З нагоди 112-ої річниці заснування Немішаївського фахового коледжу в Музеї коледжу було реконструйовано експозицію «Зали бойової слави». На жаль, під час окупації «рашистами» нашого селища музей було пограбовано, багато цінних артефактів зникло назавжди. Тому було прийнято рішення зробити реконструкцію трьох залів музею – «Історія селища Немішаєве», «Історія коледжу», «Зала бойової слави».
Починаючи із 1968 року, часу відкриття «Зали бойової слави», ця частина нашого музею в основному вміщала в себе документи, предмети часів Другої світової війни, макети та альбоми, створені руками студентів і викладачів на основі пошукових робіт тощо.
Реконструйовану залу перейменувано на «Залу національної мужності та звитяги». Зала поділена на дві частини, в одній з них представлені матеріали починаючи з часів Народного руху України до трагічного сьогодення – російсько-української війни. Окреме почесне місце залишається неоформленим, чекаючи на матеріал про неминучу подію – нашу Перемогу над агресором.
Друга частина зали охоплює події Другої світової війни, участі в ній викладачів, робітників коледжу та мешканців селища Немішаєве.
Хотілось би висловити особливу вдячність всім, хто брав активну участь в оновленні музею: директору коледжу Альохіну Володимиру Іллічу, викладачам історії Сивурі Марії Григорівні, Хоменко Олені Миколаївні, лаборантам Моосу Віталію Бертгольдовичу, Моос Ніні Петрівні, зав. бібліотекою Ципотан Ганні Андріївні, бібліотекарям Іванчиковій Олені Петрівні, Багінській Лесі Вікторівні, бригаді столярів на чолі з Дзюбанчуком Олександром Володимировичем та бригаді електриків на чолі з Барановим Євгеном Сергійовичем.
Тож, запрошуємо відвідати Музей коледжу. Ми маємо знати власну історію…
Історія – наші корені. Без них не можливе життя сьогодні і в майбутньому. (М. Амосов)