ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ, ВИПУСКНИКИ !
У ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» 27 січня 2025 року відбулася урочиста подія – вручення дипломів студентам денної форми навчання спеціальності 181 «Харчові технології».
Цей захід – своєрідний рубіж для студентів, які здобули освіту і стали справжніми фахівцями.
Традиційно на початку урочистостей прозвучав Гімн України, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто захищаючи Україну не повернувся з полю бою…
🎓Випускників привітав директор Немішаївського фахового коледжу Володимир АЛЬОХІН, заступник директора Олександр САНЧЕНКО, завідуючий відділенням Ігор ВЕДМІДЬ, куратор групи Тетяна АТАМАНЧУК, педагогічний колектив коледжу, батьки та друзі.
🎓Дорогі випускники!
Ви вступаєте у нове життя.
Нехай на вашій довгій життєвій ниві завжди будуть хліб і сіль.
Шануйте батька і матір, які дали вам життя і ростили вас.
Шануйте викладачів, які дали вам знання і прагнули виховати вас чемними і добрими людьми.
Любіть свій край, чесно і високо несіть горде наймення людини. Не забувайте, що ви вчилися для того, щоб розум і серце, свої фахові знання віддати людям.
🎓Бажаємо Вам не розгубити здобуті знання, виховувати в собі найкращі якості, не втрачати життєвий оптимізм і той запал, який супроводжував Вас протягом всіх років навчання.
Оптимізму вам, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!
Бажаємо вам удачі , нових професійних досягнень, щастя і успіхів, мирного блакитного неба!
Пам’ятайте! Навчання у коледжі – це найкращі роки юності !
В добрий час! Щасливої дороги!
