Дорогі випускники відділення “Технології харчового виробництва”!
Щиро вітаємо вас з успішним завершенням навчання!
Сьогодні знаменна, визначна подія у випускників відділення “Технології харчового виробництва” спеціальності 181 Харчові технології, освітньо-професійної програми Зберігання, консервування та переробка молока.
Ви стали фахівцями своєї справи та впевнено крокуєте у професійне життя!
Перед вами відкрилися тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність вам допоможуть знання, уміння та навички, отримані у стінах нашого Немішаївського коледжу.
Ми вже не називаємо вас дітьми – ви дорослі, впевнені в собі люди, здатні приймати самостійні рішення і вирішувати свою подальшу долю.
Вона розпише ваше життя по-своєму, та знайте, що важливо в цьому житті залишатися людиною, пам’ятати своє коріння, своїх батьків, своїх наставників, не забувати тих, хто пліч-о-пліч допомагав вам у важливі хвилини життя стати особистістю.
Пам’ятайте своїх викладачів, які провели вас тернистим шляхом в країну професійних знань і навичок.
Бажаємо всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!
Хай Вам щастить, любі випускники !