Практично всі відомі усьому світу вчені розпочали свою кар’єру зі студентської “лави”. Їхні знання були придбані не за один рік, а в деяких випадках вони вимагали результатів і визнання через десятиліття. Виходячи з цього, участь у різних конференціях, тематичних зборах дає студенту “платформу” для того, щоб заявити про себе. Якщо тема доповіді буде актуальною, цікавою і водночас “красиво подана”, її автора обов’язково відзначать і запам’ятають. Студенту, якого «помітили», буде набагато простіше і диплом писати, і співбесіду в аспірантуру пройти.
Саме тому викладач відділення “Аграрний бізнес ” Добронецька Т.Б. приділяє велику увагу науковій роботі зі студентами.
Нещодавно Добронецька Т.Б. підготувала студенток Галущак Софію та Чистякову Юлію до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції “Актуальні питання економіки,обліку та фінансів в Україні”, яка відбулася у ВСП “Ірпінський фаховий коледж НУБІП України”, та Шевчук Марія до участі у ІІ науково-практичній конференції “Шляхи розвитку науки, освіти, суспільства в умовах сьогодення” на базі ВСП “Немішаївський фаховий коледж НУБіП України”
Чим більше за плечима буде різних конференцій, тим більше знайомств і можливостей проявити себе. Можливо, саме там, ці студентки познайомляться зі своїми майбутніми колегами, співавторами наукових публікацій або навіть роботодавцями.