Проект “Екстрена підтримка послуг з профілактики ВІЛ та СРЗП для підлітків, які мають досвід вживання наркотиків під час війни та у післявоєнні часи в Україні”, який реалізується за підтримки AFEW-Ukraine продовжує свою роботу у співпраці з Немішаївським фаховим коледжем НУБіП України і 11.04.24 пройшов груповий захід для студентів.
Підлітки часто стикаються за стресом від навчання, соціальних турбот, інших аспектів життя. Розвантаження допомагає зменшити цей стрес.
Основою цієї групи було психоемоційне розвантаження учасників. Спочатку були надані техніки, які сприяють найшвидшому подоланню стресу. Учасники мали змогу почути їх теоретичне обґрунтування, та потім відпрацювати практично. Завершення зустрічі провели в незвичному форматі – «бій сніжками». Кожен мав змогу написати підтримуючі фрази, зробити з аркуша «сніжок», та прийняти участь у своєрідній битві між двома командами. Таким чином, кожен отримав надихаючу фразу, одержану у битві і, зачитавши її, учасники погодились зробити фразу девізом на наступний тиждень.
Загалом, психоемоційне розвантаження є ключовим елементом для збалансованого та здорового життя підлітків.