Здоров’я людини – цікаве й складне явище. Здоров’я – це висока працездатність, гарний настрій, упевненість у собі. Фізичне здоров’я дає гарне самопочуття, бадьорість, силу. Психічне здоров’я дарує спокій, чудовий настрій, доброту, веселість. Соціальне здоров’я забезпечує успішність у навчанні. Але ніщо з цього не дається задарма. Для того, щоб зберегти своє здоров’я, треба докладати неабияких зусиль.
13 березня 2024 року викладачі відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання» Грязнова І.В., Мельченко Н.І., Мирончук В.М., з метою популяризації серед студентської молоді здорового способу життя, виховання ціннісного ставлення до власного здоров’я, сприяння усвідомленню студентами необхідності ведення здорового способу життя, провели виховну годину на тему: «Знай усе про свій найкращий скарб – здоров’я» для груп М-22, Т-21.
Головне – замислитися про наслідки своїх дій. Зрозуміло, що для того, аби бути здоровим, потрібно докласти певних зусиль і не набувати шкідливих звичок. Якщо із якихось причин вони вже є, то треба ужити всіх заходів, аби їх позбутися.