В переддень весни працівники, викладачі ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» дружно в позаурочний час вийшли прибирати територію студентського містечка. Адже не перший рік заклад освіти підтримує державну програму екологічної політики.
 Такі заходи спрямовані на поліпшення екологічного, санітарного та естетичного стану освітнього закладу.
Проведення таких акцій має активізувати суспільство у справі охорони і відновлення довкілля, зберегти природні ресурси, адже екосистема –це наше життя, здоров’я, земля, їжа, тваринний та рослинний світ.
 Сонячного, погожого дня вдалося зробити чимало!
Територія закладу освіти засяяла чистотою і порядком.
Адже тільки так ми можемо продемонструвати, що коледж – наш спільний дім і ми всі повинні докладати зусиль, щоб він був чистим і затишним!
 Дякуємо кожному хто не залишився осторонь та долучився до колективного прибирання.
 Тільки разом боронимо екологічний фронт, робимо Україну чистою!
 Адміністрація, профком, студентське самоврядування ВСП “Немішаївський коледж НУБіП України” звертається з ініціативою до установ місцевого самоврядування, трудових колективів, приватних осіб та всіх небайдужих українців – привести в порядок території закладів, установ, дворів, парків, дитячих майданчиків, закріпленої території та території, яка є у обслуговуванні.
Всі разом боремося за благоустрій і чистоту!
Так ми підтримуємо наших захисників України! 
Вони борються на передовій, захищаючи Україну, а ми маємо дбати про екологію, робити територію України чистою, охайною і красивою.
Разом ми сила!
 Передаємо естафету “Чиста країна – чисте серце” всім небайдужим!