Новини
коледжу (архів)

ВІДЗНАКА ДЛЯ КОЛЕДЖАНСЬКИХ БЕРЕГИНЬ - МАЙСТРИНЬ

Колектив ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України», як і більшість патріотично налаштованих українців , продовжує допомогати фронту як тільки може.
Ми пишаємося тим , що серед нас є берегині-майстрині, які вкладають свою душу та вплітають молитви у обереги для воїнів- маскувальні сітки.
До коледжу завітав підполковник Віталій Миколайович Радченко Голова Ради “Бучанська районна асоціація осіб з інвалідністю внаслідок війни та учасників бойових дій “, щоб вручити нагороду директору коледжу Володимиру Іллічу Альохіну – Почесну медаль «За допомогу українській армії» та Подяку від організації.
А також вручив Подяки нашим берегиням- майстриням за клопітку роботу з виготовлення маскувальних сіток, за приготування та випікання смаколиків для захисників , за вагомий внесок у надання волонтерської допомоги ЗСУ.
Саме завдяки героїзму наших ЗАХИСНИКІВ та допомозі справжніх ПАТРІОТІВ Україна вистоїть і переможе!

Підвищення кваліфікації

Підвищення майстерності є одним із основних напрямів діяльності і розвитку викладачів
ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України”.
Удосконалювати свої знання, навчатися та пізнавати нове та цікаве – це запорука успішного фахівця.
Згідно наказу по коледжу з 14 листопада по 22 листопада проведено курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання та завідувачів лабораторій Немішаївського коледжу.
Курси проходили в онлайн режимі згідно розкладу занять.
Змістовні лекції надавали науково-педагогічні працівники Української інженерно-педагогічної академії та НУБІП України.

Інтернет олімпіада

Студенти першого курсу ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України” долучилися до XIX Всеукраїнської інтернет-олімпіади з історії на освітній платформі “На Урок”.
Метою проведення олімпіади є поглиблене вивчення історії, створення мотиваційних та заохочувальних факторів у вивченні дисципліни “Історія України”, “Історія: Україна і світ”. Викладач історії Костюченко Катерина Миколаївна та студенти відзначені сертифікатами про участь у олімпіаді та конкурсі. Дипломами ІІ ступеня були нагороджені студенти групи ЕФС-11 Возняк Світлана, Безсмертна Ірина, Березна Олександра та студенти групи В-12 Мізяк Олександра та Шевченко Надія. Дипломами ІІІ ступеня нагороджені Москова Аріана гр. ЕФС-11, Медвідь Максим гр. А-11, Кожедуб Єлизавета та Чернюк Олексій з групи В-11. Дякуємо за активну участь всіх учасників олімпіади.
Вітаємо переможців! Бажаємо нашим студентам успіхів та нових перемог!
Матеріал підготувала викладач соціально-гуманітарних дисциплін К. М. Костюченко

Розподіл на виробничу практику

24 листопада 2023 року було проведено розподіл на виробничу практику студентів 4 курсу спеціальності 181 Харчові технології.
Практика — обов’язкова компонента освітнього процесу підготовки фахових молодших бакалаврів для закріплення теоретичних знань, формування в студентів навичок і вмінь, необхідних для професійної роботи, у реальних виробничих умовах.
Метою виробничої практики є поглиблення та закріплення теоретичних знань, отриманих студентами в процесі вивчення певного циклу освітніх компонент, ознайомлення безпосередньо в установі, організації, на підприємстві з виробничим процесом і технологічним циклом виробництва.
Практика є першим кроком професійної адаптації студента до виробництва, яка дає можливість студентові вирішувати завдання, які покладені на виробничий персонал, нести відповідальність за роботу, що виконується, відчути себе учасником виробництва. А ще, це незабутній і дуже важливий професійний досвід.
Студентів групи ХТ-41 було ознайомлено з Наказом про направлення на виробничу практику у відповідності до підписаних угод, проведено інструктаж з Охорони праці, а також надано роз’яснення щодо заповнення щоденників-звітів.
Бажаємо успіхів та досягнення мети!

До дня пам'яті жертв голодоморів

Літа 7441 від створення світу (літа 1933 від Різдва Христового) був в Україні Великий голод. Не було тоді ні війни, ні посухи, ні повені, ані моровиці – але була зла воля одних людей проти інших. Ніхто не знав тоді скільки невинного люду лягло в могилу – старих, молодих, дітей і ненароджених – в лонах матерів… (із Книги Буття українського народу).
Такими словами бібліотекар Марія Богданівна Бондаренко розпочала захід до Дня пам’яті жертв голодоморів, що пройшов в читальному залі Немішаївського фахового коледжу. Увазі студентів були наведені переконливі факти, які дали відповідь на питання «Як же так могло статися, що на багатій українській землі без війни, без стихійного лиха почали вмирати хлібороби з діда-прадіда?» Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, усе пояснюють.
І через 90 років після Голодомору-геноциду росіяни знову застосовують проти українців методи, щоб знищити нашу ідентичність, культуру, мову, українську націю як таку.
На завершення учасники заходу закликали усіх присутніх переглянути тематичну викладку літератури та засвітити вогник скорботи за загиблими у своїх домівках.
Маємо бути завжди готовими докласти зусиль аби зупинити наругу.

Пам'ятаємо...

Щорічно в четверту суботу листопада український народ вшановує День пам’яті жертв Голодоморів.
25 листопада запалимо свічку пам’яті в знак 90-х роковин цієї трагедії в історії українського народу.
Викладачі соціально-гуманітарних дисциплін Немішаївського фахового коледжу напередодні провели уроки-мужності, бесіди, інформаційні повідомлення, студенти групи ЕФС-11 декламували вірші, розповідали свідчення очевидців. Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу — це безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаб цієї трагедії важко осягнути і неможливо зрозуміти. Ім’я їй — Голодомор.
Наш найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх, хто не дожив, недолюбив, пам’ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути.
Голодомор 1932-1933 років, два голоди 1921-1923рр. та 1946-1947 рр. змінили психологію українця.
Ми маємо пам’ятати, що жодного разу нікому не вдалося зламати нашу волю.
Пам’ятаємо про страшні роки XX століття.
В суботу 25 листопада ми запалимо свічу пам’яті в нашому серці назавжди!

Лекції на тему "розмінування"

Дякуємо представникам «The HALO Trast – Гуманітарне розмінування» за проведені цікаві лекції для студентів І курсів Немішаївського фахового коледжу про мінну безпеку.
«The HALO Trast» – міжнародна благодійна організація, заснована в 1988 році. Організація, яка займається життєзабезпеченням небезпечних територій, проводить гуманітарне розмінування, усуває загрози вибухонебезпечних залишків війни. З 2015 року працює на території України.
Дякуємо Катерині Дуліній, Гаї Чечеринді, Сергію Костюку за цікаві змістовні лекції на актуальну тему. Адже небезпека може бути там, де її не чекаєш. Тож краще бути озброєними знаннями і знати правила поведінки з ними.
Віримо в Перемогу

Тематична бесіда

21.11 Малоєд Юлія провела тематичну бесіду для студентів, жителів гуртожитків ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» про гепатит, серйозну інфекційну хворобу, яка впливає на печінку. Гепатит – це загальна назва для запалення печінки. Існують різні види гепатиту, такі як гепатит A, B, C, тощо, які викликаються різними вірусами. Гепатит A – це вірусна інфекція, основними шляхами передачі є контакт зі забрудненою водою чи їжею, а також безпосередній контакт з інфікованою особою. Для запобігання гепатиту A важливо дотримуватися правил особистої гігієни, уникаючи непрочищених продуктів та вживаючи чисту воду. Вакцинація також є ефективним засобом захисту від цього виду гепатиту. Регулярні медичні огляди також важливі для вчасного виявлення та лікування. Якщо у вас є питання чи сумніви, не соромтеся звертатися до медичного персоналу. Здоров’я – ваша найцінніша цінність!

Захист щоденників: ветеринарна медицина

Захист щоденників-звітів про проходження виробничої технологічної практики студентів спеціальності 211 «Ветеринарна медицина»
З 18 вересня по 10 листопада студенти 4 курсу спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» Немішаївського фахового коледжу проходили виробничо-технологічну практику в господарствах різної форми власності Київської, Житомирської, Хмельницької областей.
18-21 листопада 2023 року відбувся захист звітів у змішаному форматі.
Студенти представили звітну документацію про проходження практики у формі щоденників-звітів, де детально презентували виконану роботу відповідно до поставлених завдань практики. Презентації супроводжувалися фотозвітами, де відображалася участь студентів у різних заходах під керівництвом керівників від бази практики. Майбутні фахівці поділилися враженнями про проходження практики.
Захист звітів проходив у форматі діалогу.
На захід завітали представники та голова студради коледжу і привітали учасників освітнього процесу із міжнародним Днем студента.
Викладацький колектив відділення «Ветеринарна медицина» доєднується до студради коледжу і бажає своїм студентам, щоб їхнє студентське життя було наповнене яскравими і незабутніми моментами, креативними ідеями, вдалими іспитами і безмежною енергією та здійсненими задумами і планами.

День Гідності та Свободи

21 листопада – День Гідності та Свободи
Сьогодні в Україні відзначається День Гідності та Свободи. В один день з інтервалом в дев’ять років розпочалися дві історичні і водночас доленосні для нашого державотворення події – це Помаранчева революція («другий Майдан») 2004 р. та революція Гідності 2013 р.(«третій Майдан»).
Чергові президентські вибори 2004-го року з їх масовими фальсифікаціями під час голосування та підрахунку голосів спричинили акції протесту українців в найбільших містах України з центром у м. Києві (Майдан Незалежності). Результат – переголосування другого туру президентських виборів і перемога В. Ющенка.
У листопаді 2005 року новообраний Президент заснував свято – День Свободи.
21 листопада 2013-го року на Майдані Незалежності у Києві розпочалася акція протесту проти рішення Кабінету Міністрів України призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Спочатку зібралося декілька сотень, а вже 24 листопада – понад сто тисяч прихильників євроінтеграції. На відміну від подій Помаранчевої революції, відстоювання власної гідності та свободи коштувало Україні багатьох життів українців-патріотів.
13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про День Гідності та Свободи». Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.
Ми не залишаємося осторонь важливих подій і сьогодні викладачі Немішаївського фахового коледжу проводили бесіди, говорили з підростаючою студентською молоддю про день з якого почалася, а точніше, – продовжилася боротьба українського народу за свободу вибору, а з огляду на важкі і болючі для України реалії сьогодення акцентуємо увагу на тому, що Україна має попри все відстояти своє право бути тільки тому, що ми гідні!

захист щоденників р-31

Важливе місце в підготовці фахового молодшого бакалавра у рибогосподарській галузі відведено технологічній практиці студентів на рибогосподарських підприємствах.
20 листопада 2023 року відбувся захист щоденників-звітів по проходженню технологічної практики студентами 3 курсу зі спеціальності «Водні біоресурси».
Здобувачі освіти проходили практику на базі ННВЛ “Рибництва”.
У ході захисту здобувачі освіти розповіли про виробничі процеси в яких безпосередньо брали участь та відповідали на запитання членів комісії, адже набули практичних навичок під час проходження практики.
Комісія отримала позитивні враження, адже кожен із студентів продемонстрував свою відповідальність, сумлінність та прагнення до вдосконалення. У результаті обговорення майбутні фахівці продемонстрували відповідний рівень теоретичних знань та поділилися враженнями від здобутого практичного досвіду.
Дякуємо роботі ЗСУ за мирне небо, можливість виконати програму технологічної практики та здати відповідну звітну документацію

Захист курсових проєктів С-31

У сучасному світі соціальна робота стає все важливішою, оскільки багато людей потребують допомоги в різних сферах життя. Соціальна робота невідривна від суспільства і спрямована на усі його проблемні прошарки, адже сприяє підтримці, захисту, вирішенню соціальних проблем громадян. В нинішні складні часи для України зростає потреба в кваліфікованих соціальних працівниках. Адже соціальний працівник – це людина, яка рятує життя і вчить життю одночасно. Янголи-охоронці, які приходять у найважчі моменти життя.

Підготовка кваліфікованих фахівців в галузі соціальної роботи ведеться у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України». Майбутні соціальні працівники – студенти групи С-31 продемонстрували свої фахові знання при захисті курсових проектів 15.11.2023 р. Всі курсові роботи були виконанні з дотриманням методичних рекомендацій. Студенти чітко, логічно та змістовно відповідали на питання членів комісії. Курсові роботи підготовлені з дотриманням стандартів наукової етики та принципів академічної доброчесності.

Вітаємо студентів з успішним захистом курсових робіт та бажаємо подальших професійних досягнень і звершень!

З Днем працівників сільського господарства

Щороку в третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства.
Це професійне свято всіх аграріїв, а для Немішаївського фахового коледжу це свято є особливим, бо саме в стінах нашого закладу освіти вже 111 років майбутні фахівці аграрної сфери отримують фахові знання, щоб працювати на благо рідної країни.
Напередодні свята адміністрація коледжу організувала урочистий захід, щоб вшанувати працівників, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільським господарством – хліборобів, механізаторів, агрономів, водіїв, тваринників, майстрів овочівництва та садівництва, щоб висловити шану і подяку співробітникам, які з року в рік забезпечують стабільну роботу всієї потужної виробничої бази коледжу.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор коледжу Володимир Ілліч Альохін, який щиро подякував працівникам землі за їх віддану, нелегку, проте таку потрібну працю, побажав усім Переможного Миру, добра, оптимізму, щедрих врожаїв, достатку, сімейного благополуччя, здоров’я та злагоди.
Директор наголосив «Все змінюється у цьому світі, а сільськогосподарська праця, як і раніше, необхідна усім і кожному. Шанобливе ставлення до аграріїв завжди в пріоритеті у нас, українців». Разом з головою профкому Ганною Анатоліївною Кривонос вручили грамоти та подяки від коледжу, обласної та районної державних адміністрацій працівникам, чия робота нерозривно пов’язана з сільськогосподарським виробництвом, за їх багаторічну самовіддану працю, за вагомий внесок у розвиток сільського господарства.
Заступник голови Бучанської РДА Рибалко Євген Вікторович зазначив, що сільськогосподарська галузь для української держави завжди була і є однією їз пріоритетних сфер розвитку економіки країни. Подякував за внесок коледжу в розвиток аграрної галузі Київщини та побажав успішної мирної праці на благо України.
Подарували аграріям та всім учасникам заходу гарний настрій юні артисти зразкового танцювального колективу «Карамельки» під керівництвом Юлії Перець.
Чудовий віночок українських пісень у виконанні Павла Склярова, ВІА «Мрія» у складіПавло Скляров, Оксана Ільницька, Богдан Кірієнко, фольклорного аматорського колективу «Оксамит» – соліст Олексій Баєв, нашої студентки Марії Ткачук та тріо «Сила трьох» у складі: Світлана Скуратівська, Ганна Ципотан, Олена Іващенко – вселили віру в непереможність і нездоланність українського народу.
Гуморески у виконанні Влада Пафика та художні номери театральної студії «Дебют» у складі: Світлана Скуратівська, Людмила Цах, Микола Сіменник, Дмитро Данильчук, Шон Чепиленко – додали гарного настрою.
Шановні аграрії! Сердечно вам дякуємо за важку щоденну самовіддану працю, за любов до землі, терпіння, витримку і розуміння! Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!
Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю, і нехай втілюються у життя всі плани на благо розквіту рідної країни та нашого коледжу.
Мирного неба нам усім! 
Дякуємо нашим непереможним ЗСУ за можливість працювати і вшановувати людей праці!

День відкритих дверей в нубіп

Студентська рада ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України», мала честь відвідати День відкритих дверей у прекрасному Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Ми повністю занурились у світ можливостей університету під час Дня відкритих дверей! Від цікавих лекцій до вражаючих лабораторій. Виступ ректора – Станіслава Ніколаєнка вражав не лише своєю академічною обізнаністю, але й глибоким зануренням у питання, що стосуються якості освіти та студентського досвіду.
Захоплюючі презентації, цікаві програми та можливості для майбутнього навчання.
Дякуємо університету за гостинність та інсайти. Ми вже з нетерпінням чекаємо нових можливостей та зустрічей!

Психологічний тренінг

Адміністрація ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України та студенти І-ІІІ курсів спеціальності  231 “Соціальна робота” висловлюють глибоку вдячність Бородянському  центру соціально-психологічної реабілітації населення та особисто Марині Маруженко за продовження співпраці та за цікавий психологічний тренінг, проведений 15 листопада 2023 року.
Студенти спільно з психологом навчалися створювати позитивні опори, які   допомагають переживати стресові стани та надавати самодопомогу  при кризових ситуаціях. Адже реалії життя в умовах воєнного стану – непередбачувані. От і цього разу – розпочали тренінг в звичайних умовах, в гарній аудиторії, але…повітряна тривога змусила переміститися в укриття. І вже там студенти опановували прийоми, які допоможуть опанувати себе при станах страху і тривоги. Вчилися керувати своїми емоціями, відчуттями. Марина Маруженко поділилася прийомами, які допомагають вибудовувати внутрішній діалог з самим собою, а це в подальшому допоможе налаштувати контакти і  успішний діалог з оточенням, із зовнішнім світом.
 
У  нинішніх важких умовах життя дуже важливо уміти  керувати своїми емоціями і саме соціально-психологічні тренінги від фахівців  навчають спеціальним технологіям, що допомагатимуть краще усвідомити власний внутрішній світ, зробити своє життя успішнішим, навчитися керувати власними бажаннями та діями.

Зустріч з роботодавцями

Роботодавці відділення ,,Ветеринарна медицина,, ВСП ,,Немішаївський фаховий коледж НУБіП України,, зацікавлені в освітніх інноваційних процесах, що відбуваються на відділенні. Сьогодні до нас завітала Ольга Чернишова, яка всіляко сприяє оволодінню студентами комплексом професійних компетенцій, які відповідають вимогам сучасного ринку праці. Подаровані роботодавцем мікроскопи, прилад для проведення УЗД тварин сприяють професійно – практичній підготовці студентів в умовах реальної професійної діяльності. Ольга Чернишова переймається професійними здобутками студентів, оскільки сама із династії ветеринарних лікарів. Дідусь відомий науковець Братюха С.І. Удвох із чоловіком керують провідною ветеринарною клінікою ,, Здоров’я тварин”. На зустрічі розглянуто трудові функції професійного стандарту Асистент ветеринарного лікаря. Дякуємо за тісну співпрацю.

Практичне заняття

Для надання природного кольору продуктам сучасна харчова промисловість використовує харчові барвники як натурального, так і синтетичного походження. В основному харчові барвники використовуються для підфарбовування продуктів, які втратили свій колір при зберіганні або обробці, а також для надання кольору безбарвним продуктам.
Викладачем Цупер-Король В.В. було проведено відкрите показове заняття у групі ХТ-41 з навчальної дисципліни ‘Харчові та дієтичні добавки” на тему “Одержання натуральних харчових барвників з рослинної сировини”. Студенти вилучали харчові барвники з рослинної сировини і знімали короткі відео про технологію їх вилучення. Було отримано: куркуміни, каротиноїди, маслосмоли паприки, антоціани, хлорофіли. Отриманими барвниками студенти підфарбовували молочну продукцію! Отримали новий досвід у зніманні відео та цікаві різноманітні кольори харчових продуктів.

Захист курсових: ХТ-41

Необхідною складовою навчального процесу є виконання курсової роботи, завданням якої є систематизація та поглиблення закріплених знань. Це надає можливість студентам правильно використовувати інформаційний вміст літературних джерел, підбирати технологічні схеми, виконувати продуктові розрахунки, графічно зображувати схеми технологічних ліній виробництва продукції.
На відділенні Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни ‘Технологія молока і молочних продуктів ” у групі ХТ -41 за спеціальністю 181 Харчові технології. Студенти творчо підійшли до виконання і захисту робіт, опрацювали велику кількість літературних джерел, з урахуванням науки і техніки та досвіду передових переробних підприємств України та світу у галузі переробки та виробництва молочної продукції , а також підготували презентаційні матеріали. Тематику курсових робіт розроблено досить розширено з наступних тем дисципліни:
Технологія виробництва питного молока, кисломолочних продуктів (кефіру, простокваші, сметани, ацидофіліну, йогурту, кисломолочного сиру, строкових виробів), вершкового масла, сичужних, розсільних, витяжних сирів, морозива, сухого незбираного молока, згущених стерилізованих молочних консервів, продуктів із сироватки та маслянки, плавленого сиру.
Велика подяка ЗСУ за можливість провести захист курсових робіт у безпеці!

Захист курсових Р-31

Курсовий проект -робота відповідальна, але цікава.
Вона допомагає студенту систематизувати знання, а викладачеві перевірити їхній рівень. Проте правильно написана курсова ще не гарантія високої оцінки – адже текст треба захистити. А для успішної презентації роботи важлива супровідна промова.
13.11.2023 на відділенні “Технології виробництва і переробки продукції тваринництва”в групі Р-31 спеціальність “Водні біоресурси та аквакультура” відбувся захист курсових проектів з дисципліни”Економіка та організація рибогосподарських підприємств”. Студенти науково, інформаційно, доказово і аргументовано захистили свої роботи.
Бажаю успішно застосовувати набуті знання на практиці.

Інструменти Wordwall на заняттях з фінансів підприємств

Для урізноманітнення занять під час дистанційного навчання з’явилось чимало сервісів, завдяки яким можна проводити опитування, ігри, тестування, навчальні вправи. Wordwall – багатофункціональний інструмент для створення інтерактивних дидактичних матеріалів, за допомогою якого можна розробляти як інтерактивні вправи, так і їхні друковані версії.
Wordwall для викладачів – це спрощення і урізноманітнення занять, зокрема онлайн, можливість у такий спосіб привернути увагу студентів, підвищити їх розумову і пізнавальну активність за допомогою привабливого інтерфейсу та нетрадиційних способів оформлення і подання економічної інформації.
Wordwall для студентів – цікаво і результативно проведений час на занятті шляхом виконання економічних розминок, вікторин, ігор, навчальних вправ, тестування.
Дисципліна – фінанси підприємств
Викладач – Величко Н.М.
Група – Ф-31, відділення «Аграрний бізнес» ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»
Форма проведення – економічна вікторина
Циклова комісія соціальної роботи, економічних і фінансово-облікових дисциплін

Висока відзнака

Приємно відзначити , що ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» отримав високу відзнаку – Золоту медаль в номінації «Інноваційні освітні інструменти для професійної освіти: практичні навички для відбудови України» ХV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Диплом за презентацію досягнень і ефективне впровадження освітніх інновацій
ХV Міжнародна виставка організована Національною академією педагогічних наук України проходила 25-27 жовтня.
Викладачі коледжу Катерина Городник, Ніна Овчарук, Сергій Савчук та представники ДУ НМЦ ВФПО Віта Перевозник, Світлана Жуковська провели семінар «Візуалізація навчальної інформації як важлива складова підготовки фахових молодших бакалаврів». Під час семінару були обговорені питання впровадження скрінкастів, GIF-анімацій та відеографії в освітню діяльність, використання робочих зошитів та виробничих ситуацій як засіб формування професійних компетентностей здобувачів фахової передвищої освіти.
Коледж живе працює педагоги вкотре доводять що ніякі перешкоди не завадять нашим освітянам продовжувати свою викладацьку та наукову діяльність. Адже саме від педагога залежить яким буде наше майбутнє
Дякуємо нашим титанам ЗСУ за можливість працювати.

Слава герою! Пам'ятаємо...

Війна невблаганна…Забирає молодих, дужих… яким би ще жити і жити…діточок ростити…
Віддав своє молоде життя за нас з вами… за Україну ОЛЕКСАНДР ІВАНЧЕНКО, 21.07.1999 р.н.
Йому навіки 24…
Він лише у 2019 році закінчив навчання на відділенні «Ветеринарна медицина» Немішаївського фахового коледжу. Мріяв бути корисним суспільству, працювати ветеринаром, допомагати тваринам… а ціною власного життя спасав нас усіх…
Дякуємо тобі, ГЕРОЮ!
Дякуємо БАТЬКАМ, які виховали гідного ЧОЛОВІКА, великого ПАТРІОТА!
Дякуємо ДРУЖИНІ, що подарувала ГЕРОЮ радість кохання і радість батьківства, на жаль, таку коротку…
Дякуємо маленькій ДОНЕЧЦІ, що продовжуватиме РІД справжнього УКРАЇНЦЯ…
Назавжди світлою залишиться пам’ять про ОЛЕКСАНДРА!
Слава ВОЇНУ, ГЕРОЮ, який став на захист рідної України і кожного з нас 
Адміністрація, колектив і студентство Немішаївського коледжу низько схиляє голови в глибокій скорботі, ми знаємо, що герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.. 

Перші кроки до професії

У ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» на відділенні «Ветеринарна медицина» наприкінці жовтня було проведено профорієнтаційний захід для учнівської молоді Немішаївської ОТГ «Перші кроки до професії» з елементами анімалотерапії. Захід організовано головою Громадської організації «Асоціація ветеринарних спеціалістів коледжів України» та за підтримки Люблінського Природничого Університету (Польща), за участі Кінологічного центру Національної Поліції Київщини, Кінологічної команди митної служби м.Києва, Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти та підтримки Немішаївської територіальної громади, німецької фармацевтичної компанії «Heel -vet».
Мета заходу – підвищення мотивації до майбутньої професії в умовах невизначеності, визначення інтересів, здібностей та нахилів молоді, психологічне тестування з індивідуальною професіограмою для майбутніх абітурієнтів.
Викладачі ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» Олександр Шупик та Людмила Ландаренко відвідали Клавдіївський ліцей ім.О.Рибалка, Немішаївський ліцей №1 та №2 та вручили кожному учаснику програми індивідуальну професіограму та рекомендації до вибору майбутньої професії, а найактивнішим учням – подарунки.
Важливо обрати професію до душі!

Майстер - клас з виготовлення зефіру

Повітряний і невагомий, наче хмарка, зефір — це безумовно найулюбленіші ласощі дорослих і дітей. Назва у перекладі з давньогрецької означає “західний/північно-західний вітер”.
6 листопада 2023 року для студентів спеціальності 181 “Харчові технології” освітньо – професійної програми Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів було проведено майстер-клас з виготовлення зефіру в межах дисципліни “Вступ до спеціальності”.
До ВСП ” Немішаївський фаховий коледж НУБІП України” завітала майстриня кондитерської справи Студенкова Лілія, яка поділилася тонкощами приготування зефіру з використанням натуральних компонентів та барвників.
Студенти ознайомились з рецептурою та послідовністю технологічних процесів із виготовлення десерту, а також дізнались про функціональні властивості кожного інгредієнту.
Під час заняття кожен мав можливість відважити інгредієнти згідно рецепту, зварити сироп, збити білки та сформувати зефірки із готової суміші.
І на завершення звичайно було проведено дегустацію, студенти частували власноруч виготовленими смаколиками, а кондитерка Лілія Геннадіївна продемонструвала власні витвори мистецтва – зефір у формі квітів із різноманітними смаками.
Висловлюємо слова вдячності за проведений майстер – клас Студенковій Лілії, за талант та бажання ділитися знаннями із студентством. Успіхів Вам у роботі.
Все буде Україна

Зустріч з представниками ПриватБанку

В рамках співробітництва між Немішаївським фаховим коледжем НУБіП України та АТ КБ “ПриватБанк” , представники банківської установи регулярно проводять для студентів та викладачів нашого закладу освіти різноманітні просвітницькі заходи.
3 листопада, з нагоди тижня фінансової грамотності та Всесвітнього дня заощаджень, керівник відділення Приватбанку в селищі Немішаєве Юлія Довгопол провела цікаву зустріч зі студентами на тему “Як не стати жертвою фінансового шахрайства”.
Наприкінці зустрічі студенти продемонстрували щиру зацікавленість порушеною тематикою, що спонукало до численних запитань. Найактивніших юнаків та дівчат керівник відділення відзначила заохочувальними подарунками.
Дякуємо всім за участь.

WorldFood Ukraine

WorldFood Ukraine – найбільша в Україні міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв!
3 листопада 2023 року студенти відділення ТВППТ спеціальності 181 “Харчові технології” академічних груп ХТ-41 і ХТ-31 під керівництвом викладачів Цупер-Король В.В. , Деремед І. О. та Науманн Л.О. відвідали виставку харчових продуктів та напоїв.
Студенти мали можливість ознайомитися з експозицію виставки на якій представили свою продукцію понад 250 учасників, а саме виробники, дистриб’ютори та імпортери продуктів харчування та напоїв; постачальники та виробники торговельного обладнання, пакування, інгредієнтів, обладнання для виробництва.
Також відвідувачів виставки скористатися чудовою можливістю продегустувати представлені різноманітні види сирів, ковбасних, хлібобулочних та кондитерських виробів.
Слідкуємо за розкладом виставкових заходів й надалі, відвідування яких допомагає слідкувати за тенденціями розвитку в харчовій промисловості.
Дякуємо нашим захисниками і захисницям, за можливість навчатись та розвиватись

Захист щоденників

25 – 26 жовтня 2023 року на відділенні “Електрифікація і автоматизація сільського господарства” відбувся захист звітів – щоденників про проходження виробничо- технологічної практики студентів спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка “. Практика проходила на різних підприємствах Київської області. Студенти підготували якісні звіти та продемонстрували свої цікаві презентації.
Саме при проходженні виробничої практики студенти закріплюють та удосконалюють свої теоретичні знання і практичні вміння.

Стоп міни

Дякуємо представникам DCA (Датська церковна допомога) за проведені цікаві лекції на актуальну нині тематику “СТОП МІНИ” для студентів ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України”.
DCA – некомерційна гуманітарна організація, має представництва у 20 країнах світу, займається розмінуванням деокупованих територій, забезпеченням первинних потреб населення , також потреб у водопостачанні та елекрозабезпеченні та інше.
Організація фінансується в рамках гуманітарної допомоги Європейського Союзу.
Студентам розповіли, як діяти при виявленні невідомих вибухонебезпечних об’єктів, як захистити себе та оточуючих.
Особливу увагу було акцентовано на небезпеку при виявленні мін.
Міни частіше всього закопані і їх важко виявити, і якщо ви бачите попереджувальні знаки – не заходьте на таку територію.
Якщо ви зрозуміли, що знаходитеся на мінному полі :
✅негайно зупиніться
✅стійте на місці
✅попередьте інших криком
✅кличте на допомогу доки вас не почують
✅зберігайте спокій і чекайте прибуття допомоги
Раптом ви знайшли невідомий об’єкт – відійдіть , не торкайтеся його та телефонуйте 101.
Дякуємо фахівцям DCA за проведені роз’яснення, цікаву лекцію!
Велика вдячність ЗСУ за змогу здійснювати освітній процес!

Перші кроки до професії

У ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» на відділенні «Ветеринарна медицина» проведено профорієнтаційний захід для учнівської молоді «Перші кроки до професії» з елементами анімалотерапії. Захід став можливий за підтримки Люблінського Природничого Університету (Польща), за участі Кінологічного центру Національної Поліції Київщини, Кінологічної команди митної служби м.Києва, Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти та підтримки Немішаївської територіальної громади, німецької фармацевтичної компанії «Heel -vet».
Мета заходу: Підвищення мотивації в умовах невизначеності, визначення інтересів здібностей та нахилів молоді, психологічне тестування з індивідуальною професіограмою для майбутніх абітурієнтів.
З вітальним словом виступив Володимир АЛЬОХІНдиректор ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України, Василь ОВЧАРУК, завідувач відділення «Ветеринарна медицина».
Лекцію по Антропозоонозам на тему: «Сумісні інфекційні захворювання людей та тварин» провела Ганна ПТАШНИК, викладач дисципліни Епізоотологія та мікробіологія.
Учні шкіл – Клавдіївський ліцей ім. О. Рибалка, Микулицький ліцей, Немішаївський ліцей № 1, Немішаївський ліцей № 2 випробували себе на локаціях:
– Асистент ветеринарного лікаря під керівництвом Максима ІНЖИЄВСЬКОГО, Ірини САМОТУГИ – курсантів V курсу факультету Ветеринарна медицина спеціалізації Ветеринарне забезпечення Збройних Сил України.
– Аналітик лабораторної діагностики під керівництвом працівників коледжу Дмитра ДАНИЛЬЧУКА, Григорія ЦЕРКОВНЮКА, та Ольги КРЕМСОЛ, Марії ЦАП – курсанток V курсу факультет Ветеринарна медицина спеціалізації: Ветеринарне забезпечення Збройних Сил України.
– Фітотерапевт, біокосметолог під керівництвом Валентини КОЛЕСНИК, Олени ШЕВЧУК, Людмили Ландаренко та студентів Групи В-33.
– Експерт якості і сертифікації продукції під керівництвом Світлани АТАМАНЧУК, Лесі НАУМАН, Юлії ЛАТУШКО.
– Поліцейський кінолог-криміналіст під керівництвом Катерини БЄЛЯЄВОЇ, Олександра УВАРОВА, Олени ПЕТРОЛАЙ, Валентини НАУМЕНКО – представників Кінологічного центу Національної поліції Київщини, Тетяна ГОРОВА, Дмитро ШКУМАТ – інспектори-кінологи Митної служби ІІІ рангу м.Києва.
– Анімалотерапевт, зоопсихолог – керівники Alina CHUTSKA, Анастасія ШАНДОРУК Природничий університет в Любліні (Польща).
В ролі експертів оцінки, моніторингу активності та зацікавленості учасників заходу виступили: Василь ОВЧАРУК завідувач відділення Ветеринарна медицина, Ніна ОВЧАРУК голова циклової комісії ветеринарних дисциплін ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»,
Тетяна ДУДУС завідувач кабінету біотехнологій та ветеринарної медицини, Оксана ВИШНЕВСЬКА методист науково-методичний центр ВФПО.
Михайло ЛИТВИНЕНКО – заступник директора з навчально-виховної роботи, Ірина ЛИТВИНЕНКО викладач ВСП Хомутецький фаховий коледж Полтавської ДАУ.
Психологічне тестування учасників заходу проводив Віталій ШМАРГУН – професор кафедри психології НУБіП України.
Відповідальний за захід Олександр ШУПИК, голова Асоціації ветеринарних спеціалістів коледжів України
Відеозйомка та монтаж-Дмитро ЛИТВИНЕНКО
Фотозйомка – Світлана МАРУДА, Олександр ГРИЩЕНКО та голова ГО «Варті» Суляєва Галина.
Школярі мали чудову нагоду поринути у світ професій, спробувати себе в ролі ветеринарного лікаря, відчути себе дорослими.

Підвищення кваліфікації

З метою вдосконалення професійних компетентностей, підвищення рівня теоретичних знань, практичних умінь і навичок педагогічні працівники коледжу Кривонос Г.А., Латушко Ю.В., Науманн Л.О., Пташник Г.О. відвідали Інститут продовольчих ресурсів НААН, що є провідною установою з наукового забезпечення технічного та технологічного прогресу харчової та переробної промисловості України. Основними напрямами діяльності інституту є розроблення технологій для виробництва м’ясної та молочної продукції, дієтичних добавок, бактеріальних препаратів для виробництва харчових продуктів; удосконалення контролю якості харчової продукції.
Завідувачка відділу біотехнології, доктор технічних наук, старший науковий співробітник Даниленко Світлана Григорівна, зазначила, що основними видами діяльності відділу є розробка біотехнологій заквашувальних культур для виробництва ферментованих молочних та м’ясних продуктів, удосконалення технологій кормовиробництва.
Викладачі ознайомились з обладнанням мікробіологічної лабораторії та його призначенням, типами живильних середовищ для культивування мікроорганізмів, технікою посіву мікроорганізмів на різних середовищах, технологією приготування рідких та сухих заквасок.
Дякуємо директору Хомічак Любомиру Михайловичу за можливість підвищення кваліфікації на базі інституту та Даниленко Світлані Григорівні за цікаве і змістовне навчання.

До Дня української писемності

В бібліотеці Немішаївського фахового коледжу відбувся виховний захід присвячений Дню украї́нської писе́мності та мо́ви. Вихованці театральної студії «Дебют»провели екскурс до історичних витоків зародження української мови, починаючи від засновників слов’янської мови братів Кирила і Мефодія та їх послідовника, автора «Повісті минулих літ» Нестора Літописця.
Декламуючи вірші «Яка ж чарівна наша мова!», «Чужинці», «До українців», гумореску «Кухлик» та виконуючи чарівну пісню «Українська мова» студенти величали нашу рідну і неповторну мову. Натомість, герої вистави за повістю «Кайдашева сім’я» І. Нечуя-Левицького, показали, на що здатне слово…ним можна як розрадити, ощасливити, зцілити так і образити, принизити і зганьбити…
А от герої комедії М. Старицького «За двома зайцями», як і деякі наші сучасники, готові її зрадити заради престижу та вигоди. Хвилинка інтерактиву «Що? Де? Коли?» змусила глядачів замислитися над поставленими питаннями.
Тож, маємо цінувати свою мову і говорити нею – мовою ГЕРОЇВ. Бо ми – НАРОД своєї країни!

Інноватика в сучасній освіті

26 жовтня 2023 року в рамках П’ятнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в
сучасній освіті» представники ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»
К.В. Городник, Н.П. Овчарук, С.Ю. Савчук та ДУ НМЦ ВФПО В.В. Перевозник.
С.А. Жуковська провели семінар «Візуалізація навчальної інформації як важлива складова
підготовки фахових молодших бакалаврів». Під час семінару були обговорені питання
впровадження скрінкастів, GIF-анімацій та відеографії в освітню діяльність, використання
робочих зошитів та виробничих ситуацій як засіб формування професійних
компетентностей здобувачів фахової передвищої освіти.

MoQUIZ

Заходи, присвячені Дню української писемності та мови, завжди є
важливими та символічними для нашої нації. Цьогоріч свято відзначається 27
жовтня та є виразом національної гордості за багату історію української
писемності та мови..
В рамках Дня української писемності та мови викладач циклової комісії
соціально-гуманітарних дисциплін Перевозник А.М. провела серед студентів
ІІ курсу мовно-літературний захід у форматі інтелектуально-розважальної
гри під назвою «МовиМоQUIZ».
Квіз(Quiz) – це інтелектуальна вікторина, яка останнім часом стала дуже
популярною серед учнів, студентів і навіть дорослих. Гуртуючись у команди,
студенти змагалися між собою, відповідали на питання на мовно-літературну
тематику, мали змогу перевірити свої знання, розв’язуючи головоломки
створені штучним інтелектом, це все транслювалося на екран для візуалізації.
Метою проведення заходу було підвищення рівня свідомості щодо історії
української писемності та важливості цього свята, сприяння розвитку
патріотичних почуттів та гордості за українську культуру та мову. Учасники
заходу виявили активний інтерес до історії української писемності та мови,
що дозволило досягти освітньої мети заходу.
День української писемності та мови….Це свято нині крокує нашою
державою по-особливому. Тому кожен громадянин України сьогодні, як
ніколи відчуває свою причетність до свого народу, до своєї мови. Бо мова –
це той інструмент, який об’єднує націю у єдине ціле. Це великий скарб, який
треба шанувати,берегти і розумно збагачувати. Адже нація, яка себе
поважає ніколи не поступиться своєю мовою, своєю вірою, своєю
територією!

Електромонтажна практика

Навчальна практика студентів є важливою складовою частиною  освітнього процесу.
Викладач Тищенко В.В. в групі Е-31 провів заняття з електромонтажної практики “Монтаж сонячної електростанції”. Метою практики є закріплення теоретичних знань у галузі монтажу електротехнічного обладнання сільськогосподарських  підприємств та отримання основних виробничо-монтажних навичок при виконанні монтажу сонячних панелей.
На практичних заняттях студенти закріплюють і поглиблюють теоретичні знання, одержані в процесі вивчення спеціальних навчальних дисциплін, набувають умінь та навиків практичної електромонтажної діяльності.

Показове заняття

25.10.2023 викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Хоменко О.М. провела показове заняття зі студентами групи ХТ-21 з дисципліни «Історія України» на тему «Україна в умовах перебудови. Міжнародна ситуація. Відновлення пам’яті про Голодомор». Дана тема актуальна з огляду на реалії сьогодення в Україні, на сучасні міжнародні відносини, а особливо напередодні 90 роковин Голодомору-геноциду 1932-1933.
Історичне минуле України в складі радянського союзу тривалий час знаходилось «за сімома замками», через те, що радянське керівництво, віддаючи ниці вказівки, не лише боялося викриття власних злочинів проти українського народу, проте ще більше боялося його національного відродження. Але оголошена в 1985 р. «перебудова» радянської системи дала поштовх для активізації чергової хвилі національного відродження в Україні, одним з проявів якого стало повернення «із забуття» європейськими і вітчизняними істориками правди про геноцид українців радянською владою.
Метою заняття було створення умов для формування предметних компетентностей: формування критичного мислення, логічного обґрунтування власної позиції; виховування життєвих компетентностей – патріота та відповідального громадянина.Під час заняття використані допоміжні інтерактивні засоби такі як AhaSlides (історична вікторина), LearningApps (вправа), jigsawplanet(пазл історична постать), крім того, студенти давали усні відповіді на запитання, працювали з уривками історичних документів, представили тематичну презентацію.

ПОКАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ З ХІМІЇ

20.10.2023 викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Шепелюк Л.М. провела показове заняття в групі А – 21 «Мінеральні добрива.  Поняття кислотні та лужні ґрунти.»

Метою заняття було ознайомитися із класифікацією і властивостями мінеральних добрив, вивчити вплив добрив на ріст і розвиток рослин та їх раціональне використання, а також застосовувати набуті знання на практиці.

Під час заняття викладач для перевірки знань і активізація студентів використовував інтерактивні вправи «Відкритий мікрофон», «Знайти пару», «Хімічний диктант”.

Увага була приділена підведенню підсумків заняття і рефлексії, які викладач провела використовуючи інтерактивної вправи «Заповніть пропуски», були завдання з практичного застосування «Допомога фермеру».

Отже, ці етапи заняття виявляють готовність та спроможність студентів до самооцінки, самопізнання, аналізу своїх дій, відчути радість праці, радість успіху у навчанні.

Майстер - клас для студентів спеціальності "Харчові технології"

18 жовтня 2023 року студенти групи ХТ-31 та ХТ-41 спеціальності Харчові технології у супроводі викладачів відділення ТВППТ Голуб Р. А., Деремед І.О. відвідали заміський ресторанний комплекс “Старий пруд” для:
📌 участі в майстер-класі з приготування кулінарних виробів;
📌 організації роботи ресторанного комплексу;
📌 значенням раціонально підібраного меню;
📌 важливістю професійної підготовки кадрів.
Студентам було продемонстровано послідовність технологічних процесів з приготування:
🍽️ закуски – Брускети з гуакамоле, лососем та яйцем-пашот;
🍽️ основної страви – котлети по-київськи;
🍽️ гарніру – картопляно-трюфельного пюре.
Крім того бажаючі студенти мали можливість особисто взяти участь у приготуванні страв. По завершенню процесів приготування та оформлення презентації страв всі присутні взяли участь у дегустації.
Щиро дякуємо організаторам екскурсії Дмітрієвій Інні, Мартинову Олексію та всьому колективу ресторанного комплексу за теплий прийом та гостинність.

Зустріч українських партнерів у межах проєкту Еразмус +

17 жовтня 2023 року у ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України” відбулося засідання українських партнерів у межах проєкту Еразмус+ на тему «Поліпшення навичок з лабораторної та лікувальної практики у фахівців ветеринарної медицини».
Метою проєкту є:
– розвиток компетентностей у здобувачів освіти шляхом проходження короткотривалих курсів або отримання мікрокваліфікацій;
– підготовка кваліфікованих фахівців та вдосконалення навичок з лабораторної та лікувальної практики відповідно до потреб ринку праці;
– поглиблення співпраці між закладами освіти та виробництвом на відповідному рівні в межах спеціальності.
Серед українських учасників-партнерів проєкту:
ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБІП України»
– завідувач відділення «Ветеринарна медицина» Овчарук Василь Михайлович,
– викладач спец. дисциплін Шевчук Олена Євменівна.
Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж
– завідуюча відділенням «Ветеринарна медицина» Павлючик Лариса Миколаївна
– викладач спец. дисциплін Матюха Віталій Володимирович
Участь у робочій зустрічі партнерів проекту Erasmus+ взяла Наталія Кузьмінська – представник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор коледжу Володимир Ілліч Альохін.
Директор подякував всім учасникам, які беруть участь у роботі проєкту Erasmus +, зазначив важливість цього проєкту для інноваційного розвитку та підвищення якості підготовки фахівців, що дає можливість навчатися студентам сучасним технологіям на сучасному обладнанні.
На зустрічі учасники обговорили чимало важливих питань :
модернізацію освітньо-професійних програм з ветеринарії;
розроблення програм мікрокваліфікацій з лабораторної та лікувальної практики;
напрямки діяльності за проєктом.
По завершенні зустрічі учасники – партнери проєкту висловили задоволення роботою групи, підтримали готовність до співпраці задля досягнення спільної мети – покращення якості освіти!

Майстер клас у всесвітній день хліба

ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України” сьогодні у Всесвітній День хліба гостинно відкрив свої двері для учнів 1-Б класу Немішаївського ліцею 2.
Фахівці спеціальності “Харчові технології” розповіли учням, який цікавий і водночас не простий шлях проходить хліб перед тим як з’явитися на столі у кожної родини.
Але найцікавішим та пізнавальним для дітей став майстер-клас по формуванні та випіканні духмяних булочок, який провела Любов Олександрівна Купраш.
Дітям було цікаво працювати з тістом, тому вони творчо і активно брали участь у даному майстер- класі.
З нетерпінням дочекавшись коли випечуться власноруч сформовані булочки, діти з задоволенням посмакувати їх з какао у кав’ярні коледжу.
Для учнів 1-Б класу свято хліба вийшло пізнавальним , активним та творчим, що було видно зі щасливих усмішок дітей!
Наш коледж завжди радий таким гостям!
Ласкаво просимо!

Всесвітній день хліба

“Хліб – усьому голова» – каже народне прислів’я. І вчувається у цьому серйозне, поважне ставлення нашого народу до хліба. Хліб у народі завжди берегли, цінували, шанували та ставилися як до святині. Серед домашніх оберегів найпочесніше місце посідав хліб. Наша паляниця має круглу форму – символ життєдайного Сонця.
Для студентів 1 курсу спеціальності Харчові технології під керівництвом Бачинської Н.І. було проведено майстер-клас з випікання хліба. Студенти першокурсники ознайомились з компонентами для тіста та послідовністю приготування опари, вимішування тіста, формування виробів і випікання хліба. По завершенню процесів виробництва було проведено дегустацію духмяного та запашного ХЛІБА.
 
 
 

Агроном-син землі творить дивні дива...

Під такою величною назвою відбулась виховна година для студентів- агрономів старших курсів та викладачів циклової комісії агрономічних дисциплін. Цей захід, професійно-патріотичного напрямку провели викладачі Григорян Л.В. і Примаченко Є.І. з метою підвищення рівня фахових знань і компетенцій зі спеціальності 201 Агрономія.
Основним продуктом споживання людини є хліб, тому його вирощувати – мають право тільки “справжні” трударі, ті, що працюють на безмежних нивах “за покликом серця”.
Виступаючі і слухачі перейнялися кожним словом, відчули дійсне значення працівників полів – Хлібодарів.
Ця виховна година пройшла відповідно до плану заходів коледжу та досягла поставленої мети.
Всі присутні отримали масу позитивних емоцій і вражень!
Запрошуємо відвідати наш навчальний заклад , а випускникам шкіл завітати на Дні відкритих дверей!

Пізнавальна екскурсія для студентів

Студенти спеціальності «Соціальна робота» групи С-21 та С-31 Немішаївського фахового коледжу відвідали кафедру «Соціальної роботи та реабілітації» Національного університету біоресурсів і природокористування України для ознайомлення з можливістю продовження навчання за фахом і отримання кваліфікації бакалавр, яка дозволяє працювати в органах місцевого самоврядування та інших соціальних установах.
Була проведена ознайомча екскурсія по Університету. Прийняли участь у тренінгу, направленому на поліпшення ментального здоров’я в рамках програми надання соціально-психологічної допомоги підліткам, які постраждали під час бойових дій у Київській області в 2022 році.
Студентський Сенат Університету провів для наших учнів семінар по вступній кампанії, розповів про студентське життя, різноманітні гуртки, провів екскурсію чудовим осіннім Ботанічним садом Університету.
Дякуємо за цікаву і змістовну екскурсію

Захист щоденників-звітів

Відбувся захист щоденників-звітів з виробничої практики, яка проходила на різних підприємствах Київської, Житомирської та інших областей. Студенти підготували доповіді, презентації. Захід проводився у вигляді круглого столу та дискусії. Розглянули багато питань з технологій вирощування зернових, технічних, овочевих та плодово- ягідних культур.
Була висвітлена систе́ма нульово́го обробі́тку ґру́нту, також відома як No-Till — сучасна система землеробства, інтенсивні технології вирощування зернових культур і т.п.(для різних природно-кліматичної зон України).
Усім присутнім було цікаво обмінюватись досвідом та пропонувати свої рішення по тих чи інших виробничих питаннях.
В цілому можна зробити висновок, що підготовка фахівців-аграріїв, майбутніх керівників підприємств, відбувається на відповідному рівні.
Готуємо гідних випускників для роботи в аграрному секторі України.

Захист рослин

12.10.2023 року викладач відділення «Аграрний бізнес» Дяченко О.А., зі студентами групи А–31, провела показове практичне заняття з дисципліни «Захист рослин». Тема заняття: «Вивчення багатоїдних шкідників, заходи боротьби з ними. Методика виявлення багатоїдних шкідників методом ґрунтових розкопок» є актуальною, адже головною передумовою інтегрованого захисту рослин є фітосанітарний моніторинг і прогноз шкідливих організмів, який повинен представляти собою систему збору, накопичення, аналізу і використання фітосанітарної інформації з метою цілеспрямованого і оптимального проведення відповідних заходів захисту рослин.
Ґрунтові обстеження полів (розкопки) проводили на колекційно-дослідному полі коледжу, на полях сівозміни, з метою визначення видового складу, щільності та інших показників популяцій багатоїдних шкідників, що зимують в ґрунті.
Мета, завдання та результати заняття досягнуті, своєчасне і якісне проведення ґрунтових розкопок дає змогу спрогнозувати подальший фітосанітарний стан агроценозів та ефективно спланувати майбутні заходи захисту рослин.

Толерантність врятує світ

12 жовтня вихователі коледжу провели годину спілкування «Толерантність врятує світ» для студентів гуртожитків . Мета даного заходу – розкрити поняття «толерантність», показати певні рівні толерантної людини; розвивати адекватну самооцінку, вміння аналізувати, приймати рішення, обирати правильну позицію; виховувати спостережливість, уважність до інших людей; виховувати здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі; сприяти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок; виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість. Студенти приймали активну участь в обговоренні даної теми.

Засідання гуртка "Milk майстер"

9 жовтня 2023 року в ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України” на базі навчально-виробничої лабораторії «Технологія молока і молочних продуктів» під керівництвом Інни Олегівни Деремед та Любові Олксандрівни Купраш відбулося чергове засідання наукового гуртка “Milk майстер” впродовж якого гуртківці виготовили студентську крафтову Моцарелу з італійським присмаком. Визначивши органолептичні і фізико-хімічні показники готової продукції, студенти зробили висновок, що сир «Моцарела» відповідає нормативним документам та провели дегустацію під час якої вони навчилися відчувати сир, розрізняти його смакові й ароматичні відтінки. Сир –це молочний продукт, який є джерелом білку, кальцію, фосфору та ряду інших поживних речовин та має сотні різних текстур і смаків. Моцарела (mozzarella) – італійський волокнистий, м’який білий сир з високим вмістом вологи та низькою енергетичною цінністю порівняно з більшістю інших сирів.

Практичні заняття - невід'ємна складова навчального процесу

Запорукою успішного навчання агрономів є тісний взаємозв’язок між теорією і практикою. Мати знання і вміло застосовувати їх на виробництві – це не тільки досконалість, а й високий рівень професіоналізму. Тому відвідування навчально- виробничої лабораторії “Рослинництво” і проведення в ній практичних занять – є завжди ефективним. Ось і цього разу відкрите практичне заняття на тему: “Визначення місткості силосних споруд і маси корму в них. Взяття проб силосу на аналіз та проведення органолептичної оцінки якості кормів” в групі А-41, проведене викладачем Примаченко Є.І., відбулось в цій лабораторії і на високому навчально-методичному рівні. Студенти з ентузіазмом та цікавістю вимірювали і визначали місткість силосних споруд, вирішували задачі, створених виробничих ситуацій, брали проби силосу та проводили органолептичну оцінку якості кормів.
Зробили висновок, що ранній силос хорошої якості,технологічні процеси при заготівлі витримані.
Заняття мети досягло, студенти закріпили вивчений раніше матеріал та отримали професійні вміння і навички.

Навчальна практика

У рамках проходження «Навчальної практики з питань соціальної роботи в органах місцевого самоврядування» для студентів групи СР-31 Немішаївського фахового коледжу, що навчаються за спеціальністю 231 «Соціальна робота», проводились тематичні зустрічі з представниками «Центру надання соціальних послуг Бородянської селищної ради», «Центру надання адміністративних послуг Бородянської селищної ради», «Бородянського центру зайнятості». Висловлюємо вдячність Мельниченко Ірині Іванівні (керівнику Центру надання соціальних послуг) за сприяння в організації практики, проведення презентації по роботі соціальних служб, ознайомлення з соціально-психологічною підтримкою дітей та молоді, яка проводиться у громаді.

Відкриття НВЛ ім. Радзіховського А.П.

Мистецтво лікування є вершиною гуманітарної діяльності людини. Воно несе місію творіння добра та захисту життя хворого, це — квінтесенція духовності, а також і величезна відповідальність, яку не можна переоцінити
А.П. Радзіховський
Напередодні шанованого свята – Дня працівників освіти на відділенні «Ветеринарна медицина» відбулося відкриття сучасної навчально-виробничої лабораторії «Навчальний лікувально-діагностичний центр ветеринарної медицини імені РАДЗІХОВСЬКОГО А.П.»
На урочистому заході з нагоди цієї знакової події коледжанська родина мала за честь вітати почесного гостя – Анатолія Павловича Радзіховського.
Анатолій Павлович Радзіховський (народився 20 лютого 1942 р.) — доктор медичних наук (1986), професор (1992) кафедри загальної та невідкладної хірургії НМАПО імені П. Л. Шупика; заслужений діяч науки і техніки України (1996), заслужений художник України (1993), академік Української академії наук (1993), Академії інженерних наук України (1995), Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем (2009), лауреат Державної премії України (1986), всеукраїнських премій — «Визнання» (2002), «Золотий Орфей» (2004), імені Платона (2005); міжнародних премій — «Дружба» (2002), імені Михайла Ломоносова (2007) та імені Віктора Глушкова (2008).
Випускник Немішаївського фахового коледжу 1961 року (тоді Мироцький зооветеринарний технікум).
Є автором і співавтором 419 наукових праць, зокрема — 48 монографій, 2 двотомних хірургічних атласів, словника, 52 авторських свідоцтв та патентів, 15 методичних рекомендацій. Автор понад 350 живописних робіт в усіх жанрах та науково-графічних праць
Анатолій Павлович – лікар від Бога, художник та публіцист, лицар козацтва і славний син України.
Присвоєння навчальному лікувально-діагностичному центру ветеринарної медицини імені РАДЗІХОВСЬКОГО А.П. мотивуватиме студентів у прагненні до здобуття грунтовних професійних знань та практичних навичок.
Сучасне обладнаннясприятиме формуванню професійних компетентностей. Інноваційні технології дадуть можливість формувати впевнений погляд на свою професійну діяльність.

Благодійний концерт

29 вересня 2023року, у цей напрочуд теплий сонячний день, напередодні всіма шанованими святами– Дня бібліотекарів, Дня працівників освіти, Міжнародного дня людей похилого віку та найголовнішого – Дня захисників і захисниць України – до ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» з благодійним концертом на допомогу ЗСУ завітали відомі артисти
Павло Скляров
М’ята
Заслужений артист України Сергій Безсонов
фіналістка дитячого Євробачення Даніела Шапошнікова
Заслужений артист України Андрій Князь
фіналістка дитячого Євробачення Альона Жемчуг
Андрій Іващенко
Заслужена артистка України Астрая
Олег Сербін
Анастасія Мартинюк
Заслужена артистка України Анастасія Нечаєва
Ірина Шегеда
Заслужена артистка України Оксана Пекун
Заслужений артист України Роман Рудий
Андрій Рудий
Режисер-постановник Анжела Норбоєва
Розмаїття пісень та голосів, бездоганне виконання українських пісень піднесли настрій усім присутнім. Студентська молодь веселими танками підтримувала виконавців.
Дякуємо нашим талановитим артистам за подаровані приємні миті естетичної насолоди від прекрасних сучасних українських пісень!
Всі зібрані кошти передаємо на підтримку ЗСУ!
Віримо в нашу Перемогу!

Кращий за професією

29 вересня 2023 року для студентів групи ХТ-31 відділення Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва спеціальності Харчові технології, освітньо-професійної програми Зберігання, консервування та переробка молока, було проведено конкурс “КРАЩИЙ ЗА ПРОФЕСІЄЮ “СИРОВАР”, під керівництвом викладача Козачок К.М., завідувача лабораторії “Технологія молока і молочних продуктів ” Деремед І.О. та лаборанта Купраш Л.О. Конкурси проводяться з метою підвищення рівня фахової підготовки, розвитку творчої активності студентів, удосконалення організації та змісту навчання при підготовці фахових молодших бакалаврів. Проведення конкурсів стимулює студентів до експериментів та додає їм впевненості! Обрання переможців проходило в номінаціях: “Краща рецептура”, “Кращий функціональний продукт” та “Ерудит”.

Національно-патріотичне виховання – складова національної безпеки України

Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
( О. Олесь)
Патріотичне виховання в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому. Немішаївський фаховий коледж є осередком становлення громадянина-патріота України.
З метою виховання гуманіста та демократа, готового до успадкування і збереження духовних і культурних надбань українського народу, формування активної позиції, утвердження національної ідентичності на основі духовно-моральних цінностей українського народу та самобутності 26 вересня у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» студенти групи ЕФС-21 під керівництвом викладачів Криворучко Я.С., Шепелюк Л.М. провели виховну годину на тему «Державні та народні символи України».
Цікаво проведена виховна година, добре підібраний ілюстрований та відео матеріал, виразне слово викладачів – впливають на душі і серця студентів, викликають бажання стати кращими, бути гідними синами і доньками нашої України.

Круглий стіл в Немішаївському фаховому коледжі

З метою обміну досвідом щодо проєктів державно-приватного партнерства у сфері фахової передвищої освіти, для визначення подальших шляхів співпраці та координації партнерів через взаємодію освіти і ринку праці ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» організував і провів круглий стіл «Стратегії державно-приватного партнерства у сфері фахової передвищої освіти. Інтеграція. Інвестиції. Інновації».
Саме завдяки співпраці бізнесу і освіти, завдяки фінансовій допомозі ТОВ АТ “Каргілл” у коледжі створено нові навчально-виробничі лабораторії: «Якість та безпека харчових продуктів та продовольчої сировини», «Відновлювальні джерела енергії», «Навчальний лікувально-діагностичний центр ветеринарної медицини».
Участь взяли Станіслав НІКОЛАЄНКО – ректор НУБіП України, Тетяна СЕМЕНОВА – заступник голови Київської обласної ради, Юрій БАЛАНЮК, В’ячеслав КУЧЕР – Національне агентство кваліфікацій, Ігор БАЛУБА – керівник експертної групи директорату фахової передвищої, вищої освіти, Анна ЛИТОВЧЕНКО – керівниця відділу переробки ТОВ АТ “Каргілл”, Олександр ЯКИМЕНКО -перший заступник Голови Державної служби якості освіти України, Наталя ВІТРАНЮК – директорка департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої і освіти дорослих, роботодавці, декани та представники НУБіП України, директори закладів освіти, директори відокремлених структурних підрозділів НУБіП України, представники НМЦ ВФПО, представники органів обласної, районної та місцевої влади. У вітальному слові Станіслав НІКОЛАЄНКО наголосив на необхідності посилення співпраці бізнесу і освіти, зазначив, що освіта потребує реформ виважених і обґрунтованих. Анна ЛИТОВЧЕНКО зазначила, що бізнес має сприяти розвитку освіти України, давати можливість молоді реалізуватися. Головне – завжди пам’ятати, що завдяки ЗСУ ми маємо можливість працювати, навчатися, жити! Тетяна СЕМЕНОВА відмітила, що коледжу вдалося відновитися в дуже короткі терміни після періоду окупації – це є заслугою керівництва, зазначила, що співпраця бізнесу і освіти націлена на перспективу, адже бізнесу потрібні якісні фахівці – тому освіта надважлива і треба не боятися та прагнути до змін. Директор коледжу Володимир Альохін презентував результати активного державно-приватного партнерства саме на базі коледжу, подякував меценатам і благодійникам, які розуміють важливість освіти і працюють на її покращення. Учасники круглого столу розглянули ряд важливих питань, зокрема: аналіз реалізованих проєктів державно-приватного партнерства у сфері фахової передвищої освіти; визначення подальших шляхів майбутньої співпраці та координації партнерів; дуальна освіта, менторство (наставництво), як приклади державно-приватного партнерства; роль та функції державно-приватного партнерства у формуванні освітніх та освітньо-виробничих кластерів; основні фактори розвитку державно-приватного партнерства в сфері фахової передвищої освіти, його роль у впровадженні нових технологій, інновацій в освітній процес та підвищенні кваліфікації педагогічних працівників. Виступи учасників круглого столу та обговорення важливих питань співпраці бізнесу і освіти визвали жваву дискусію. Спираючись на пропозиції, які були розглянуті в ході круглого столу, його учасники ухвалили проект рекомендацій, з яким звернуться до Кабінету Міністрів та Міністерства освіти України.
 Дякуємо ЗСУ за можливість працювати і навчати! Прагнемо Переможного Миру!

Відкрите засідання ради деканів

Викладач ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБІП України” кандидат ветеринарних наук Олександр Шупик взяв участь у відкритому засіданні ради деканів вищої освіти 10 Університетів аграрного напрямку та Держспоживслужби.
Модератором засідання виступив Навчально-методичний центр фахової вищої та передвищої освіти України.
Учасниками засідання були декани університетів, зокрема, декан факультету ветеринарної медицини НУБіП України Микола Цвіліховський, професор Олег Мельник, заступник декана Юрій Жук.
Заступники голови Держпродспоживслужби
Сергій Захарін, Микола Білоус, Лія Сулейманова.
Розглядали питання про створення робочої групи з розробки закону “Про етичну комісію” у сфері використання тварин в освітніх та наукових цілях.

16 ВЕРЕСНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ОЗОНОВОГО ШАРУ

16 вересня вважається Міжнародним днем охорони озонового шару. Це
свято, яке звертає увагу всіх людей на одну з найважливіших глобальних
проблем людства. Важливість цього питання полягає в збереженні тонкого
газового щита навколо Землі, який захищає всіх нас від згубної сонячної
радіації. Це свято має свій девіз, який звучить так: «Збережи небо: захисти
себе і озоновий шар».
18 вересня викладачі циклової комісії природничо – математичних
дисциплін та інформаційних технологій Висогурська Т. І., та Шепелюк Л. М.
провели пізнавальні заходи, присвячені Міжнародному дню охорони
озонового шару для студентів груп Е – 11 та М – 12.
Мета заходів – привернути увагу студентів до проблеми руйнування
озонового шару, який є унікальним, властивим тільки нашій планеті захистом
від шкідливого ультрафіолету. Студенти прослухали доповіді на тему
«Збережи небо: захисти себе – захисти озоновий шар», переглянули
відеофільми, обговорювали значення та властивості озонового шару та його
роль на Землі.

Циклова комісія природничо – математичних дисциплін та інформаційних технологій

Рішення для лабораторій

Довгий шлях розвитку і вдосконалення технологій і методик виробництва продуктів харчування, від вирощування сільськогосподарської сировини до переробки її в готову продукцію, призвело до небаченого раніше достатку харчових продуктів в раціоні сучасної людини.
А для цього важливі два основні чинники: високі смакові якості і гарантована безпека продукту. Тому лабораторні дослідження необхідно проводити для незалежної оцінки якості продовольчої сировини на відповідність певним стандартам та готової продукції. Не менш важливим фактором є наявність прикладів та уміння працювати на них.
15 вересня 2023 року на відділення ТВППТ завітали сервісні інженери ТОВ “ХІМЛАБОРРЕАКТИВ” Соляник Євген і Пахота Микита для проведення навчання по роботі з приладами.

Педагогічний ОСКАР – 2023

В рамках круглого столу-презентації за результатами Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2023», що проводить ДУ НМЦ ВФПО, 14 вересня Катерина Городник представила свою роботу “Скрінкастинг лабораторних робіт дисципліни «Комп’ютеризація сільськогосподарського виробництва»”, яка посіла І місце у номінації Інноваційні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти закладу фахової передвищої освіти. Доповідач продемонструвала навчальні відео виконання завдань лабораторних робіт з дисципліни «Комп’ютеризація сільськогосподарського виробництва» для студентів спеціальності 211 «Ветеринарна медицина», як за допомогою встановлених комп’ютерних програм, так і за допомогою додатків мобільних пристроїв та хмарних технологій. Особливістю є те, що представлені скрінкасти демонструють виконання тієї чи іншої лабораторної роботи не лише у встановлених на комп’ютері або ноутбуці програмах MS Office, а й учать використовувати хмарні технології та онлайн-інструменти. Таким чином, здобувачі освіти мають можливість обирати та переглядати потрібне навчальне відео й виконувати завдання, зокрема, за допомогою встановлених додатків, наприклад, Canva, Jamboard, Документи і т.д., на власному мобільному пристрої.
Щиро дякую ДУ НМЦ ВФПО за високу оцінку моєї роботи.

Виховна година

12 вересня для студентів гуртожитків була проведена виховна година “Безвихідних ситуацій не буває” приурочена до Всесвітнього дня запобігання самогубствам.
Мета виховного заходу – допомогти студентам зрозуміти суть та цінність життя; розвивати в молоді уміння бачити в життєвих негараздах тільки тимчасові труднощі і бажання долати їх.
Наші життєві невдачі – це падіння, подібні до падінь дитини, яка вчиться ходити. Після них треба вставати і, отримуючи досвід подолання страждань, впевнено іти далі. Як би нам не було погано, завжди знайдеться людина, якій ще гірше, яка потребує нашої допомоги і підтримки. Ми потрібні іншим людям: нашим рідним, близьким і навіть незнайомим. Життя це не тільки веселощі, але іноді і скрута, і сум. Обговорюйте свої проблеми, не вважайте ганебним про­сити допомоги, женіть геть важкі думки, не намагайтеся досягти бажаного, шантажуючи інших власним життям. Бережіть себе, життя своїх близьких, будьте здорові і любіть життя і не забувайте безвихідних ситуацій не буває.

Профорієнтаційна робота

Вибір професії, вступ до закладу освіти – одне з найбільш відповідальних рішень, які приймає людина у житті. Це вибір свого місця, подальшого шляху навчання і праці, широкі можливості для самореалізації.
Для ознайомлення учнів 9-х класів зі спеціальностями ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України», викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та ІТ Городник К.В. і Грицак В.О. 12 вересня 2023 року відвідали ОЗО Немішаївський ліцей №2.
Провели інформаційну бесіду про освітню діяльність в коледжі, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців та матеріально-технічну базу закладу. Роздали рекламні буклети.
Дякуємо адміністрації ліцею: директору Аліні Володимирівні Федоренко та заступнику директора з навчально-виховної роботи Наталії Севастянівні Поліщук за гостинність і сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи.

Посвята у студенти першокурсників Немішаївського коледжу

04 вересня, у Немішаївському фаховому коледжі святковий день – коледжанська родина приймає нову когорту першокурсників. З нагоди Дня знань відбулася урочиста посвята в студенти.
День знань – це день, з якого починається дорога в майбутнє, це можливість відкрити світ пізнання, це перший крок на шляху до майбутньої успішної кар’єри.
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати і провести урочисті заходи! Дякуємо нашим захисникам за спокійне небо!
На урочистості завітали поважні гості: Ольга Василевська-Смаглюк – народний депутат України, Данило Мавлянов – голова Бучанської військової адміністрації, Олена Лазутіна, військові, отець Ярослав, батьки, друзі.
У вітальному слові директор коледжу Володимир Альохін подякував благодійникам, друзям за надану допомогу, студентам побажав: «Вчіться, щоб знати, діяти жити. Упевнений, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Завжди будьте активними у громадському житті. І завжди пам’ятайте наших Героїв і Захисників, завдяки кому ми можемо працювати і навчатися».
Багато щирих і теплих побажань зичили студентам гості свята. Ольга Василевська-Смаглюк побажала мріяти і втілювати свої прекрасні мрії в життя. Адже саме студентство – це майбутні фахівці, які розбудовуватимуть Україну. За традицією Отець Ярослав благословив студентів, окропивши освяченою водою, побажав успіхів і наснаги в навчанні. Дорогі студенти! З Днем знань! Бажаємо вам неймовірних захопливих емоцій і вражень від навчання в коледжі, здоров’я, натхнення, оптимізму, ентузіазму, сміливості, наполегливості, рішучості, бадьорості! Творіть, прагніть, мрійте, вивчайте нове! Адже сила – в знаннях! Хай цей навчальний рік буде переможним, успішним і плідним!
Все буде Україна!

Практична підготовка студентів

Студенти відділення «Ветеринарна медицина» ВСП «Немішаївський фаховий коледж» отримують фахові компетентності на власних базах навчального закладу: НВЛ «Тваринництво», НВЛ «Зооцентр», ВК Vet House.
Впродовж 28.08-1.09.23р. студенти 3-4 курсів разом з викладачами фахових дисциплін взяли участь в обстеженні поголів’я великої рогатої худоби НВЛ «Тваринництво» на субклінічний мастит. Проведено діагностику вагітності різними методами. Студенти з великим бажанням і зацікавленістю приймали безпосередню участь у проведенні УЗД тварин.
Взята кров від хворих тварин досліджувалася у ветеринарній клініці Vet House на сучасному обладнанні. Визначено біохімічні та гематологічні показники.
За результатами досліджень оформлено звітну документацію.

Збір вторсировини

Студентська рада ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України” виявила ініціативу та соціальну відповідальність, організувавши збір кришечок та пластикових пляшок для створення протезів військовослужбовцям, які втратили кінцівки захищаючи Україну.
Ця ініціатива покликана полегшити повсякденне життя захисників, що постраждали під час бойових дій та допомогти їм повернутися до активного способу життя. 
Збір вторинної сировини важливий крок у збереженні ресурсів та зменшенні негативного впливу на навколишнє середовище. Відновлення та переробка вторинної сировини допомагає ефективніше використовувати ресурси, зменшуючи потребу у нових матеріалах і енергії.
Закликаємо всіх долучитись до благородної справи.
Слава Україні!

Практичне заняття з основ медичних знань

Для студентів ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України” обов’язковим є вивчення предмету “Захист України”.
Крім теоретичних лекцій також із студентами проводяться практичні заняття.
Щоб стати хорошим фахівцем необхідно знати не лише теорію, а й вміти застосовувати теоретичні знання на практиці.
Сьогодні на практичному занятті з ” Основ медичних знань”, студенти групи М-31 під керівництвом викладача Ірини Шатохіної відпрацьовували техніку накладання пов’язок.
Особливо зараз , у наш час, як показали реалії сьогодення, отримані навики на таких практичних заняттях, можуть врятувати життя людині та уберегти від ускладнень.
Практичне заняття , як бачимо , пройшло успішно…

Серпнева щорічна освітня конференція

Директор Немішаївського фахового коледжу Володимир Альохін взяв участь у Серпневій щорічній освітній конференції, що проходила 25 серпня 2023 року за участі Міністра освіти і науки України Оксена Лісового.
Конференція стала платформою для об’єднання фахівців із різних галузей освіти, державних лідерів, міжнародних партнерів, педагогів, керівників закладів освіти, представників громадських організацій та молоді.
Учасники обговорили стратегічні напрями розвитку сучасної освіти, зокрема потенціал коледжів майбутнього, вплив диджиталізації і штучного інтелекту на освітній процес та багато інших актуальних питань.
Виступаючи перед поважною аудиторією, Володимир Ілліч наголосив на необхідності збереження в системі освіти фахових коледжів і координації мережевої взаємодії. Зауважив, що фаховий коледж – це ресурсний центр, центр практикоорієнтованого навчання, центр неперервної освіти, що формує модель вертикальної інтеграції неперервної освіти.
Сподіваємося, що дійсно вдасться побудувати таку систему освіти, яка здатна формувати професійних і щасливих людей для нової успішної процвітаючої України!

З Україною в серці

Другий рік поспіль Україна відзначатиме річницю Незалежності в умовах воєнного стану.
День незалежності України віддзеркалює одвічне прагнення українського народу до єдності, суверенності та самостійності.
Урочистий мітинг «З Україною в серці» з нагоди державних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України проведено 22 серпня у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБІП України». Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять про Героїв, які виборювали і виборюють сьогодні право жити у вільній, незалежній Україні.
Наш колектив – це маленька частинка народу багатомільйонної України, який прагне миру, добра, успіху і процвітання рідній державі!
Віримо – ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Вдячність за роботу

Літо – гаряча пора для працівників навчально-виробничого підрозділу ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України». Адже необхідно встигнути заготовити необхідну кількість кормів для потреб навчально-виробничої лабораторії «Тваринництво».
Силос – основний соковитий корм для тварин в зимовий період, коли так не вистачає зелених кормів. Заготівля силосу – це кропіткий і тривалий процес. На кожному етапі закладання силосу Беренда Н.Є., завідувач навчально-виробничої лабораторії «Рослинництво», ретельно стежить, щоб технологічно правильно виконувалися всі роботи для отримання якісних кормів.
Адміністрація коледжу і особисто директор В.І. Альохін висловлює щиру вдячність тим працівникам коледжу, які були задіяні в заготівлі кормів і не рахувалися з особистим часом, а працювали і в будень, і в свято.
Велика вдячність за сумлінну працю майстрам виробничого навчання, які забезпечили транспортування сировини – Атаманов А., Юрченко В., Ананченко С., Івашко Д., Перевозник С., Бебко С., Костюченко В..
Активно попрацювали і забезпечили прийом зеленої маси Латушко О., Курята М., Удовенко Д., Матрущенко О., Петрушенко О., Атаманчук В., Левченко О., Борисов Р., Мельник В.. Спасибі за допомогу Дзюбанчуку О., Титенку Г., Сютковському П., Сергієнко Б., Галицькому М., Лисиці О., Сіменик М.. Особлива вдячність в.о. заступника директора Мельнику О., завідувачу навчально-виробничої практики Цаху В., Корнієнко В.,Ювхимович О.. Директор коледжу Альохін В.І. особливі слова подяки висловлює агрофірмі Княжичі та особисто Мазурко О.Г. за надану техніку, а також комбайнеру Рудому Р.. Глибока вдячність керівнику ПМК-6 Шуляренку В.В. за наданий бульдозер та виконавцю робіт Свинцицькому В. Вдячні працівникам їдальні Шило Л., Бачинській Н., які під керівництвом Малоєд Ю. забезпечили смачне харчування працівникам на виробництві. Завдяки старанності наших працівників та допомозі друзів було заготовлено достатню кількість зелених кормів – з 83 га зібрано і закладено на зберігання 2503 т якісного силосу. При такій організації роботи наші корівки матимуть поживний і смачний корм на цілу зиму.
Всі працюємо на покращення матеріально-технічної бази рідного коледжу, НУБІП України, заради розвитку економіки України🇺🇦

Навчання у виробничих умовах

Послідовність технологічних процесів у заготівлі силосу є надважливою!
Студенти Немішаївського фахового коледжу – майбутні фахівці в галузі виробництва і переробки продукції тваринництва мали змогу під керівництвом директора коледжу Володимира Ілліча особисто взяти участь у всіх основних процесах заготівлі соковитого корму, який є основним в раціоні великої рогатої худоби у стійловий період.
Варто відмітити, що директор коледжу В.І.Альохін особливо слідкує за виконанням практичної складової навчання і дбає про те, щоб студенти не лише знали, а й вміли виконувати всі технологічні процеси. Адже міцні теоретичні знання і практичні навики – це запорука успіху майбутніх висококваліфікованих спеціалістів

НАДАННЯ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ НС

На сьогоднішній день ведення бойових дій на території України створює постійний ризик ураження населення різними видами зброї.
За цих умов кожен з нас повинен мати певні знання та навички, які допоможуть вижити після вогнепальних уражень.
Переважна більшість поранень від вогнепальної зброї супроводжується максимальною кровотечею.
Щоб зупинити таку кровотечу кожен з нас має володіти певними знаннями та навиками.
Тому, у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» в період з 16.08.2023 по 18.08.2023 викладачем циклової комісії фізичного виховання та захисту України Шатохіною І.В. були проведені практичні заняття зі студентами 2, 3,4 курсів, які були спрямовані на поглиблення знань та практичних навиків з надання домедичної допомоги при різних видах пораненнях та швидкої зупинки кровотечі.

Приватно-державне партнерство - запорука розвитку сучасної освіти

16 серпня 2023 року відбулася зустріч адміністрації Немішаївського
фахового коледжу з представниками Ради роботодавців відділення «Технологія
виробництва і переробки продукції тваринництва». До нас завітала Лариса
Мітіогло – керівник ДП «ДО “Нива”» Інституту розведення і генетики тварин
імені М.В.Зубця НААН України».
Директор Володимир Альохін ознайомив гостей з новими здобутками і
напрацюваннями колективу в плані матеріально-технічного забезпечення
коледжу. Обговорили питання готовності закладу освіти до нового
навчального року, проаналізували результативність співпраці приватно-
державного партнерства. Розглянули перспективні плани залучення наших
студентів до проходження практики на базі підприємства та питання участі
роботодавців у оновленні і поліпшенні освітньо-професійних програм
підготовки фахівців зі спеціальності «Технологія виробництва і переробки
продукції тваринництва». 

 Були внесені конкретні пропозиції щодо поліпшення навчальних планів. Гості дали високу оцінку рівню матеріальної забезпеченості спеціальності і коледжу загалом, поспілкувалися зі студентами щодо майбутнього їх працевлаштування. Для розвитку співробітництва в освіті важливим є взаємна зацікавленість закладів освіти та роботодавців у підготовці висококваліфікованих кадрів, чиї знання, уміння й професійні компетенції відповідатимуть вимогам сучасної інноваційної економіки. 
 Олена Кищук, практичний психолог.

Навчальний рік – розпочався!

Завирувало, зашуміло життя в Немішаївському студмістечку. Адже 08 серпня 2023 року Немішаївський фаховий коледж приступив до навчання. На заняття вийшли студенти перевідних курсів, а першокурсники розпочнуть традиційний навчальний рік з вересня.
Зазвичай перед новим навчальним семестром адміністрація коледжу проводить організаційні збори зі студентами всіх спеціальностей.
Головними питаннями цьогорічних зустрічей стали:
✅питання безпеки. В умовах правового режиму воєнного стану наявність безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу
✅першочергове завдання адміністрації закладу освіти.
✅техніка безпеки
✅якість знань
✅відвідування занять
✅відпрацювання практичної складової
✅правила поведінки в гуртожитках
✅позаурочна діяльність
✅культурно-масова та спортивна робота 
 Ці та інші питання розглянуто на зустрічі зі студентами кожного відділення. Завідувачі відділеннями, куратори та директор коледжу В.І.Альохін наголошували, що адміністрація коледжу несе відповідальність за збереження життя всіх учасників освітнього процесу, а дотримання правил безпеки – обов’язок студентів. Дякуємо ЗСУ за те, що маємо можливість навчатися і працювати. 
 
Щиро віримо в нашу Перемогу!

Курси Ecosoft

4 липня 2023 року викладачі відділення «Електрифікація і автоматизація
сільського господарства» розпочали роботу на курсах підвищення кваліфікації
для фахівців товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-виробниче
об’єднання “Ecosoft”.
Заняття з фахівцями проводяться викладачами відділення Ковтуном П.М.,
Самойленком П.Г. та Тищенком В.В. в навчальному класі об’єднання після
завершення робочого дня.
Ecosoft – фінансово стабільна компанія, яка вже 26 років виробляє якісні
продукти для очищення води, грунт ґрунтуючись на багаторічному досвіді в
промисловості. Асортимент продукції Ecosoft дуже великий – він включає в себе як малогабаритні вироби для побутового використання, так і системи, які використовуються в промисловості. Перше заняття курсів на тему «Електричні кола» провів викладач відділення Ковтун Петро Михайлович. Він в доступній формі доніс до слухачів навчальний матеріал лекції та відповів на їхні запитання.

Захист дипломів: Електрифікація і автоматизація с.г.

В період з 22 – 27.06.2023 р. успішно пройшов захист Дипломних проектів на денному відділенні “Електрифікація і автоматизація с.г” за спеціальністю “141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” ОКР молодший спеціаліст, ОПС фаховий молодший бакалавр. Кожен студент показав набуті знання та уміння на високому рівні.
Вітаємо наших студентів з успішним захистом, та бажаємо плідної професійної діяльності! Нехай ваш диплом та знання, які Ви отримали, стануть Вам в нагоді та принесуть шалений успіх в подальшому житті!

Захист дипломів: Транспортні технології

У житті кожного студента на фінішній прямій навчання наступає хвилюючий день, який, власне і стає підсумком всіх років, проведених в ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» – день захисту дипломних проєктів.
З 26 по 27 червня 2023 року відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання» ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України”.
Захист дипломних проєктів пройшов вдало, і кожен студент творчо та на високому професійному рівні показав набуті в стінах нашого навчального закладу знання, уміння та навички.
Наполеглива праця майбутніх фахівців протягом навчання в коледжі дала успішні результати. Члени державної комісії залишилися задоволені відповідями випускників та відмітили високий рівень знань майбутніх інженерів з безпеки дорожнього руху.

Запашному Вкраїнському короваю бути!

Миронівський інститут пшениці імені В.М.Ремесла Національної академії аграрних наук України провів Всеукраїнський День поля – 2023 на демонстраційному полігоні інституту в селі Центральне.
Делеговані працівники коледжу Григорян Л.В., Мельник О.В., Ювхимович О. на чолі з директором Альохіним В.І. відвідали цей науково-практичний захід, де змогли ознайомитись з новими сортами озимих та ярих зернових культур.
Серед озимих пшениць виділились сорти зимостійкі, стійкі до вилягання, високоврожайні – Валенсія, Естафета Миронівська, Фортуна, Носівочка; із сортів тритикале озимого найкращі – Мироносець, Славетне, Щедре носівське; озимого ячменю – Стратег. Серед ярих зернових кращі показники мають: ячмінь- Шарм, Люкс; пшениця – Елегія Миронівська, Олександра.
Захід проводився на високому науковому рівні; залучені керівники, науковці та підприємці з різних куточків України.
Дякуємо директору інституту Олександру Демидову за його почесну працю, вміле керівництво, наполегливість і любов до рідної землі та всім працівникам, які брали участь в організації та проведенні даного свята.
Миронівські сорти – запорука гарного врожаю!

День відкритих дверей

24 червня Немішаївський фаховий коледж НУБіП України гостинно зустрічав учасників заходу «День відкритих дверей». Цей день є чудовою нагодою ознайомитися з коледжем та отримати більше інформації про навчання та умови вступу, все про вступну кампанію, студентське життя, та інші аспекти. До коледжу завітали учні випускних класів зі своїми батьками та всі бажаючі. У вітальному слові директор коледжу Володимир Альохін яскраво висвітлив різні сторони життя коледжу, його розвиток та багату історію. Директор наголосив, що у адміністрація коледжу надзвичайно важливу увагу приділяє безпеці студентів, у трьох гуртожитках коледжу облаштовано укриття, що відповідають всім вимогам. Важлива увага приділяється удосконаленню навчальної практики, співпраці з роботодавцями. Володимир Ілліч відзначив важливу роль студентського самоврядування в житті коледжу, розповів про будні та дозвілля наших студентів, побажав яскравих емоцій від участі в майстер-класах та екскурсії територією. На захід завітав представник НУБіП України Олександр Санченко, який наголосив на перевагах навчання в Немішаївському коледжі: потужна матеріально- технічна база та кваліфіковані викладачі закладу; гарна транспортна розв’язка; гарний безпековий фактор та можливість у майбутньому продовжити навчання у НУБіП України. Побажав успішно скласти іспити та співбесіди і стати студентом саме Немішаївського фахового коледжу.

Тетяна Лукерченко – відповідальний секретар приймальної комісії ознайомила зі спеціальностями, розкладом вступної кампанії та особливостями електронного вступу 2023 року. Важливу увагу Тетяна Петрівна приділила саме електронним кабінетам , мотиваційним листам та ін. На відділеннях гостям заходу провели різноманітні фахові майстер-класи, під час яких завідувачі відділень та викладачі більш детально презентували особливості освітньо-професійних програм. Сподіваємося, що отримані сьогодні емоції та позитивні враження від перебування в коледжі допоможуть впевнитися в правильному виборі майбутнього фаху і обов’язково стати студентом ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»! Велика вдячність ЗСУ за надану можливість молодим людям планувати свою майбутню освітню кар’єру!
 Все буде Україна! Віримо в Перемогу!

Захист дипломних проєктів

20 та 21.06.2023 р. успішно пройшов захист Дипломних проєктів на денному та заочно- дистанційному відділенні за спеціальністю
“141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” ОС «бакалавр». Захист Дипломного проєкту є важливим етапом в отриманні вищої освіти. У процесі захисту Ви представляли свої проєкти комісії, в складі якої були: голова комісії – кандидат технічних наук, доцент – Чуєнко Роман Миколайович, члени комісії: кандидат технічних наук, доцент – Коробський Володимир Вікторович, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, доцент – Голодний Іван Михайлович.
Шановні студенти, ми щиро вітаємо Вас! Бажамо успіхів у вашій кар’єрі. Нехай ваш диплом та знання, які Ви отримали, стануть Вам в нагоді та принесуть шалений успіх у подальшому житті!

Атестація здобувачів освіти на відділенні "Ветеринарна медицина"

На відділенні «Ветеринарна медицина» ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» з 19 червня по 21 червня 2023 р. було успішно проведено атестацію здобувачів фахової передвищої освіти. Перед початком іспиту до студентів-випускників звернувся голова ДЕК, к.вет.н., доцент кафедри епізоотології факультету ветеринарної медицини НУБіП України В.М. Шевчук. Віктор Миколайович побажав студентам успіхів у здачі державних іспитів та запросив їх продовжувати своє навчання в одному з найкращих навчальних закладів – НУБіП України на факультеті ветеринарної медицини. На іспитах були присутні директор навчального закладу В.І. Альохін та заступник директора з навчально-методичної роботи О.П. Вергелес. Кваліфікаційний іспит з незаразної патології було проведено у змішаному форматі. Студенти показали належний рівень фахових знань та професійних компетентностей. Бажаємо нашим студентам успішно дійти до фінішу та застосовувати свої набуті у коледжі професійні знання та навики під мирним небом України.

захист щоденників

15 червня 2023 року студенти спеціальностей 051 «Економіка», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 231 «Соціальна робота» успішно захистили переддипломну практику. Завершальним етапом підготовки фахових молодших бакалаврів зазвичай є атестація у формі кваліфікаційного іспиту. Згідно з навчальним планом, перед цим передбачається проведення переддипломної практики, головна мета якої – закріплення і поглиблення одержаних в процесі навчання умінь і навичок майбутньої професії. За тиждень до захисту студенти свої матеріали передали науковим керівникам, які перевірили їх і виставили попередні оцінки. 15 червня 2023 року відбувся офіційний захист переддипломної практики, в якому взяли участь усі студенти денної форми навчання. Надзвичайно приємне враження залишили виступи Дзюби Вікторії, Костянтина Мороза, Федоренко Вікторії, Заєць Марії, Гацай Юлії, Титенко Світлани, Кожан Анни, Стехуна Назарія, Вікторії Шень та Андреєвої Каріни, які засвідчили і високий рівень їх знань та отриманих практичних навичок, а також навички оформлення результатів своєї діяльності, тому їхня практика була оцінена на «відмінно». Зрештою, всі студенти показали належний рівень фахової готовності, свідченням чого є оцінки «5» і «4», отримані ними за цей вид роботи. Є надія, що й складання кваліфікаційного іспиту теж буде так само успішним.

захист дипломних проектів "етсмо"

14 та 15 червня 2023 року відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальності 208 “Агроінженерія” ОС “бакалавр” на відділенні “Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання “.
Для проведення захисту дипломних проектів була створена кваліфікаційна комісія в складі голови комісії д.т.н., доцента, завідувача кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві НУБіП України – Хмельовського Василя Степановича та членів комісії – Новицького Андрія Валентиновича та Шатрова Руслана Володимировича.
Навіть в такий хвилюючий момент наші хлопці завжди на позитиві. Ми бажаємо Вам подальших успіхів у Вашій кар’єрі агроінженера та в усіх майбутніх починаннях. Нехай ваш диплом та знання, які ви отримали, використовуються для розвитку аграрної сфери та сприяння сталому розвитку сільського господарства.

захист дипломних проектів "агроінженерія"

14.06.2023 р. успішно пройшов захист Дипломних проектів на заочно-дистанційному відділенні за спеціальністю “Агроінженерія” ОС «бакалавр». Захист дипломних проектів є важливим кроком у завершенні освітньої програми. Ви зробили великий крок у своїй освітній кар’єрі. Захист Дипломного проекту є важливим етапом в отриманні вищої освіти. Він дає можливість продемонструвати ваші знання, навички та досягнення в галузі агроінженерії. В процесі захисту Ви представляли свої проекти комісії, яка складалась з голови комісії д.т.н., доцента, завідувача кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві НУБіП України – Хмельовського Василя Степановича та членів комісії – Новицького Андрія Валентиновича та Шатрова Руслана Володимировича. Ваш успіх свідчить про Вашу велику працездатність, вивчення та розуміння предметної області агроінженерії. Ви заслуговуєте на визнання за ваші зусилля та досягнення. Ми бажаємо подальших успіхів у Вашій кар’єрі агроінженера та в усіх майбутніх починаннях. Нехай ваш диплом та знання, які ви отримали, використовуються для розвитку аграрної сфери та сприяння сталому розвитку сільського господарства.

технологічна практика

Сир – це молочний продукт, який має сотні різних текстур та смаків. Поживність та смак сиру залежить від того, як його роблять і яке молоко при цьому використовують. Сир – чудове джерело білків, кальцію та ряду інших поживних речовин. Моцарела (mozzarella) – м’який білий сир з високим умістом вологи. Походить з Італії. Зазвичай моцарелу роблять з молока італійських буйволів чи корів. У ній мало натрію та калорій порівняно з більшістю інших сирів. У моцарелі такожо є бактерія, що діє як пробіотик, включаючи штами Lactobacillus casei і Lactobacillus fermentum. Дослідження показують, що ці пробіотики можуть покращувати здоров’я кишківника, підвищувати імунітет та боротися з запаленнями у вашому тілі. Студентська крафтова моцарела з італійським присмаком. Студенти групи ХТ-31 відділення ТВППТ ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України” під час технологічної практики вивчили особливості виробництва м’яких сичужних сирів та власноруч і під керівництвом завідувача лабораторії «Технологія молока і молочних продуктів» Деремед Інни Олегівни та лаборанта Купраш Любов Олександрівни виготовили сир по типу «Моцарела». Визначивши органолептичні та фізико-хімічні показники готової продукції, студентами, був зроблений висновок щодо відповідності сиру «Моцарела» нормативним документам та було проведено дегустацію під час якої вони навчилися відчувати сир, розрізняти смакові й ароматичні відтінки, оцінювати текстуру сирного тіста.

Виховний захід до Міжнародного дня друзів

Вітаємо з Днем друзів!!!

Нехай у житті поруч завжди буде друг, здатний вислухати, допомогти і підтримати. Щоб ви не знали тяжкості самотності і будь-яку подію, як радісну, так і сумну, могли розділити зі справжніми друзями
Викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та ІТ Городник К.В. та Ніколаєнко А.І. провели 9 червня 2023 року для студентів першого курсу виховний захід до Міжнародного дня друзів, який присвячується друзям і близьким людям, які завжди підтримають і допоможуть у біді. Вперше День друзів відзначили в США у 1935 році. Тоді американський Конгрес вирішив призначити першу неділю серпня Національним днем дружби. У 1958 році ООН теж вирішила відзначити День друзів, однак конкретної дати для святкування так і не обрали. Тому неофіційною датою цього свята по всьому світу стало 9 червня. Дружба завжди була великою цінністю у житті людини, адже відшукати по справжньому вірного друга вважається удачею. Дружбу можна легко втратити, але хто шукає – знаходить, адже дружба ні до чого не зобов’язує і зобов’язує до всього. Щоб нагадати людству про важливість друзів, навчити цінувати вірність і опору, яку нам надають ці люди, і було створено тепле свято – День друзів. Тож давайте нагадаємо своїм друзям, які вони важливі для нас. І подякуємо їм за те, що вони є у нашому житті, особливо в такі тяжкі моменти для нашої держави.

Приймальна комісія готується до роботи!

На нараді 09.06.2023 члени приймальної комісії Немішаївського фахового коледжу розглядали важливі питання щодо організації роботи під час вступної кампанії 2023 року. Було обговорено та узгоджено план роботи приймальної комісії. Відповідальний секретар приймальної комісії Лукерченко Т.П. провела детальні роз’яснення щодо правил прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2023 році.

Зокрема, були розглянуті такі питання:                                                                    Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання;                                                                                                                  Порядок реєстрації заяв та документів для участі у конкурсному відборі на навчання до закладів фахової передвищої освіти;                                          Рейтингові списки вступників та рекомендації до зарахування;                      Особливості прийому на навчання іноземців та осіб без громадянства до закладів фахової передвищої освіти України.

Сподіваємося, що новий навчальний 2023-2024 рік буде мирним, спокійним, успішним! Немішаївський фаховий коледж чекає на своїх абітурієнтів! 

Гуманітарна допомога постраждалим на Херсонщині

Скільки б випробувань не випало на долю українців – однак вони залишаються українцями – надзвичайно добросердними, людяними, співчутливими, чуйними. Очевидно, що після руйнування Каховської ГЕС в душі кожного з нас кипить люта ненависть до російських окупантів. Чи є межа їхньої ницості, їхньої нікчемності??? Напевно немає… Так як немає межі доброті і милосердю українців! Тому що з перших хвилин Каховської трагедії наші люди кинулися збирати продукти харчування, воду, ліки, речі… – все те, чого окупанти позбавили херсонців.

Колектив Немішаївського фахового коледжу як і вся Немішаївська громада не залишилися осторонь біди. Дуже оперативно і дружно долучилися до збору коштів для надання гуманітарної допомоги постраждалим на Херсонщині! Були придбані продукти харчування та засоби гігієни: вермишель, консерви, борошно, цукор, сіль, гречка, рис, олія, паштети, печиво, вафлі, цукерки, чай, пральний порошок, мило, шампунь та ін. Люди, які пережили жахіття окупації, добре знають ціну допомоги ближнього!

Ми здолаємо ворога! ПЕРЕМОГА буде за нами!!!!

Сучасні заклади освіти 2023

На засіданні педагогічної ради Немішаївського фахового коледжу 01 червня 2023 року розглядали не лише важливі питання організації освітньої діяльності, а й були приємні сюрпризи.Олена Матушевська – завідуюча кафедрою управління освітою Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів вручила директору коледжу Володимиру Альохіну Золоту медаль за участь у Чотирнадцятій міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти 2023”.

Особливі відзнаки Національної академії педагогічних наук – Сертифікати доповідача – отримали викладачі Криворучко Я.С., Городник К. В., Голуб Р.А., Поліщук О.М. та заступник директора Вергелес О.П.

Ніякі перешкоди не завадять нашим освітянам продовжувати свою викладацьку та наукову діяльність.

Все буде Україна!

Районний етап гри "Сокіл" ("Джура")

29 травня 2023 року на базі Немішаївського фахового коледжу проводився районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)
Змагалися переможці територіального етапу, дві найсильніші команди матимуть честь представляти Бучанський район на обласному етапі гри «Сокіл» («Джура»).
Метою проведення гри є національно-патріотичне виховання молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування активної громадянської позиції та готовності до захисту України.
Конкурс строю та пісні «Впоряд», стрільба з пневматичної зброї, туристсько-спортивна «Смуга перешкод», інтелектуальна гра-вікторина «Відун», інші конкурси – в таких фізично-спортивних, інтелектуальних, військових, патріотичних звитягах боролися команди за перемогу. Всі учасники змагань уже є переможцями, адже усвідомили головне – свою патріотичну громадянську позицію, любов до України, відданість ідеалам козацької звитяги! Дякуємо ЗСУ за захист! Дякуємо нашим мужнім захисникам за демонстрацію техніки і зброї, за цікаві військові майстер-класи, за те, що ВИ є! І навіть дві повітряні тривоги за день не змусили дітей злякатися, а навпаки, розпалили вогонь змагання.
Заради наших дітей – таких відважних, розумних, сміливих, вправних – Україна обов’язково переможе!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Тренінг з підготовки проєктних заявок

Заступник директора з навчально-методичної роботи ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» Вергелес О.П. 23 травня 2023 року прийняв участь у тренінгу з підготовки проєктних заявок за напрямом «Розвиток потенціалу професійної освіти» (CBVET) Програми ЄС Еразмус+.

Захід організовано Директоратом професійної освіти МОН України у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні та Командою підтримки реформ МОН України в межах Тижня професійної освіти в Україні.

Участь у тренінгу узяли 17 представників закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти з Києва, Житомира, Бердичіва, Немішаєва, Чернівців, Козятина, Вінниці, Запоріжжя та Білої Церкви. В межах тренінгу учасники мали змогу презентувати проєктні ідеї для отримання зворотного зв’язку та розробити проєктні концепти за координації тренерів.

Технологічна практика в органах соціального захисту

«Немає більшої радості чи більшої нагороди, ніж вносити фундаментальні зміни в чиєсь життя» – нехай це твердження лежить в основі роботи соціального працівника як професії, спрямованої на покращення й підтримку людей та суспільства. 

У сучасному світі, де існує безліч соціальних викликів і проблем, професія соціального працівника стає надважливою. Вона сприяє створенню більш справедливого, рівного та гуманного суспільства, де кожна людина має можливість реалізувати свій потенціал та жити достойно. Фундаментальне значення у роботі соціального працівника мають знання і досвід, на них ґрунтується вміння впливати на інших людей. Навички тактовного надання підтримки, встановлення зворотного зв’язку, послідовність і наполегливість, терпеливість і витримка, щира зацікавленість, спрямовані на досягнення змін у поведінці та стосунках між соціальним працівником і клієнтом, вміння бачити зажди клієнта з усіх боків, а не окремі симптоми чи аспекти – це досвід, який приходить безпосередньо на робочому місці. Саме такого досвіду набувають студенти спеціальності 231 «Соціальна робота» відділення «Аграрний бізнес» ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України”під час проходження технологічної практики в різних закладах соціальної служби та осередках соціального захисту. Коло роботи наших студентів з клієнтами досить різноманітне: служби соціального захисту населення, реабілітаційні центри, служби соціальної підтримки, будинки-інтернати, школа волонтерів тощо. На практиці студенти можуть остаточно впевнитись у правильності обраного фаху, де вони не тільки здобувають досвід роботи з клієнтами, вміння вести соціальні інтервенції, розробляти та реалізовувати соціальні програми та проекти, а й перевірити себе на наявність емпатійної складової та свідомому бажанні допомагати іншим вирішувати їхні соціальні проблеми. Соціальна робота є найкращим можливим втіленням креативної енергії, адже поєднує в собі фахові знання з психології, соціології, правові аспекти соціального захисту, теорію та методику соціальної роботи, уміння спілкуватися та надавати інформацію, оцінювати потреби та представляти інтереси людини, підвищувати її можливості та сприяти розвитку, створювати “мережу допомоги” та керувати процесом допомоги. Соціальна робота невідривна від суспільства і спрямована на усі його проблемні прошарки. Тому необхідність у соціальній роботі існуватиме, доки існує суспільство, навіть за найвищого його розквіту, а особливо зараз, коли значно зростає кількість людей, які потребують соціального захисту і підтримки. Циклова комісія соціальної роботи і фінансово-економічних дисциплін

Сировар – більше покликання, аніж професія

 Сировар – більше покликання, аніж професія. Сировари займаються своєрідною творчістю, адже, щоб отримати усі можливі види сиру, вони використовують лише один головний інгредієнт – молоко. І саме таких майстрів готують у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України».
Студенти ІII курсу спеціальності 181 «Харчові технології» в умовах навчально-виробничої лабораторії «Технологія молока і молочних продуктів» під керівництвом викладача Катерини Козачок і завідувач лабораторії Інни Деремед проходять практичну підготовку для одержання робітничої професії «Сировар». 
Студенти здобувають практичні навички з дослідження показників якості молока – сировини з навчально-виробничої лабораторії «Тваринництво». З особливою цікавістю студенти визначають характер і міру фальсифікації молока та молочних продуктів, закуплених в торговій мережі, їх натуральність, наявність сировинних складових, що їм невластиві. Під час другого етапу практичної складової студенти-технологи на власний смак і фантазію виготовляють молочні продукти та, визначивши їх органолептичні та фізико-хімічні показники, робили висновок щодо відповідності їх нормативним документам. Студенти спільно з викладачами проводять дегустацію готової продукції та оцінюють перші свої технологічні звершення. Студенти Немішаївського фахового коледжу, отримуючи додаткову професію сировара, також і опановують секрети виготовлення смачного якісного сиру. Адже, сировар – це професія захоплива та творча, хоча і дуже кропітка праця. «Сир – це як картина, а сировар – це художник”, – запевняють власники сироварень.

"Здорова Україна"

Вища ліга спортивних ігор “Здорова Україна”🏀⛹️‍♀️🥇
Гарного сонячного травневого дня Немішаївський фаховий коледж гостинно зустрічав учасників Спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна»».
25 травня 2023 року на спортивній базі коледжу проводився етап «Вища ліга» серед дітей Бучанського району.
Фізкультурно-оздоровчий захід організовано за сприяння Київської обласної державної (військової) адміністрації.
Почесними гостями спортивного свята поряд з директором коледжу Володимиром Альохіним стали Ярослава Тростянська – директор департамену освіти і науки КОДА, Анатолій Ільченко – начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Євген Рибалко – заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації, Леся Дяченко – начальник відділу гуманітарного розвитку, Володимир Фесенко – завідувач сектору освіти, Сергій Виговський – завідувач сектору культури, молоді, спорту та туризму, Сергій Полішко – заступник голови Немішаївської селищної ради, Олена Лазутіна – начальник відділу освіти Немішаївської селищної ради. Всі гості побажали учасникам наснаги в змаганнях, чесної перемоги і подальших успіхів в навчанні і в спорті під мирним небом України. Змагання проводилися з таких видів спорту: легка атлетика, петанк, доджбол, малюкбол. Це свято дитинства, радості, здоров’я, драйву, здорового суперництва! Всі учасники – справжні переможці – отримали дипломи від Управління молоді і спорту КОДА.
Дякуємо ЗСУ за можливість проведення спортивних заходів для дітей!
Все буде Україна!🇺🇦

Виробнича переддипломна практика

Виробнича переддипломна практика як ефективний засіб підготовки студентів спеціальності «Економіка» до професійної діяльності
«Економіст – експерт, який завтра зможе пояснити, чому те, що він передбачив вчора, не відбулося сьогодні» (Лоуренс Дж. Пітер)
Економіст – це професія сучасності. Економісти затребувані скрізь, де потрібно планувати і розраховувати, де потрібно контролювати витрати коштів, аналізувати результати роботи діяльності та пропонувати шляхи вирішення проблемних ситуацій.
Практичний досвід є важливим для спеціальності економіста, адже допомагає розвивати навички, які потрібні економісту у робочому середовищі, знайомить з реальними викликами в сфері економіки, надає можливість побачити, як економічні проблеми вирішуються на практиці та як можна застосовувати економічні знання для знаходження оптимальних рішень.
Важливе місце в реалізації практичної складової процесу навчання посідає виробнича переддипломна практика. Під час її проходження студент може перевірити свій професіоналізм, має можливість вивчити реальні ситуації; перевірити знання, отримані під час навчання; самостійно приймати рішення, обґрунтовуючи їх доцільність перед керівником практики. Майбутній фахівець навчається субординації, роботі в колективі, отримує навички професійного спілкування. Студенти спеціальності 051 «Економіка» вдосконалюють навички проведення економічних розрахунків, складання бізнес-плану, проводять аналіз господарської діяльності виробничих підрозділів коледжу під час проходження виробничої переддипломної практики на базі бухгалтерії та планово-економічного відділу ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України». Разом з тим, така діяльність спрямована і на реалізацію дуальної освіти, адже частина студентів навчається в коледжі за дуальною формою, поєднуючи навчання з роботою в бухгалтерії. Роль професії економіста у сучасних реаліях зростає, він зобов’язаний передбачати наперед значення тих чи інших показників, побачити динаміку розвитку підприємства, інвестиційного проекту, застерегти керівника від неправильних дій. Робота з первинними та зведеними документами, регістрами обліку, звітністю дає можливість не тільки здійснювати розрахункову діяльність, а й застосовувати гнучкість розуму, аналіз і синтез, критичне мислення, які є невід`ємними складовими справжнього фахівця з економіки. Саме такого досвіду і набувають студенти групи ЕП-31 відділення «Аграрний бізнес» під керівництвом викладачів циклової комісії соціальної роботи і фінансово-економічних дисциплін у співпраці з працівниками бухгалтерії й економістами коледжу. Таким чином, практична підготовка робить економістів більш конкурентоспроможними на ринку праці, надаючи їм необхідний досвід, навички та знання для ефективної роботи у галузі економіки. Саме професія економіста дає змогу зсередини зрозуміти, які механізми спрацьовують в економічному житті суспільства, як ними можна керувати, щоб досягати максимальних результатів.                                      Циклова комісія соціальної роботи та фінансово-економічних дисциплін

День відкритих дверей в Немішаївському коледжі

Сонячного травневого дня Немішаївський фаховий коледж НУБіП України гостинно зустрічав гостей – учасників заходу «День відкритих дверей».
День відкритих дверей є чудовою можливістю ознайомитися з коледжем та отримати більше інформації про умови вступу та навчання, студентське життя та інші аспекти.
До коледжу завітали учні випускних класів Бородянського академічного ліцею, Бородянської гімназії, Новокорогодської гімназії, Новогребельської гімназії, Майданівської гімназії Бородянської селищної ради Київської області та всі бажаючі разом з батьками, загалом більше сотні гостей. 

 Захід відбувався в надзвичайно гостинній атмосфері. Директор коледжу Володимир Альохін у вітальному слові яскраво висвітлив різні сторони життя коледжу, його багату історію, розвиток. Зазначив, що надзвичайно важлива увага приділяється безпеці наших студентів – маємо облаштовані укриття в кожному гуртожитку ( а їх у нас три), удосконаленню навчальної практики, співпраці з роботодавцями. Голова студради коледжу Вікторія Бочко розповіла про будні та дозвілля наших студентів, роль студентського активу в житті коледжу, побажала яскравих емоцій від участі в майстер-класах та екскурсії територією. Відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна Лукерченко ознайомила зі спеціальностями, розкладом вступної кампанії та особливостями електронного вступу 2023 року. На відділеннях проводилися різноманітні фахові майстер-класи, під час яких завідувачі відділень та викладачі більш детально презентували особливості освітньо-професійних програм. І, як зазвичай, в коледжанській кав’ярні, гостей частували смаколиками власного виробництва. Сподіваємося, що отримані емоції та позитивні враження від перебування в коледжі допоможуть впевнитися в правильному виборі майбутнього фаху і стати студентом ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»! Адміністрація коледжу висловлює вдячність Наталії Новіковій – начальнику відділу освіти Бородянської селищної ради за сприяння в організації профорієнтаційної роботи. Дякуємо ЗСУ за надану молоді можливість планувати свою майбутню освітню кар’єру!

АГРОНОМ — СИН ЗЕМЛІ

А українська земля — це мати-годувальниця, головний скарб. І саме агроном знає її, відчуває, цінує, плекає і любить понад усе. Вкладаючи в неї частинку своєї душі, сили і працю, отримує найбільше багатство — хліб.
З таким справжнім агрономом – випускником нашого коледжу “за покликом свого серця” Курятою Андрієм і відбулась сьогодні зустріч. Викладачі відділення “Аграрний бізнес” відвідали підприємство “ТЕРРА- ЛАК” ознайомились з господарством, сучасною технікою, напрямками розвитку, підписали угоду про співпрацю, рецензію-відгук на освітньо- професійну програму зі спеціальності 201 “Агрономія” та отримали багато позитивних емоцій. На полях господарства саме йшов посів соняшника батьківських і материнських форм для проведення наукових досліджень.
Сучасність вимагає щоденного удосконалення, вивчення і застосування саме новітніх технологій, перспективних сортів, правильних рішень.
Дякуємо Андрію і всім нашим випускникам, які працюють в агрономічному секторі за невтомну роботу, їхні працьовиті руки; за те, що втілюють всі свої знання, навички і досвід, набуті в нашому коледжі – в життя.
Випускники – Ви наша гордість!
Л.В. Григорян
 

від технології до освіти

18 травня 2023 року в рамках Чотирнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2023» представники ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» О.П. Вергелес, К.В. Городник, Я.С. Криворучко провели семінар «STEM: від технології до освіти». Під час семінару були обговорені питання впровадження елементів STEM-технологій у закладах освіти, пошук шляхів для інновацій, виявлення проблем і прогнозування тенденцій STEM-навчання, вивченню особливостей розвитку STEM-освіти при реалізації практичного компоненту.
Вергелес Олександр Петрович, заступник директора з навчально-методичної
роботи ВСП у доповіді «STEM-освіта, як біоетичний компонент в підготовці фахових молодших бакалаврів при викладанні зооветеринарних дисциплін» акцентував увагу на використання альтернатив в біоетичному аспекті використання лабораторних тварин. Представив види альтернатив, що ґрунтується на STEM-технологіях.
Городник Катерина Володимирівна, викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» у доповіді «Програмно-інструментальне супроводження STEM-освіти» ознайомила учасників семінару з мобільними застосунками, що можуть бути використанні у STEM-проєктах, а також з програмними засобами, які забезпечують упровадження STEM-технологій в закладах освіти. Криворучко Яніна Сергіївна, викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» у доповіді «Упровадження елементів STEM-освіти в процесі вивчення математики» поділилася досвідом формування у студентів математичної компетентності у взаємозв’язку з іншими ключовими компетентностями для успішної освітньої та професійної діяльності впродовж життя. Продемонструвала застосування хмарних
технологій під час проєктної та дослідницької діяльності на заняттях з математики. 

Алея випускників 2023

Випускники Коледжу започаткували добру і важливу традицію висаджувати деревця на Алеї випускників. Ця щорічна подія до вподоби нашим випускникам, адже вони таким чином залишають приємні враження та пам’ять про свій навчальний заклад. Всі дружно взялися до роботи. Посадка дерева в житті кожної людини – це важлива подія. Випускники впевнені, що деревця обов’язково приживуться, адже посаджено їх з любов’ю. Бо ж як приємно пройтися по своїй алеї на території Коледжу і знати, що ось це дерево – твоє, ці кущі посадив ти.
Незабаром випускники залишать рідний Коледж, але завжди будуть пам’ятати його, а він буде пам’ятати їх. Пройде небагато часу, підростуть посаджені деревця… Вони прикрашатимуть не лише територію Коледжу, але й викликатимуть вдячність у серцях студентів наступних поколінь за подаровану красу та затишок. Тож, нехай же зелені паростки майбутнього прикрашають територію Коледжу, милують око, радують серце, тішать душу.
 
 

Виховний захід-тренінг "Життєві цінності"

18 травня 2023 року вихователями гуртожитків проведено виховний захід-тренінг “Життєві цінності”, який спрямований сприяти формуванню в студентів особистої системи цінностей, усвідомлення приорітету духовних цінностей, визначення життєвої мети, а також має розвивати вміння працювати в групах, зв’язно висловлювати свої думки та виховувати позитивні риси характеру, почуття толерантності, вміння адекватно реагувати на життєві випробування.
Не женіться за примарним –
за майном, за званнями:
це наживається нервами десятиліть,
а конфіскується в одну ніч.
Живіть з рівною перевагою над життям
– не лякайтеся біди і не тужіть по щастю.”
 

З Днем вишиванки

Вишиванка — символ України,
Кожної великої родини,
Нашої історії та мови
Залюбки вдягаєм її знову!
 
Немішаївський фаховий коледж вітає всіх з щирим і красивим святом – Днем Вишиванки!
Вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Крізь віки український народ проніс любов до вишиванки та зберіг особливості її створення. Кожен регіон України має свої унікальні та оригінальні мотиви та орнаменти на одязі.
Зараз День вишиванки має особливий сенс – українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя на страшній війні.
Віримо ЗСУ і в те, що скоро зустрінемо у наших вишиванках найдорожче і найочікуваніше свято для кожного українця – ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ!
 

Студентський Ревізор - рекомендує!

ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» продовжує рубрику «СтудРевізія», в публікаціях якої студентське самоврядування розповідає про місця, де живуть, працюють та радіють життю студенти НФК. Цього разу ревізори ретельно перевіряли всі кімнати на наявність пилу та бруду в непомітних місцях.

 Наші студенти впорались з перевіркою майже на 100%. Кожен старався заради омріяної таблички. Цього разу було дуже складно обрати переможців, але ми впорались!

Гуртожиток № 1, кімната 97 – Мироненко В. (В-11), Нагорнюк Є. (В-11), Андрійчук Д. (В-12), Грицаєнко В. (В-12).
• Гуртожиток № 3, кімната 25 – Білий В. (М-11), Ткачук П. (М-11).
• Гуртожиток №4, кімната 515 б. – Гутман В. (Е-21), Христодоров А. (Е-22), Михайленко М. (Е-21).

Перевірку проводила комісія у складі: Бочко Вікторії (голова студентської ради, Е-41) Діденко Діани (секретар студентської ради, БАІ-11) Бобриш Дар’ї (В-32).

Наступна табличка стане вирішальною! Після цього ми обернемо найкращу кімнату місяця!

Віримо та допомагаємо нашим військовим

Фестиваль «Непереможна Україна», який проводився 14 травня 2023 року у Немішаївському фаховому коледжі – благодійна акція, спрямована на допомогу ЗСУ, де кожен бажаючий міг задонатити кошти для української армії.
Організатори заходу всі зібрані кошти, а це 14900 грн. передали волонтеру благодійної організації «БФ» «СВОБОДА УКРАЇНИ»
Дякуємо ЗСУ та всім захисникам за змогу проводити такі заходи та підтримувати незламний дух українського народу!
Ми віримо, що народ, який ніколи не ставав на коліна, обов’язково переможе, розправить свої крила і залунає українська пісня над землею!
Україна буде розвиватися та процвітати під мирним небом!
Безхмарних і благословенних днів! Усім нам якнайшвидшої Перемоги і Миру!

Зустріч з представниками патрульної поліції

17 травня 2023 року відбулася зустріч студентів старших курсів Немішаївського фахового коледжу з представниками патрульної поліції Київської області.
Зустріч носила профорієнтаційний характер. Майор поліції Світлана Бульвін та старший інспектор відділу кадрового забезпечення Михайло Царенко розказали студентам про особливості охорони правопорядку, про можливість працевлаштування в органах поліції. Головне завдання органів правопорядку – охорона прав, свобод громадян та держави!
Набір до патрульної поліції Київської області триває! Приєднуйтеся!
 
 

Вітаємо з перемогою!

13 травня 2023 року у Бородянській ТГ проводилась відкрита першість з шашок “Чудо-шашки”. Нагороди знайшли своїх власників. Серед учасників переможцем став студент “Немішаївського фахового коледжу НУБІП України” відділення “Електрифікація і автоматизація с.г.” Владислав ДЕСІКЕВИЧ.
Сучасне життя потребує від людини гнучкого мислення, широкої ерудиції, вміння вирішувати різні проблеми. Інтелектуальний розвиток особистості слід починати з раннього дитинства. Шашки – це настільна логічна гра. А як відомо, саме під час гри формуються довільні форми поведінки, відбувається розвиток вищих психічних функцій – уваги, сприймання, пам’яті, мислення; закладаються риси характеру майбутньої особистості.

Вітаємо з перемогою! 

Фестиваль на підтримку ЗСУ

І Всеукраїнський різножанровий фестиваль творчості «Непереможна Україна» присвячений мужнім захисникам і захисницям, нашим непереможним ЗСУ та з нагоди 125-річчя НУБіП України відбувся 14 травня 2023 у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України».
В ці скрутні часи, коли в країні йде повномасштабна війна, коли наші захисники героїчно боронять рідну землю, свою державу, нашу свободу, українську мову та культуру, – особливої цінності та ваги набуває рідне слово, українська пісня, народна традиція, національна культура – бо той, хто не знає свого минулого, не вартий майбутнього. Багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв’язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам’ять нашого народу. Саме тому організовано фестиваль, щоб не тільки продовжувати народні традиції, а й творити майбутнє та бути корисними на своєму фронті, щоб допомагати нашим Збройним Силам України, збирати кошти на потреби наших захисників.  
Урочистою ходою, хвилиною мовчання, покладанням квітів до «Стели Пам’яті і Незламності Українського Народурозпочався етнофестиваль «Непереможна Україна». Почесними гостями фестивалю стали Тетяна Семенова – перший заступник голови обласної ради, Данило Мавлянов- голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації, Євген Рибалко – заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації, Олександр Санченко – начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБІП України, Василь Лукач- директор Ніжинського агротехнічного інституту, Тетяна Пономаренко – генеральний директор Київського обласного центру ментального здоров’я, Олена Лазутіна – начальник відділу освіти Немішаївської селищної ради та ін. Поважні гості висадили калину – символ незнищенності України. Дерево було доставлено до місця посадки за допомогою дрона. На коледжанській сцені розкривали свої таланти майбутні зірки, сузір’я талановитих співаків і музикантів, танцюристів і акторів. Фестиваль проводився в номінаціях: вокальне мистецтво, хореографія, театральне мистецтво, художнє слово, інструментальний жанр, народне мистецтво. Ми щасливі, що народилися серед народу з такою багатою душею, народу, що вміє так відчувати свої радощі й печалі і чудово виливати свої думи, свої мрії, почуття у пісню, у творчість. Скільки талановитих, обдарованих дітей презентували свої здібності! Це і фольклорний ансамбль «Калинонька»(Немішаївський ліцей №1), ансамбль танцю «Барви»(Немішаївський ліцей №2), учасники театру «Зарево»з Бородянки, хореографічний ансамбль молодших класів «Мандаринки», хоровий ансамбль молодших класів «Сонячні нотки», зразковий хореографічний колектив «Карамельки», гурт «Arabesk» 14 гарнізонного будинку офіцерів смт. «Городок», колектив «Вояж»(сел. Мигалки»), гурт «Заграва» (с. Мощун), дует «ЛеЛія» (м. Київ), відомий бард Володимир Хоменко (смт. Макарів), дует «Пісківчанка», співак Павло Петренко (м. Біла Церква), Віталій Кормільцев (Немішаєве), творчі представники НУБіП України, студенти Академії мистецтв імені Павла Чубинського та талановиті діти – представники загальноосвітніх закладів освіти та мистецьких шкіл: Немішаївський ліцей №1, Немішаївський ліцей №2, Клавдіївський ліцей, Микулицький ліцей, Бородянський Академічний ліцей, Бородянський ліцей №1, Бородянська дитяча школа мистецтв, Макарівська дитяча школа мистецтв, Макарівський ЦТДЮ ім. Д. Туптала, Бородянський ЦДЮТ. Загалом на сцені Фестивалю виступили близько 50 учасників. Український народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма попередніми поколіннями. І це чудово, що наша молодь зберігає і примножує цей нетлінний мистецький скарб! Поряд з концертною програмою було багато різноманітних локацій, де студенти та викладачі відділень коледжу розповідали і демонстрували свої досягнення в навчанні і практиці у сфері механіки, ковальства, тваринництва, рослинництва та інших галузей, які практикують в коледжі. Всіх гостей та учасників свята частували смачними стравами та освіжаючими напоями. Фестиваль – благодійна акція, спрямована на допомогу ЗСУ, де кожен бажаючий міг задонатити кошти для української армії, а на знак подяки отримати патріотичну стрічку. Дякуємо ЗСУ та всім захисникам за змогу проводити такі заходи та підтримувати незламний дух українського народу! Ми віримо, що народ, який ніколи не ставав на коліна, розправить свої крила і залунає наша українська пісня і попливе її дзвін далеко, далеко над землею! Молоде покоління всім серцем любить свій рідний край і в новому тисячолітті йде гордо і незалежно українцями у світ!
Україна буде розвиватися та процвітати під мирним небом!
Безхмарних і благословенних днів! Усім нам якнайшвидшої Перемоги! А ми переможемо обов’яково!

I Фестиваль творчості «Непереможна Україна» присвячений мужнім захисникам і захисницям та непереможним ЗСУ

14 травня 2023 року, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі творчості «Непереможна Україна», який організував Немішаївський фаховий коледж НУБіП України. Серед гостей фестивалю були перший заступник голови обласної ради Семенова Тетяна, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов, заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Євген Рибалко, начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБІП України Санченко Олександр.

Свято проходило вчесть 125-річчя НУБіП України та 110-річчя ВСП «Немішаєвський фаховий коледж НУБіП України». Безпосередньо сам фестиваль творчості «Непереможна Україна» присвячений мужнім захисникам і захисницям та непереможним ЗСУ.Свято почалося урочистою ходою учасників фестивалю та вітальним словом пощесних гостей заходу. Данило Мавлянов разом з іншими гостями посадили символічне дерево калини, яке було спущено з неба до місця посади за допомогою дрону.На території було багато різноманітних локацій, де студенти та викладачі розповідали про свої досягнення в навчанні і практиці у сфері механіки, ковальства, тваринництва, рослинництва та інших галузей, які практикують в коледжі.Всіх гостей та учасників свята частували смачними стравами та освіжаючими напоями. Також на святі проходила благодійна акція на допомогу ЗСУ, де кожен бажаючий міг задонатити кошти для української армії, а на знак подяки отримати патріотичну стрічку.

Дякуємо воїнам ЗСУ та всім захисникам за змогу проводити такі заходи та підтримувати незламний дух українського народу! 
 

Студентський Ревізор - рекомендує!

Студентський Ревізор – рекомендує!
ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» запускає рубрику «СтудРевізія», в публікаціях якої студентське самоврядування розповідає про місця, де живуть, працюють та радіють життю студенти НФК.                
Мешканці гуртожитків радо зустрічали комісію та залюбки вислуховували їхню думку та поради. Дуже приємно було бачити, що студенти підтримують порядок і покращують побутовий стан своїх кімнат.
Омріяні таблички «Студентського Ревізору» отримали мешканці трьох гуртожитків.
– Гуртожиток №1 – кімната 80, Касянова Анастасія (В-21), Кравець Валерія (ЕФ-21).
– Гуртожиток №3 – кімната 33, Нагорний Роман (М-11).
– Гуртожиток №4 – кімната 517а, Сагайдак В’ячеслав (В-11).
Відзнаки найкращим кімнатам вручали найсправедливіші члени журі: Авраменко Іван (М-22), Харченко Дарина (В-21), Нікулушкін Євген (М-21).Клименко Станіслав (Е-22), Кіріяк Ростислав (М-22).
АНОНС! Мешканців найкращої кімнати місяця буде нагороджено призами!
Хто ж отримає наступну табличку та побореться за звання найкращого???

Виховний захід "8 травня День памяті та примирення"

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» від 9 квітня 2015 року № 315-VIII встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Цього року Україна вже вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії, що супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та її політично-військового керівництва.  Запроваджуючи в 2015 цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни, що розпочалася внаслідок домовленостей між двома тоталітарними режимами: націонал-соціалістичним (нацистським) у Німеччині й комуністичним в СРСР, котрі у 1939–1945 роках вчинили на українській землі численні злочини проти людяності, воєнні злочини та злочини геноциду, внаслідок чого український, єврейський, кримськотатарський та інші народи, що жили в межах території сучасної України, зазнали величезних втрат. 
 Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб. Українці на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. День пам’яті та примирення символізує не тріумф переможців над переможеними, а застереження – диктатори завжди прагнуть задовольнити імперські амбіції збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами. В цей день ми разом зі студентською молоддю організовуємо виховні заходи з метою вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни, акцентуючи увагу на тому, що жодна країна не може претендувати на виняткову роль у перемозі над нацизмом, оскільки ПЕРЕМОГА – результат титанічних зусиль десятків держав і сотень народів. Додаємо до наших заходів офіційний символ памʼяті про Другу світову війну в Україні – мак памʼяті. Не дамо згаснути вогню історичної правди та пам’яті в ім’я щасливого майбутнього. 

Екзамен з робітничої професії «Контролер у банку»

04-05 травня 2023 року на відділенні «Аграрний бізнес» ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» відбувся екзамен з робітничої професії «Контролер у банку» для студентів спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» й 051 «Економіка». Контролер банку – одна з робітничих професій, яку поглиблено вивчають студенти відділення. Саме ця посада охоплює широкий спектр операцій, які опановують студенти під час поглибленого вивчення модулей дисципліни «Банківські операції», на яких вони не тільки вчаться вести розрахунки та оформляти платіжні документи, а й набувають навичок, необхідних для спілкування з клієнтами банку (стриманість, ввічливість, терпіння, самоконтроль) та формування емоційно-вольових якостей особистості фахівця, зокрема, впевненості, старанності, наполегливості й витривалості у зв’язку з виконанням одноманітної монотонної роботи. 
Відкриття та ведення рахунків клієнтів та здійснення розрахунків за їх дорученням, касове обслуговування клієнтів, залучення депозитів фізичних осіб; нарахування процентів, операції з валютними цінностями, облік готівки, цінностей і цінних бланків, операції з платіжними картками – це далеко не увесь перелік операцій, які виконує контролер банку. Студенти успішно склали теоретичну частину екзамену з робітничої професії. Сподіваємось, що отримані знання стануть їм у нагоді для проходження переддипломної практики й додадуть статусу кваліфікованого працівника банку, який поряд із професійними навичками володіє ще й високою самодисципліною, порядністю та іншими рисами, які викликають повагу і високу оцінку з боку клієнтів банку. 
Циклова комісія соціальної роботи і фінансово-економічних дисциплін.

Презентація вибіркових освітніх компонентів задля забезпечення формування індивідуальної освітньої траєкторії

«Відповідно до Закону України «Про фахову передвищу освіту» серед студентів спеціальності «Харчові технології» ОПП «Зберігання, консервування та переробка молока» було проведено презентацію вибіркових освітніх компонент задля забезпечення формування індивідуальної освітньої траєкторії. Саме індивідуальна освітня траєкторія є персональним шляхом реалізації особистісного потенціалу студента, що формується з урахуванням його здібностей, інтересів, потреб, мотивації, можливостей і досвіду. Модератор заходу, Ю.В. Латушко разом з заступником директора з навчально-методичної роботи О. П. Вергелесом та викладачем спецдисциплін В.В. Цупер-Король ознайомили студентів із запропонованими дисциплінами, акцентуючи увагу на практичних навичках, які зможуть отримати студенти та надали необхідну консультацію. Здобувачі освіти ще детальніше переглянули опис кожної з дисциплін на навчально-інформаційному порталі коледжу та отримавши покликання на онлайн-форму опитування щодо обраних ними вибіркових компонент зробили усвідомлений вибір на 2023/2024 навчальний рік адже потрібно обрати переліком предметів, які посилять фахові компетентності.

Секційні засідання студентського наукового гуртка «Світ фінансів»

Гурткова робота – невід’ємна частина освітнього процесу в коледжі, спрямована на розвиток поглибленого інтересу до професії, підвищення навчальної мотивації студентів, задоволення психологічних потреб у спілкуванні та самовизначенні, особливо після тривалого дистанційного навчання, можливість корисно провести дозвілля.
Протягом тижня на відділенні «Аграрний бізнес» викладачами циклової комісії соціальної роботи та фінансово-економічних дисциплін були проведені секційні засідання студентського гуртка «Світ фінансів».
Під час роботи секції “Облік та оподаткування” гуртківці з викладачем Н. Величко опрацювали нормативні та законодавчі зміни, що відбулись в бухгалтерському обліку та практичні підходи з відображення таких змін в обліковому процесі. Крім того, розвивали пам’ять, зосередженість та увагу шляхом участі в дидактичних іграх, зокрема, під час гри в числове лото, навчальною метою якого є засвоєння плану рахунків бухгалтерського обліку.
З викладачем Цах Л.М. на секції “Страхування” фінансисти складали різні види страхових полісів, розглянули особливості застосування і вплив франшизи та вправлялись в актуарних розрахунках.
Сферу фінансових відносин всебічно опрацювали з Біланом Ю.Б. Члени гуртка дізнались про особливості діяльності та фінансування підприємств і підприємців у теперішніх непростих обставинах, умови кредитування малого та середнього бізнесу, грошовий обіг в умовах війни.
Попереду залишилось ще чимало нерозкритих питань, невирішених виробничих ситуацій, проте, головне і надихаюче – залишилась зацікавленість студентів у проведенні таких видів робіт, які не тільки сприяють професійному зростанню, а й згуртовують студентів, розкривають їх індивідуальні якості і як особистості, і як фахівця, формують навички написання тез та публічних виступів.Циклова комісія соціальної роботи та фінансово-економічних дисциплін.

Студентський науковий гурток «Економіка і бізнес»

Студентський науковий гурток «Економіка і бізнес» відділення «Аграрний бізнес» ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» являє собою студентське об’єднання, учасниками якого є широке коло здобувачів освіти відділення, що формується за напрямком наукової діяльності відповідно до затверджених тематичних планів роботи.
Гуртківці займаються науково-дослідною роботою, що передбачає вміння ставити наукові завдання, планувати їх виконання, здійснювати моніторинг та аналіз інформації, створювати умови для генерування нових ідей та їх практичної реалізації.
Результатом наукової роботи студентів у гуртку є розширення кола їх наукових інтересів, вироблення у них навичок до самостійних досліджень, наукового мислення, розвитку умінь системно аналізувати економічні виклики, проблеми і загрози, публічно відстоювати та аргументувати власну позицію, участь у науково-практичних конференціях, семінарах, олімпіадах, конкурсах наукових робіт, публікації власних наукових досліджень, що, власне, і продемонстрували – активна участь у науково-практичній конференції «Шляхи розвитку науки, освіти, суспільства в умовах сьогодення», яка відбулася 15 березня 2023 року у нашому коледжі.
Сьогодні гурткова робота продовжується – заняття проходять у інтерактивній формі, з використанням тренінгових технологій (міні-лекції, ситуаційні завдання, екскурсії, презентації, конкурси, тематичні заходи тощо) і особливу увагу приділяють отриманню практичних навичок щодо вирішення актуальних завдань з економіки.

Профорієнтаційні гостини

03 травня 2023 року до ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» в рамках програми Дня відкритих дверей завітали учні 9 класів Ліцею №1 Гостомельської селищної ради Бучанського району.
Знайомство з коледжем розпочалося зі спілкування з директором В.І.Альохіним та заступником директора з навчально-методичної роботи О.П. Вергелесом.
Відповідальний секретар приймальної комісії Т.П. Лукерченко розповіла про особливості вступної кампанії 2023р та провела індивідуально-групову профорієнтаційну екскурсію територією коледжу. Завідувачі відділень надали докладну інформацію щодо спеціальностей які можна опанувати в коледжі.
Ліцеїсти ознайомилися з матеріально-технічною базою, побували в навчально-виробничих лабораторіях, спортивному комплексі, на колекційно-дослідному полі, заглянули в укриття та пригостилися смаколиками в коледжанській кав’ярні та отримали солодкі призи в пізнавальній вікторині.
Дякуємо адміністрації Ліцею за співпрацю в організації даного заходу.
Немішаївський коледж дає можливість школярам долучитися до світу професій, спробувати себе в професійних майстер-класах та визначитися зі своїм майбутнім фахом!

Партнерство з Миронівською птахофабрикою