09.04 студенти ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України” отримали цінну та корисну інформацію про мінну безпеку від головного інспектора відділу організації профілактичної роботи Бучанського районного управління ДСНС України в Київській області майора служби цивільного захисту Драпея Віктора Станіславовича.
 А парамедик з позивним «Барб» провів практичне заняття з надання долікарської допомоги та тактичної медицини при небезпечних осколкових пораненнях. Він зі студентами поділився власним досвідом, як саме діяти на полі бою при пораненнях, що супроводжується масивною кровотечею. Ознайомив студентів з ознаками пневмотораксу і як діяти при ньому.
Студенти практично тренувалися у правильності накладання турнікету та оклюзивної пов’язки.
 Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень.
Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.