Представники ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» взяли участь у благодійному заході «Підприємці у війні за Україну!» що проходив 27 квітня на базі КНП КОР Київського обласного центру ментального здоров’я.
В рамках цього благочинного заходу зібралися підприємці Київської області та інших регіонів з метою обговорення питань бізнесу в часи війни, вшанування пам’яті підприємців, які загинули за Україну та подякувати нашим військовим за відданість українській державі, які проходять реабілітацію в цьому медичному закладі.
До учасників із вітальним словом звернулася директорка КНП КОР Київського обласного центру ментального здоров’я Тетяна Пономаренко.
В рамках заходу було проведено аукціон, зібрані кошти з якого підуть на потреби КНП КОР Київського обласного центру ментального здоров’я, а саме відновлення кількох нових відділень, в яких буде проводитися реабілітація захисників.
На завершення події, в рамках Greening of the Planet, було висаджено алею фруктових дерев у памʼять про підприємців, які віддали життя за незалежність та алеї вдячності нашим військовим за відданість боротьбі за Україну.
Дякуємо нашим захисникам за можливість працювати!
Віримо в нашу ПЕРЕМОГУ!