Відповідно до Меморандуму про співпрацю, укладеного між ВСП “Немішаївським фаховим коледжем НУБІП України” та Закарпатським угорським університетом імені Ференца Ракоці ІІ, триває активна робота над розвитком партнерських відносин між нашими закладами освіти.
Наші фахівці Вікторія Бочко, Ганна Пташник, Ігор Ведмвдь та активні студенти Назар Зенов, Анастасія Петренко, Вікторія Суханюк, Владислав Старченко відвідали даний навчальний заклад освіти.
Метою співпраці є поглиблення академічної мобільності студентів, розширення науково-методичної взаємодії, обмін досвідом між викладачами та здобувачами освіти, а також створення сприятливих умов для формування європейських цінностей у молоді.
Реалізація спільних освітніх та наукових ініціатив сприятиме підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців, розвитку їхніх професійних компетентностей та конкурентоспроможності на сучасному ринку праці.
Партнерство відкриває нові можливості для професійного зростання, культурного обміну та інтеграції у європейський освітній простір. Ми впевнені, що співпраця між нашими закладами стане важливим кроком на шляху до підготовки висококваліфікованих, мобільних та успішних фахівців.
Також мали можливість відвідати визначні пам’ятки : Хрест на святій горі; ” Замок Паланок”, “ДиноПарк”, меморіальний парк с.Тісочома.
За чудову екскурсію хочемо окремо подякувати асистенту кафедри ” Географії та туризму” пані Ванессі Бірток!
Щиро дякуємо адміністрації та директору нашого коледжу Володимиру Альохіну за організацію змістовної та пізнавальної поїздки до Закарпатського угорського університету.
