13 березня 2024 року з візитом був заступник Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій ЗАХАРІН.
Сергій Володимирович оглянув обладнанні укриття, аудиторний і лабораторний фонд, що використовується в освітньому процесі коледжу, зокрема навчально-виробничі лабораторії: «Харчові технології», «Квітникарство», «Технології молока і молочних продуктів», «Якість та безпека харчових продуктів та продовольчої сировини», «Відновлювальні джерела енергії», «Лікувально-діагностичний центр ветеринарної медицини ім. А. РАДЗІХОВСЬКОГО», а також сільськогосподарську техніку надану в рамках проекту допомоги народу Японії Україні.
Учасники зустрічі в рамках круглого столу обговорили подальші спільні заходи в межах двостороннього освітньо-виробничого співробітництва (круглі столи, спільні освітньо-методичні засідання, підвищення кваліфікації фахівців, навчальні екскурсії, організація проходження практики студентами тощо). Особливу увагу звернули на ініціативу закладу освіти та представників ветеринарного бізнесу щодо розробки професійного стандарту, обговорили проблеми в реалізації освітньо-професійних програм «Єдине здоров’я», «Ветеринарна медицина», «Зберігання, консервування та переробка молока», «Виробництво хліба, макаронних, кондитерських виробів і харчових концентратів» та «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва», висловили свої побажання і пропозиції, а також запропонували шляхи їх вирішення.
Педагогічний колектив коледжу висловлює щиру вдячність Сергію ЗАХАРІНУ за цікаву і змістовну зустріч та цінні рекомендації щодо удосконалення освітнього процесу та актуалізацію і модернізацію розглянутих ОПП, пропозицію активізувати співробітництво щодо впровадження інновацій і технологій у сферах інформаційних технологій, кіберзахисту, харчових технологій, ветеринарної медицини, фітосанітарної і продовольчої безпеки.