20 квітня 2024 року Немішаївський фаховий коледж НУБіП України гостинно відкрив свої двері для своїх майбутніх студентів.
Заклад освіти піклується про майбутнє української молоді та активно проводить заходи, спрямовані на ознайомлення з особливостями вступної кампанії 2024 року. Колектив та студенти коледжу ретельно готувалися до цієї події.
Кожне відділення та циклова комісія прагнула максимально насичено представити абітурієнтам спеціальності коледжу.
  Перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступив директор коледжу Володимир АЛЬОХІН. Він щиро привітав усіх присутніх та подякував усім гостям за проявлений інтерес до коледжу, ознайомив присутніх із структурою коледжу, організацією освітнього процесу, матеріально-технічною базою, добрими традиціями, успіхами студентів та гідними умовами проживання у гуртожитках.
  Олександр САНЧЕНКО, начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України, відзначив переваги отримання освіти у коледжі та висвітлив перспективи, які чекають випускників коледжу у майбутньому в базовому університеті.
  Відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна ЛУКЕРЧЕНКО ознайомила вступників з особливостями вступної кампанії 2024 року, детально зупинилася на процедурі подання електронних заяв та проведення вступних випробувань у формі співбесіди. Особлива увага присутніх була зосереджена на написанні мотиваційного листа.
 На жаль, реалії життя українців зачасту залежать від тривог… тож і сьогодні повітряна тривога змусила всіх гостей спуститися в укриття, облаштовані в підвалах гуртожитків. Там Тетяна Петрівна продовжила надавати інформацію. Порадила майбутнім вступникам та їхнім батькам звертатися до Приймальної комісії коледжу, на базі якої буде працювати консультаційний центр для надання допомоги вступникам щодо створення електронних кабінетів та розміщення в них необхідних документів.
Також наголосила, що детальна інформація про умови прийому доступна на офіційному сайті коледжу в розділі «Вступнику».
  Після завершення тривоги, відвідувачі розійшлися разом із завідувачами по відділеннях, щоб ознайомитися з матеріально-технічною базою спеціальностей.
  Бажаємо всім успіхів і чекаємо з нетерпінням на тих, хто приєднається до нашої великої дружної студентської родини Немішаївського фахового коледжу НУБіП України!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися і працювати. Сьогодні ми всі як ніколи маємо допомагати і підтримувати ЗСУ