Тримаємо естафету з профорієнтації!
Проведення профорієнтації серед учнівської молоді є важливою складовою, оскільки дає можливість ознайомити майбутніх абітурієнтів із різновидами спеціальностей, особливостями процесу навчання в різних закладах освіти, а також з перевагами студентського життя, а головне- допомагає обрати майбутній рід занять. З метою допомоги у виборі майбутнього навчального закладу та спеціальності студенти нашого коледжу відвідують старшокласників. Вони із захопленням діляться враженнями про навчання,про цікаве та активне студентське життя і власним прикладом надихають ровесників.
Так, 1 лютого студент першого курсу групи Е-12 відділення “Електрифікації та відновлювальної енергетики” Іван Гуцалюк відвідав з профорієнтаційною метою Опорний навчальний заклад Біотехнологічний ліцей «Ра́довель» у селі Радовель Олевського району Житомирської області, в якому ще донедавна навчався.
Іван повідомив учням інформацію про спеціальності, ознайомив з електронними буклетами та надав QR-коди з інформацією про вступ до Немішаївського фахового коледжу, розказав про особливості навчального процесу та умови проживання у студентському гуртожитку. Запросив учнів завітати на День відкритих дверей і зробити свій вибір.