василь ОВЧАРУК, ознайомив гостей з матеріально-технічною базою відділення «Ветеринарна медицина», а про етапність підготовки фахівців за ОПП «Єдине здоров’я» та «Ветеринарна медицина», їх модернізацію і актуалізацію оповістила голова циклової комісії, к.вет.н., Ніна ОВЧАРУК.
Крім того учасники круглого столу обговорили спільну ініціативу закладу освіти та представників ветеринарного бізнесу щодо розробки професійного стандарту «Асистент ветеринарного лікаря», про основні аспекти якої проінформував к. с.-г. н., заступник директора з навчально-методичної роботи Олександр ВЕРГЕЛЕС.
В ході зустрічі викладачі відділення, студенти та представники ветеринарного бізнесу обговорили проблеми в реалізації освітньо-професійних програм «Єдине здоров’я» та «Ветеринарна медицина», висловили свої побажання і пропозиції, а також запропонували шляхи їх вирішення.
Педагогічний колектив відділення «Ветеринарна медицина» висловлює щиру вдячність учасникам круглого столу за цікаву і змістовну зустріч та цінні рекомендації щодо удосконалення освітнього процесу, методичний супровід заходу – факультету ветеринарної медицини НУБіП України, а також за подарунки для поліпшення матеріально-технічної бази відділення «Ветеринарна медицина» від ветеринарного центру «Алден-Вет» та ветеринарної клініки «Зоовет Центр».
Циклова комісія ветеринарних дисциплін