Тиждень фахової циклової комісії технологічних дисциплін: цікаво, пізнавально, натхненно!
З 15 по 18 квітня 2025 року на відділенні «Технології харчового виробництва» відбулися заходи в рамках Тижня фахової циклової комісії технологічних дисциплін, а саме: показові заняття, майстер-класи, виховна година, квест та ін.
✨ Проведено показові заняття:
🔸 16 квітня викладачем Петренко Н.В. з дисципліни «Вступ до спеціальності» на тему «Технологія приготування пісочного тіста та виробів з нього» в групі ХТ-11.
🔸 17 квітня викладачем Латушко Ю.В. з дисципліни «Годівля сільськогосподарських тварин із технологією кормів» на тему “Оцінка якості кормів” в групі ТВПТ-21.
🔸 17 квітня викладачем Атаманчук С.М. з дисципліни “Технологія переробки продукції тваринництва з основами виробничої санітарії” на тему: Технологічні процеси виробництва сичужних сирів в групі ТВПТ-41 .
Проведено виховні заходи
🌸 16 квітня викладач Цупер-Король В.В. провела виховну годину «Паска йде до хати, будемо Великодень стрічати» для студентів групи ХТ-11, що стала гармонійним поєднанням духовності й народних звичаїв.
🌍 17 квітня викладач Голуб Р.А. провела пізнавальний квест з дисципліни «Основи екології» присвячений до Дня довкілля, де студенти групи ХТ-11 активно долучились до екологічного пізнання через ігровий формат.
🐝15 квітня завідувач відділення Технології харчового виробництва Ведмідь І.В. провів мотиваційне ознайомлення для студентів 1 курсу групи ТВПТ-11 на тему: Апітерапія, її корисний вплив та лікувальне значення в житті людини.
🎨 Майстер-класи – натхнення та творчість
🔹 15 квітня завідувачка НВЛ ” Технології харчових виробництв” Бачинська Н.М. навчала студентів групи ХТ-21 мистецтву виготовлення великодньої випічки.
🔹 16 квітня майстрині Моос Н.П., Бондарчук М.Б. і куратор Латушко Ю.В. для групи ТВПТ-11 провели захопливе заняття з писанкарства – справжнє поєднання мистецтва та українських традицій.
🧑‍🎓День відкритих дверей в НУБіП України
16 квітня студенти випускних курсів відділення Технології харчового виробництва під керівництвом завідувача відділення Ведмідя І.В. та викладачів Атаманчук С.М. і Голуб Р.А. відвідали НУБіП України з метою професійного спрямування молоді та перспективи здобуття вищої освіти.
Дякуємо всім викладачам та студентам за активну участь у заходах в рамках тижня фахової циклової комісії!