У співпраці з представниками Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» започатковано проведення психологічних тренінгів для студентів ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБІП України». В переважній більшості учасниками тренінгу стали студенти спеціальності «Соціальна робота», адже їм подібні навики знадобляться в майбутній професійній діяльності.
Тренінг з психо-емоційного розвантаження за методикою Джеймса Гордона проводили психологи Анна Владикіна, Зоя Строката соціальний працівник Анастасія Бовздаренко. Вони ознайомили студентів з теоретичними основами медицини психіки та тіла. Після цього перейшли до емпіричної діяльності, а саме – прийому «Три малюнка». Ця вправа може допомогти відкрити себе, знайти відповіді на запитання про те, як справлятися зі стресовими ситуаціями, спрямована на самоусвідомлення і є формою самовираження.
Як і будь-яка проективна методика, вона дозволила поглянути учасникам тренінгу на себе та свою проблему під іншим кутом, побачити нове, а головне – допомагає віднайти шляхи подолання проблеми.
Загалом, подібні тренінги допомагають студентам опанувати реакціями свого тіла у стресових ситуаціях і зберегти своє ментальне здоров’я.