Інформація для людей з особливими потребами

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими потребами.

Особи з особливими освітніми потребами – це здобувачі освіти, які потребують додаткової постійної чи тимчасової підтримки в освітньому процесі з метою забезпечення їхнього права на освіту (згідно Закону України «Про освіту», ст. 1, п. 20).

У ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» передбачено забезпечення можливості здобувати фахову передвищу освіту для осіб з особливими освітніми потребами відповідно до Положення про організацію освітнього процесу:

− безпроблемне пересування прилеглою територією (тротуари завширшки не менше 1,5 м; відсутні сходи (бордюри) на тротуарах);

− наявні місця для паркування автомобілів для осіб з інвалідністю біля входу на територію закладу освіти та гуртожитку. Ширина місця стоянки доступна для проїзду візка;

− навчальні корпуси мають альтернативний доступ (один вхід облаштований пандусом шириною 1,2 м.; інший вхід має вільний доступ до будівлі, пандус не потрібен);

− розташування дверей зручне, ширина проходу дверей (в просвіті) більше 850 мм. Вхід прямий і рівний, габарити тамбуру дозволяють маневрувати візком.

Двері приміщень в корпусах відчиняються на коридор. Ширина дверей відповідає нормам. Пороги в дверях відсутні:

− ширина коридорів достатня для руху у візках;

− предмети інтер’єру в коридорах не ускладнюють пересування;

− безбар’єрний вхід та безперешкодний рух першим поверхом всіх корпусів навчальних приміщень, адміністративних кабінетів, кабінету фельдшера, вбиралень, гардеробної, тренувальної зали, бібліотеки тощо.

Особи з особливими освітніми потребами обов’язково отримують значну підтримку адміністрації коледжу, а також кураторів академічних груп.