Відповідно до графіку освітнього процесу 23 січня 2024 року було організовано та проведено кваліфікаційний іспит майбутнім фахівцям спеціальності 181 Харчові технології, освітньо-професійної програми Зберігання, консервування та переробка молока у очному та дистанційному форматах. Директор коледжу, Володимир Ілліч Альохін висловив свою підтримку студентам, запевнив їх, що кваліфікаційний іспит є шансом продемонструвати свої знання та навички. Завдячуючи Збройним силам України ніщо не завадило здобувачам освіти успішно завершити своє навчання в коледжі- скласти іспит та підтвердити наявність фахових знань, професійних навичок і умінь та здатність приймати правильні рішення у конкретних виробничих ситуаціях.
Після оголошення результатів, голова комісії к.с.-г. наук, доцент Наталія Михайлівна Слободянюк наголосила студентам, що результати іспиту це нагорода за їх наполегливість і працелюбність, закликала не зупинятися на досягнутому і продовжувати навчання за обраною спеціальністю окресливши переваги навчання в базовому закладі – Національному університеті біоресурсів і природокористування України.
Дорогі наші студенти вітаємо вас з позитивними результатами! Бажаємо вам мирного неба, невичерпної енергії та мотивації у подальших звершеннях. Пам’ятайте, що головний безперервний іспит – життя, очікує вас попереду. Сподіваємося, що ті знання, досвід, моменти, які ви отримали за час навчання у нашому закладі стануть для вас теплими спогадами і міцною опорою.