ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» успішно провів випускний 2026 року. У професійне життя впевнено крокує нова генерація кваліфікованих спеціалістів.
Попри всі виклики сьогодення, наші випускники пройшли цей шлях гідно. Вони здобули якісні знання, практичні навички та вірних друзів. Цей випуск є особливим, адже країні як ніколи потрібні енергійні, талановиті та віддані своїй справі професіонали.
Під час урочистостей дипломовані спеціалісти отримали свої довгоочікувані документи про освіту. Кращих студентів адміністрація коледжу відзначила грамотами та подяками за:
високі успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті.
Адміністрація коледжу на чолі з директором Альохіним В.І., та вельмишановні гості:
-помічник народного депутата Ольги Василевської-Смаглюк пані Анастасія Семенюк
-директор департаменту Міністерства економіки, екології аграрного розвитку України Баграт Рафікович Ахіджанов
– доцент кафедри технологій у тваринництві НУБІП України, кандидат с/г наук Антонюк Тетяна Андріївна
звернулися до випускників із теплими словами привітань. Вони побажали молодим фахівцям не зупинятися на досягнутому. Коледж пишається кожним, хто навчався у цих стінах, і завжди чекає на своїх вихованців у гості.
Окрема глибока вдячність під час заходу лунала на адресу наших захисників і захисниць. Завдяки мужності ЗСУ українська молодь має можливість навчатися, розвиватися та здобувати професію у рідній країні.
Дорогі випускники 2026 року! Нехай ваш професійний шлях буде мирним, успішним та сповненим великих звершень. Творіть майбутнє України власноруч!
В добру путь!
