15 травня 2024 р. студенти першого курсу ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України” мали можливість отримати практичні навички у керуванні дронами.
  Студенти проявляли жвавий інтерес та навчилися відчувати дрон і за допомогою пульта керування управляти ним.
  З огляду на нову реальність, предмет “Захист України” в закладах освіти має йти в ногу з часом і навчати юнаків та дівчат використовувати сучасні технології для захисту Батьківщини.
  Відтак осучаснення викладання предмета “Захист України” передбачає не лише новий погляд на вогневу підготовку та основи медичних знань, а й вивчення нових тем, зокрема аеророзвідки.
  Безпілотні літальні апарати (БПЛА) стали невід’ємною частиною сучасного світу, знаходячи застосування в найрізноманітніших сферах.
  У військовій справі вони виконують роль “очей” на полі бою, надаючи розвіддані про ворожі сили.
  Завдяки БПЛА оператори можуть отримати точні координати ворожої піхоти та техніки, що значно підвищує ефективність бойових дій.
  БПЛА-камікадзе, керовані операторами, здатні знищувати виявлені цілі, завдаючи значної шкоди противнику.
  Окрім військової сфери, БПЛА знаходять широке застосування й у цивільному житті людей.
  Їх використовують для розмінування небезпечних територій, картографування місцевості, моніторингу сільськогосподарських угідь, археологічних досліджень, а також для доставки ліків та інших важливих вантажів у важкодоступні місця.
  Загалом розвиток вміння збирати та управляти безпілотниками цілком відповідає принципам STEM-освіти.
  Навчання керуванню дронами дає студентам можливість на практиці застосувати знання з математики, фізики, програмування, а також розвинути просторове мислення, логіку та координацію.
Циклова комісія фізвиховання та захисту України