Гуртожитки

Студентське містечко

Студентське містечко є окремим структурним підрозділом і керується у своїй діяльності чинними законодавчими актами України, типовим положенням про студентський гуртожиток навчального закладу Міністерства освіти та науки України, Статутом та Положенням про Студмістечко.

Робота в гуртожитках спрямована на своєчасне поселення та виселення студентів, забезпечення контролю й порядку в гуртожитках, покращення житлово-побутових умов проживання студентів, організацію дозвілля студентів, які проживають у гуртожитках.

Студмістечко коледжу налічує три гуртожитки, що являють собою житлово-побутовий комплекс, де проживають і відпочивають  близько тисячі студентів. При проведенні поселення адміністрація студмістечка активно співпрацює зі студентськими радами гуртожитків. Вони допомагають в організації поселення мешканців, беруть участь у розробленні карт поселення.

Студентські гуртожитки – особлива територія. Щоб студентське життя запам’яталось, вихователі гуртожитків регулярно проводять вечори відпочинку з різноманітними іграми, конкурсами «Вечір знайомств»; «Лицарський турнір»,    «День студента»,  до  Міжнародного дня сім’ї,  бесіди, лекції, диспути: «Культура мовлення в коледжі, гуртожитку та громадських місцях»; «Що ти знаєш про майбутню професію»; «Будьте добрими та чуйними»; «Лишити добру пам’ять – людська святиня»; «Молодіжне середовище та його проблеми»; «Комп’ютерна залежність чи розвага»; «Зберегти природу – зберегти людство»; «Мама і тато єдина підтримка»; «Що означає слово гуртожиток»; «Поважай  своїх співмешканців, буде повага й до тебе»; «Як утримувати кімнату у зразковому стані», виховні години: «Державні символи України»; «Чорнобиль: вчора, сьогодні, завтра»; «Байдужість не прощається», «Наркоманія, тютюнопаління, алкоголізм – це не для тебе»;. «Шануй батька свого і матір свою, щоб довшими дні були твої на землі»; «21 листопада – День Гідності і Свободи», уроки етики, спортивні змагання між студентами гуртожитків та багато ін. 

Студентське самоврядування коледжу  проводить організовану  перевірку кімнат гуртожитків «Студентський Ревізор», нагороджуючи відзнаками і призами мешканців найбільш охайних кімнат та  розповідає про місця, де живуть, працюють та радіють життю студенти НФК. Студенти охоче підтримують порядок і покращують побутовий стан своїх кімнат та змагаються за отримання омріяної відзнаки.

Безпека життя студентів є важливим питанням сьогодення. Адміністрація Немішаївського фахового коледж забезпечує та гарантує безпечні умови навчання та праці для всіх учасників освітнього процесу. Проведено необхідні  роботи щодо   технічної готовності споруд цивільного захисту, постійно проводяться роботи з облаштування прилеглої території, проведено ремонти в гуртожитках. Ретельно обстежено, відремонтовано та підготовлено 5 укриттів  на 1000 осіб, з дотриманням усіх необхідних вимог – про це свідчать підписані акти ДСНС України.

Адміністрація коледжу, керівники груп постійно наголошують на необхідності перебування в укриттях під час повітряної тривоги, про загальні правила поведінки на території студмістечка, про основи безпечного середовища – знання з правил пожежної безпеки, мінної безпеки та цивільного захисту в цілому, алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

Безпека – понад усе! Ці прості правила рятують життя!

gur_1
gur_2
gur_3
gur_4
gur_5
gur_6
gur_7
gur_8