Загальні вимоги

ВСП  «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» надає публічну інформацію, керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Надання публічної інформації НУБіП України здійснює у відповідь на інформаційний запит *.

Поштова адреса для подання інформаційного запиту: 07854, вул. Технікумівська 4, смт. Немішаєво, Бучанський р-н, Київська обл., (на конверті вказувати «Публічна інформація»).

Тел. (04577) 41-1-55 (приймальна директора)

Електронна пошта: nat_college@nubip.edu.ua

* Згідно із п.2 ч.1, ч.3 ст. 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Коледж як юридична особа, що фінансується з Державного бюджету, є розпорядником лише інформації, що стосується використання ним бюджетних коштів.

Шановні абітурієнти та учасники освітнього процесу!

З метою підвищення рівня поінформованості зосереджуємо вашу увагу на проведенні юридичним відділом коледжу роз’яснювальної роботи та поширення інформаційних матеріалів щодо запобіганню та виявлення корупції під час вступної кампанії до ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України».

На засадах довіри і співпраці громадяни України можуть повідомити про будь-які факти із зазначеної проблематики до юридичного відділу колежу, кабінет № 105 – голові комісії з питань запобігання та виявлення корупції під час вступної кампанії – Дець Ірині телефон (095)-654 46 95 та за посиланням на електронну скриньку irina.detz@ukr.net

Порядок роботи комісії з питань запобігання та виявлення корупції під час вступної кампанії до ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України”