З метою спрямування до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві представники ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» 28 травня 2024 року провели профорієнтаційний захід в Макарівському ліцеї №2.
Викладачі Сергій Чалієнко, Валентина Цупер-Король, Ганна Пташник, Юрій Білан та студенти Богдан Левківський і Ярослав Марчук презентували спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців в коледжі. А також провели захоплюючі інтерактивні майстер-класи, де учні 9-х та 11-х класів мали можливість поринути у світ професій, відчути себе справжніми майстрами та спробувати свої сили. Школярі змогли у відкритій формі поспілкуватися з викладачами та студентами і отримали вичерпні відповіді на хвилюючі їх питання.
Викладач Валентина Грицак проінформувала учасників заходу про особливості вступної кампанії 2024 року та підготовчі курси з предметів вступної співбесіди, які проходитимуть з 1 по 12 липня 2024 року.
Методист Надія Українець провела для учнів профорієнтаційне експрес-анкетування.
Представники коледжу запросили всіх учасників профорієнтаційного заходу на День відкритих дверей, який відбудеться 15 червня 2024 року.
Сьогоднішня цікава та насичена зустріч допоможе абітурієнтам прийняти правильне рішення щодо вибору майбутньої професії та обрати саме наш коледж для подальшого навчання.
Висловлюємо щиру вдячність директорці Макарівського ліцею №2 Оксані Ковалінській за гостинність і співпрацю.
Дякуємо ЗСУ за можливість проведення важливого профорієнтаційного заходу для учнівської молоді.