Професійна орієнтація – складова освітнього процесу, спрямована на надання допомоги учневі у визначенні й виборі конкретної професії на основі виявлення й оцінки його загальних і спеціальних здібностей, здатностей, інтересів, потреб і об’єктивних умов професійної підготовки і працевлаштування, заходи, спрямовані на ознайомлення людини з її здібностями й можливостями для того, щоб запропонувати їй вибрати одну з найбільш підходящих для неї професій з врахуванням потреб виробництва.
19-20 грудня 2023 року викладачі Цупер-Король Валентина, Атаманчук Світлана, Купраш Любов, Латушко Олексій та студентка спеціальності 181 “Харчові технології” Блищик Катерина відвідали наступні заклади освіти:
19.12.2023. комунальний заклад “Бабинецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 13; ” Здвижівська гімназія 14.
20.12.2023. Опорний заклад освіти “Новозаліський ліцей”; Шибенська філія опорного закладу освіти ” Новозаліський ліцей”.
Учні були проінформовані з перспективами навчання у ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБІП України”, переліком спеціальностей відповідно освітньо професійних програм, можливістю здобути робітничі професії. Студентка Блищик Катерина поділилась власними враженнями від навчання в коледжі.
 Дякуємо ЗСУ за можливість безпечно проводити профорієнтаційну роботу!