У ці весняні дні кожна українська жінка, дружина, донька мріє лише про одне – про Перемогу! Сьогодні багато жінок на рівні з чоловіками боронять нашу державу, відстоюють нашу незалежність. Українки-захисниці! Які ви красиві, сильні, рішучі, стійкі, горді та незламні! Пишаємося вами!
Колектив Немішаївського фахового коледжу хоче підтримати наших захисниць та захисників, подякувати їм за захист і можливість працювати, навчати і виховувати молоде покоління.
За ініціативи адміністрації коледжу на чолі з директором Володимиром Альохіним та одностайної підтримки всіх працівників і студентів було прийнято рішення надати благодійну фінансову допомогу на потреби ЗСУ. Кошти передано Благодійній організації “Благодійний фонд Ірпінське волонтерське об’єднання “Незламні серця”для виготовлення дронів.
Дорогі українські жінки, любі наші захисниці! Щиро зичимо усім, щоб ця весна стала Переможною! Хай буде більше світла, добра, тепла, легкості, усмішок і прекрасного настрою! Нехай збуваються бажання, а в сім’ях панують любов, щастя і злагода! Нехай у вашому житті трапляються лише радісні події та яскраві моменти! Хай весняне сонце освітлює ваш шлях і наповнює ваші серця радістю!
Віримо в ЗСУ!
Слава Україні!