Антикорупційна діяльність

Шановні абітурієнти та учасники освітнього процесу!

АНТИКОРУПЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Діяльність з питань запобігання та виявлення корупції у  ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» здійснюється на основі чинного законодавства України, що регулює правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів.

З метою підвищення рівня поінформованості зосереджуємо вашу увагу на проведенні юридичним відділом коледжу роз’яснювальної роботи та поширення інформаційних матеріалів щодо запобігання та виявлення корупції у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України».

Відповідальна особа за реалізацію Антикорупційної програми У ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України», Дець Ірина  співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

У разі коли Вам стали відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками коледжу за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити про це за допомогою:

  • електронної пошти на адресу: irina.detz@ukr.net ;
  • за телефоном: (095) 654 46 95.

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. 

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

УВАГА! Повідомлення підлягають розгляду за наявності  таких реквізитів:

прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;

тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;

прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Викривачі корупції

Викривач – фізична особа, яка володіє інформацією про можливі факти корупційних правопорушень – фактичними даними, а саме про обставини правопорушення, місце і час його вчинення та особу, яка вчинила правопорушення, переконана у достовірності цієї інформації така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Якщо хоча б одна з цих умов не виконана, особа не може вважатися викривачем, і повідомлення від неї розглядатися не може.

Основними завданнями відповідальної особи за реалізацію Антикорупційної програми є:

– контроль за дотриманням антикорупційного законодавства;

– інформаційно-аналітична та роз’яснювальна робота з питань запобігання та протидії корупції в коледжі;

– контроль за дотримання законодавства в частині попередження конфлікту інтересів та їх урегулювання у випадках їх виникнення;

– проведення службових перевірок за фактами, що мають ознаки корупційних правопорушень;

– взаємодія зі спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції;