10 квітня 2024 р. до ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» з дружнім візитом завітали керівництво та освітяни Бородянської територіальної громади:
в.о. селищного голови Бородянської територіальної громади Ірина Захарченко та її заступник Сергій Клевчук,
начальник відділу освіти Бородянської селищної ради Наталія Новікова та директори ЗЗСО.
  Адміністрація коледжу ознайомила гостей з матеріально-технічною базою закладу освіти, провівши цікаву та пізнавальну екскурсію територією студентського містечка.
  Гості оглянули НВЛ «Колекційно-дослідне поле», спортивний зал, укриття, пасіку, бібліотечно-інформаційний центр, НВЛ «Технології молока і молочних продуктів», «Якість та безпека харчових продуктів та продовольчої сировини», «Харчові технології в реальному часі», навчальний лікувально-діагностичний центр ветеринарної медицини імені А.П. Радзіховського та навчально-виробничі лабораторії відділень «Електрифікація та відновлювальна енергетика», «Експлуатація та технічний сервіс та обладнання».
  Заступник директора Олександр Вергелес під час екскурсії детально розповів про кожну локацію, відповів на питання, які виникли у гостей в ході заходу. Тетяна Лукерченко ознайомила з особливостями вступної кампанії 2024 року.
  У кав’ярні «Коледжанка» гості смакували каву та чай з пиріжками, а на відділенні «Технології харчового виробництва» спробували крафтову продукцію коледжанського виробництва – різноманітні види сирів.
  Директор коледжу Володимир Альохін запросив колег-освітян та школярів ЗССО до коледжу на День відкритих дверей, який відбудеться 20 квітня 2024р. та частіше відвідувати заклад освіти, щоб брати участь у майстер-класах, дізнаватися про спеціальності для подальшого вступу саме у Немішаївський фаховий коледж.
  На завершення зустрічі підвели підсумки та виробили проект рішень щодо подальшої співпраці. Всі гості відзначили високий рівень організації освітньої діяльності та матеріально-технічної бази коледжу, що є підставою високої якості підготовки фахівців для потреб ринку праці України.