24 травня 2024 року відбулася зустріч трудового та студентського колективів Немішаївського фахового коледжу з кандидатом на посаду ректора НУБІП України Вадимом Анатолійовичем Ткачуком.
Директор Володимир Ілліч Альохін ознайомив кандидата з наявною матеріально-технічною базою коледжу, продемонструвавши досягнення колективу. Гості відвідали навчально-виробничі лабораторії, оснащені новітнім лабораторним обладнанням.
У вітальному слові Вадим Анатолійович подякував колективу нашого коледжу за стійкість, мужність, витривалість в часи окупації, за продовження активної роботи щодо вдосконалення матеріально-технічної бази та якості освіти. Відмітив позитивну динаміку і вагомі досягнення колективу коледжу.
Наголосив на необхідності збереження коледжів у структурі освіти загалом і збереження наявної нині структури НУБіП України зокрема.
Вадим Анатолійович презентував свою програму, основну мету і напрями розвитку університету, які планує реалізувати у разі свого обрання. Зазначив, що основною метою його діяльності на посаді ректора університету є створення сприятливого середовища для всіх учасників освітнього процесу, реалізація державної політики у сфері вищої освіти, підтримка і допомога ЗСУ, забезпечення наступності у збереженні і примноженні традицій університету та відокремлених підрозділів, поступальний розвиток за усіма показниками і напрямками діяльності, формування і реалізація стратегії університету – лідера в національному та міжнародному вимірі.
Головними складовими досягнення мети є сталість, відкритість, наступність; якість освіти; дослідження та інноваційність; інтернаціоналізація; людський капітал, соціальний розвиток, інклюзивність; студентоцентризм, забезпечення сприятливого середовища для студентів; дерегуляція, фінансова стійкість та управління розвитком; інфраструктура.
На оптимістичній ноті з великою вірою в нашу Перемогу і з надією на підтримку кандидата завершилася зустріч з Вадимом Анатолійовичем.