Студенти відділення «Аграрний бізнес» спеціальності Агрономія Немішаївського фахового коледжу під керівництвом викладачів Григорян Л., Білана Ю., Дяченко О., Примаченко Є. вивчали будову та особливість роботи портативного мультифункціонального приладу компанії AGRO FLOW SYSТEM, який був наданий компанією Cargill.
Прилад призначений для вимірювання вологості ґрунту, ущільнення, електропровідності і температури ґрунту, вологості і температури повітря.
DS Logger 500 разом з сенсором DSM 600 – забезпечує агронома точними даними про стан ґрунту і повітря завдяки поєднанню різних типів вимірювань, що відбуваються одночасно, оснащений сенсорним кольоровим дисплеєм і дані вимірів відразу відображаються на пристрої.
Студенти дослідили, що: інтуїтивно зрозуміле меню пристрою полегшить робочий процес. Зручне меню налаштувань дозволяє вибрати тип наконечника (для вимірювання ущільнення ґрунту) і відповідні одиниці вимірювання; карти і графіки вимірювань нададуть не тільки основну інформацію, але також допоможуть краще аналізувати дані, отримані під час вимірювання; можна призначати різні типи завдань у відповідних точках і відслідковувати правильність їх виконання; завдяки вбудованому модулю GPS координати, час і дата вимірювань записуються автоматично.
Далі буде…..