05 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Збереження планети – це відповідальність кожного з нас!
Викладачами Кривонос Г.А. та Кривонос В.С. для студентів відділення «Технології харчового виробництва» була проведена виховна година на тему «Зупиніться, люди, хоть на мить!», яка дала можливість привернути увагу студентів до екологічних та соціальних проблем, що виникають в результаті антропогенних ядерних катастроф.
Студенти прослухали інформацію про випробування, використання, ядерної зброї, розробку і зберігання ядерних матеріалів на АЕС та про масштабні ядерні катастрофи, які доводять, що людство може знищити себе за лічені хвилини, а недбалість і жадібність веде до руйнувань і спустошень.
Виховна година дала можливість з’ясувати негативний вплив ядерних аварії на стан навколишнього середовища, здоров’я населення і всього живого, сприяла формуванню екологічної свідомості у підростаючого покоління; розвитку почуття відповідальності за збереження життя на планеті Земля.