Обрання майбутньої професії – важливий етап в житті кожної людини. З метою допомогти учням 9-го класу обрати правильний шлях у подальшому навчанні та кар’єрному розвитку викладачі ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України», Криворучко Яна Сергіївна, Шепелюк Леся Миколаївна і студентка першого курсу коледжу Горбаченко Даша завітали до Мирчанської гімназії.
Учні були проінформовані про освітню діяльність, спеціальності, кваліфікації, які отримують випускники, перспективи навчання, кар’єрного та особистого зростання, матеріально-технічну базу, соціальну інфраструктуру коледжу, наявність необхідної для абітурієнтів інформації в соціальних мережах і на сайті Немішаївського фахового коледжу.
Ще вчора Горбаченко Даша була учениця Мирчанської гімназії і як всі випускники стояла на шляху вибору майбутньої професії. Сьогодні Даша, студентка першого курсу коледжу, поділилась інформацією про студентське життя, можливості розкриття своїх здібностей у навчальний і позанавчальний час. В кінці зустрічі представники коледжу гостинно запросили учнів відвідати найкращий коледж.
Дякуємо директору школи Крицькій Наталії Миколаївні за гостинність і сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи. Тож, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, віримо в нашу перемогу і чекаємо майбутніх студентів в єдиній родині Немішаївського фахового коледжу!