З метою промоції кращого педагогічного досвіду, сприяння розвитку творчого потенціалу, самореалізації та підвищенню професійної майстерності педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти з 4 по 19 червня в онлайн-режимі було проведено цикл вебінарів “Школа педагогічної майстерності” за результатами Всеукраїнського конкурсу “Педагогічний ОСКАР-2024”, організованих Науково-методичним центром ВФПО.
13 червня 2024 року Валентина Грицак та Наталія Чернюк презентували свій інтерактивний навчально-методичний посібник «Математика: Алгебра і початки аналізу та геометрія», який став переможцем Всеукраїнського конкурсу “Педагогічний ОСКАР-2024” у номінації «Інтерактивний навчально-методичний посібник з дисципліни». Під час вебінару продемонстрували структуру, особливості посібника та зручні засоби навігації: гіперпосилання, відео посилання на інтернет-ресурси, QR-коди, які забезпечили його інтерактивність.
Щиро дякуємо комісії НМЦ ВФПО за високу оцінку нашої роботи і надану можливість продемонструвати свої творчі здобутки та поділитися досвідом. Надіємося, що конкурс “Педагогічний ОСКАР-2025” відкриє колегам нові можливості та стане ще однією сходинкою до вершини професійної майстерності.
Дякуємо за щирі привітання з перемогою в конкурсі!
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати під мирним небом!