16 квітня 2024 року старшокласники
Яблунівської гімназії відвідали ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України”.
 Ця захоплююча подія стала чудовою можливістю для старшокласників побачити, як функціонує коледж, дізнатися більше про різноманітні професії та напрями, які можна обрати для майбутньої професійної кар’єри.
 Під час екскурсії коледжем учні мали можливість відвідати різні навчальні кабінети та лабораторії, де вони могли спостерігати за роботою студентів та викладачів.
Діти дізналися багато нового та цікавого про освітньо-професійні програми, а також були активно залучені до освітнього процесу через проведення різноманітних майстер-класів від яких перехоплювало подих.
 Після завершення екскурсії учні зібралися у конференц-залі коледжу.
Заступник директора з навчальної роботи Олександр ВЕРГЕЛЕС та відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна ЛУКЕРЧЕНКО відповіли на питання, які виникли в учнів, узагальнили отриману інформацію, розповіли про особливості вступної кампанії 2024 року, а також запросили учнів та їх батьків на День відкритих дверей коледжу, який відбудеться 20 квітня 2024 р.
 Для старшокласників це була не лише можливість ознайомитися з потенційним місцем навчання в майбутньому, але й стимул розглянути різні варіанти щодо свого подальшого навчання та кар’єрного розвитку.
Учні отримали багато цікавої корисної інформації, яка допоможе їм зробити свідомий правильний вибір та обрати професію своєї мрії.
 Висловлюємо щиру вдячність директорці Яблунівської гімназії Вікторії Сергіївні Родзін
за надану можливість старшокласникам відвідати Немішаївський фаховий коледж.
Надіємося, що старшокласники зроблять свій правильний вибір та стануть абітурієнтами Немішаївського коледжу!