Тільки но учні повернулися сповнені сил і наснаги до навчання після зимових канікул, як працівники коледжу активізували роботу по набору 2024.
В рамках проведення профорієнтаційних заходів викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Н.Моргун, С.Скуратівська, О.Хоменко, А.Яригін, А.Перевозник 17 січня відвідали Ставищенську гімназію Брусилівської селищної ради, Брусилівський ліцей №1 ім. І. Огієнка, Брусилівський ліцей імені Г.Готовчиця. Викладачі зустрілися із адміністраціями шкіл, провели роз’яснювальні бесіди з учнями випускних класів на предмет вибору майбутніх професій,акцентуючи увагу на професіях аграрного профілю, які все більше набирають актуальності на ринку, розповіли про діяльність ВСП «Немішаївський фаховий коледж» та перспективи його розвитку, про можливості освітнього і творчого зростання особистості в стінах коледжу, здійснили короткий екскурс по сайту коледжу, що містить інформацію про освітні спеціальності.
Учні уважно слухали та отримали відповіді на запитання, що їх цікавили.
На завершення бесіди всі отримали інформаційні буклети та запрошення на майбутні профорієнтаційні заходи, які будуть проводитися в нашому навчальному закладі.
Сподіваємось, що слухачі зроблять правильний вибір і вже цього року поповнять студентські лави Немішаївського фахового коледжу.