ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБІП України» 15 червня 2024 гостинно відчинив двері для своїх майбутніх студентів.
Гамірливій юрбі абітурієнтів хочеться якомога більше дізнатися про навчальний заклад, до якого вони вступатимуть.
Питань завжди багато: і що криється за назвою навчального закладу, і хто навчає студентів, яку спеціальність можна отримати і де працевлаштовуються випускники…
Хочеться дізнатися не з довідкового буклету, а почути відповідь безпосередньо з уст викладачів та фахівців.
 Після реєстрації майбутні абітурієнти завітали до читальної зали бібліотеки.
 Директор коледжу Володимир АЛЬОХІН розповів про досягнення та успіхи коледжу, ознайомив з практичною складовою навчального закладу, з подальшими перспективами, які чекають абітурієнтів після закінчення навчання коледжу.
 Начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України Олександр САНЧЕНКО привітав гостей заходу, розповів про переваги навчання у Немішаївському коледжі.
 Відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна ЛУКЕРЧЕНКО детально розповіла про умови вступу до коледжу, про програми підготовки, переваги навчання у закладі освіти, про підготовчі курси.
 По завершенню відбулася екскурсія коледжем та відділеннями.
Абітурієнти на власні очі побачили навчальні аудиторії, сучасні комп’ютерні класи та лабораторії, кабінети й майстерні, спортивну залу, укриття, завітали до бібліотеки, яка є інформаційним, інтелектуальним і духовним центром коледжу.
 Бути студентом Відокремленого структурного підрозділу «Немішаївський фаховий коледж НУБІП України» – престижно, відповідально і справді круто!
Чекаємо на Вас, шановні абітурієнти!