Впродовж 11-13 березня 2024 року керівники структурних підрозділів ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України” взяли участь в онлайн навчанні з охорони праці, що проводили ДУ НМЦ ВФПО для посадових осіб та науково-педагогічних кадрів закладів освіти.
 За 40-годинний курс навчання слухачі опрацювали багато важливих питань, зокрема, засади чинного законодавства з охорони праці, питання організації та розроблення системи управління охороною праці на підприємстві, в установі, методи оцінювання професійних ризиків на робочих місцях, спеціальні вимоги безпеки праці в аграрній галузі, правила електро- та пожежної безпеки.
 За підсумками проходження курсу слухачі набули практичних навичок та досвіду з організації охорони праці у структурних підрозділах, аналізу потенційних небезпек і ризиків на виробництві, навчилися надавати першу домедичну допомогу потерпілим та оформляти працеохоронну документацію, тощо.
 Вдячні організаторам за актуальну та цікаву інформацію. Отримані знання забезпечать гарантії збереження здоров’я і працездатності всіх учасників освітнього процесу у виробничих умовах через ефективне управління охороною праці та формування відповідальності у посадових осіб і фахівців за колективну та власну безпеку.