Адміністрація та колектив ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» вітає керівника гуртка Овчарук Ніну Петрівну та членів гуртка «Дослідники ветеринарних проблем» із заслужено отриманим ІІ місцем у ХІIІ «Фестивалі студентської науки – 2024».
15 травня 2024 р. у Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулося фінальне засідання ХІIІ «Фестивалю студентської науки-2024» – підведення підсумків та визначення кращих студентських наукових гуртків університету та відокремлених структурних підрозділів.
Науково-дослідна робота студентів закладу освіти є важливою й невід’ємною частиною діяльності Немішаївського фахового коледжу.
Діяльність наукового гуртка «Дослідники ветеринарних проблем» спрямована на розвиток творчих здібностей, наукової самостійності, підвищення внутрішньої організованості здобувачів фахової передвищої освіти з метою набуття ними фахових (професійних), особистісних, коґнітивних компетенцій, а також досвіду одержання знань та умінь через дослідження, пошукову та практико-орієнтовану освітню діяльність у галузі ветеринарної медицини.
Участь у фінальному засіданні ХІIІ «Фестивалю студентської науки-2024» взяли 137 учасників, зокрема представники 27 кращих студентських наукових гуртків навчально-наукових інститутів та факультетів Університету, Бережанського, Ніжинського агротехнічних інститутів, Немішаївського, Ірпінського, Бережанського, Ніжинського, Рівненського, Боярського, Мукачівського, Заліщицького, Бобровицького фахових коледжів.
Звітувала про проведену роботу за 2023-2024 н.р. староста гуртка Цвілій Олександра. Гуртківці впродовж навчального року здійснювали пошукову і дослідницьку роботу, виступали у наукових конференціях, приймали участь у волонтерський діяльності спрямованій на створення благополуччя.
Вітаємо юних гуртківців із високими здобутками та перемогою у конкурсі! Бажаємо подальших успіхів та нових досягнень у науковій діяльності!
Пишаємося нашою науковою молоддю!