23-24 червня 2026 року стали особливими та вирішальним для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Здобувачі успішно пройшли фінальне випробування — захист своїх перших у житті дипломних проєктів!
Зовсім нещодавно вони прийшли до коледжу першокурсниками, а сьогодні перед екзаменаційною комісією стояли вже впевнені в собі, грамотні молоді спеціалісти.
Теми дипломних проєктів були максимально наближені до реальних потреб сучасного виробництва та енергетичного сектору України.
Комісія в складі голови екзаменаційної комісії – доцента кафедри електротехніки, електромеханіки та електротехнологій НУБіП України Чуєнка Романа Миколайовича та викладачів відділення Бабенка Леоніда Петровича, Ковтуна Петра Михайловича, Бернацького Миколи Павловича та Тернового Сергія Вікторовича відзначила високу практичну цінність робіт, якісну графічну частину та те, як впевнено випускники відповідали на складні технічні питання.
Вітаємо з присвоєнням кваліфікації фаховий молодший бакалавр з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
Щиро вітаємо наших випускників із успішним захистом! Ви здобули гідну, благородну та надзвичайно затребувану професію. Сьогодні, як ніколи, країні потрібні ваші знання, ваші молоді руки та енергія для відновлення та розвитку енергосистеми.
Дякуємо викладачам, завідувачам навчально – виробничих лабораторій та керівникам проєктів за терпіння, переданий досвід та виховання нової генерації технічної еліти. Особлива подяка ЗСУ за можливість навчати та навчатися!
Попереду у Вас великий шлях — хтось одразу піде підкорювати виробництво, а хтось продовжить навчання в університеті. Бажаємо кожному з Вас успіху, мирного неба, впевненості у власних силах та кар’єрних вершин!
Пишаємося кожним із Вас! У добру путь, випускники!
