Психологічний тренінг – це вправи, атмосфера, особливий стан душі кожного учасника. Але насамперед тренінг – це визначена концепція людських відносин 
 Тож тренінг, який проводився 28 травня 2024 р. для студентів відділення «Аграрний бізнес» Немішаївського фахового коледжу «Спілкування між людьми» став для майбутніх соціальних працівників можливістю особистісного удосконалення та опанування новими важливими навичками у житті, спілкуванні і подальшій професійній діяльності.
 Заняття проводила представник БФ «Рокада» Надія Кучмук. Рокада – це благодійний фонд, який має представництва в 13 регіонах України, надає підтримку ВПО, біженцям та постраждалому від війни населенню і надавав гуманітарну допомогу нашому коледжу для облаштування укриттів.
 Спілкування між людьми — надзвичайно складний процес, тож формування і розвиток умінь і навичок конструктивного спілкування – особливо важливий елемент фахової майстерності майбутніх соціальних працівників.
 Під час тренінгу студенти ознайомилися з важливими елементами і поняттями ефективного спілкування, вербальної і невербальної комунікації, відпрацьовували навички розуміння інших людей, себе, а також взаємин між людьми. Все це відбувалося жваво, цікаво, весело, в ігровій формі. Заняття було насичене різноманітними вправами, порадами, кроками, які допоможуть налагоджувати ефективну комунікацію з іншими.
Дякуємо БФ «Рокада» та Надії Кучмук!