Гуртожитки

Гуртожитки

ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» має у своєму розпорядженні три гуртожитки розташовані на території закладу освіти, які призначені для розміщення немісцевих студентів денної форми здобуття освіти, абітурієнтів під час вступних випробувань, студентів заочної форми здобуття освіти на період екзаменаційної сесії.
Робота в гуртожитках спрямована на забезпечення контролю й порядку, своєчасне поселення та виселення студентів, покращення житлово-побутових умов проживання, організацію активного дозвілля здобувачів освіти, які проживають у гуртожитках.

Гуртожиток № 1, п’ятиповерховий. Розміщення кімнат коридорного типу. Житлових кімнат – 125. Кількість місць для проживання – 390. Вихователь гуртожитку – Крапивна В.С.. Студенти проживають у двомісних та чотиримісних кімнатах. На кожному поверсі розміщено кухню, санвузли.

hur_1

Гуртожиток № 3, п’ятиповерховий. Розміщення кімнат секційного типу. Кожна секція має окремий санвузол.  Кухня розміщена на кожному поверсі. Житлових кімнат – 60. Кількість місць для проживання – 120. Вихователь гуртожитку – Карпенко Н.П.. Студенти проживають у двомісних та чотиримісних кімнатах.

hur_3

Гуртожиток № 4, п’ятиповерховий. Розміщення кімнат секційного типу. Кожна секція має окремий санвузол.  Кухня розміщена на кожному поверсі. Житлових кімнат – 168. Кількість місць для проживання – 420. Вихователь гуртожитку – Мельник О.М. Студенти проживають у двомісних та чотиримісних кімнатах.

hur_4

В підвальних приміщеннях кожного гуртожитку облаштовано укриття з усім необхідним (запасами води, продуктами харчування, медикаментами та ін.).Кількість місць в укриттях облаштовано у відповідності до фактичного обсягу здобувачів освіти і вимог створення безпечного освітнього середовища. Організовано нічне чергування педпрацівників з метою убезпечення студентів в разі оголошення повітряної тривоги.

ukryttia_3
ukryttia_4
ukryttia_1
ukryttia_2

Кімнати в студентських гуртожитках укомплектовані необхідними меблями: ліжками, шафами, тумбочками, столами та стільцями, надається за потреби постільна білизна.
На одного мешканця припадає не менше 6 кв.м житлової площі, що відповідає санітарним нормам.В гуртожитках для комфортного проживання та навчання студентів обладнано кімнати для самопідготовки, є читальна зала, актова зала, тенісна кімната, працює пральня і душові кімнати, камера схову, ізолятор. Гуртожитки підключені до мережі Інтернет, є вільний доступ Wi-Fi. В гуртожитку №1 на першому поверсі облаштовано кабінет медичної допомоги.

gur_5
gur_6
gur_7
gur_4

Виховна робота в гуртожитках є невід’ємною складовою виховного процесу, який здійснюється в коледжі.
Приділяється максимальна увага питанням якнайшвидшої адаптації першокурсників до нових умов проживання, дотримання правил внутрішнього розпорядку, формування смаку щодо створення затишку та впорядкування інтер’єру кімнати. Вихователями проводиться систематична робота з профілактики правопорушень, щодо запобігання шкідливих звичок, надаються рекомендації щодо подолання конфліктних ситуацій, виховання культури поведінки в студентському середовищі зокрема і суспільстві загалом.

vyh (1)
vyh (2)
vyh (3)
vyh (4)

Активом студентської ради коледжу організовано змагання за кращу кімнату гуртожитку «Студентський ревізор». Студентська рада допомагає у вирішенні питання організації змістовного проведення студентського дозвілля, сприяє діяльності клубів за інтересами. Для мешканців гуртожитків під керівництвом вихователів організовуються різноманітні конкурсні програми, спортивні змагання, вечори відпочинку, зустрічі із фахівцями.

revizor (1)
revizor (4)
revizor (3)
revizor

Місця у гуртожитку надаються усім студентам, які цього потребують. Позачергове отримання місця у гуртожитку надається іногороднім студентам, які належать до пільгових категорій: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, студенти зареєстровані як внутрішньопереміщені особи та діти осіб, визнаних учасниками бойових дій.
Вартість місця проживання у гуртожитку складається з вартості його утримання та вартості обов’язкових побутових послуг.
Адміністрація коледжу проводить постійну роботу щодо покращення умов проживання студентів у гуртожитках.

gur_1
gur_2
gur_3
gur_8
hurt_01
hurt_02
hurt_03
hurt_04